Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyedül várom a kisbabám....

Egyedül várom a kisbabám. Részletek lentebb. Ti hogy dolgoznátok ezt fel?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 09:59
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
93%
Amikor a gyermek megszületik, indítandó kell egy pert apasag megállapítása, gyermekelhelyezes es gyermektartasdij megállapítása miatt. Egy beadvány eleg. Neked ingyenes lesz -ha o az apa- , ügyvéd se kell.
2014. máj. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
6%
drága minuszolóbajnok, hiába minuszolsz, a jog az jog, és ismerned kéne mielőtt nyomkodsz.Aki meg egy gyereket félre lök, hogy nem kell neki, annak később se kelljen.Egy gyereket 1 szer lehet lesöpörni, és félre lökni. Többet nem.
2014. máj. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Bizos nehéz a fővárostól elvonatkoztatni, de vidéken élek. Meg ha egyik kerületből a másikba költöznék, azzal mégis mit érek? Mondom, költözni nem fogunk. Ezt ne is javasold a továbbiakban.
2014. máj. 8. 10:30
 24/36 anonim ***** válasza:
2%
oké, csak akkor még jobban kell vigyáznod a gyerekre. Mert vidéken nagyon szem előtt vagy, te is és a gyerek is. Bármikor jöhet egy "jó" akaró aki felhívja a pasi figyelmét, mennyire hasonlít rá a gyerek, és ha tegyük fel a másik nőnek nem lehet gyereke, már is slamasztikába és a bíróságon fogod magad találni, ahol megpróbálják elperelni tőled a gyereket.
2014. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
22.! Ebben egyetértünk. Hallottam már olyat, hogy "apuka" évtizedekig rá sem nézett a saját gyerekére, de amikor öregségében szüksége volt a gyerekre, egyből megtalálta.
2014. máj. 8. 10:35
 26/36 A kérdező kommentje:
24. Én fogok perelni az apaság megállapításáért. Nem értem ezt a bujj el és féljél hozzáállást. Elperelni meg nem tudja, jó pár ügyvéddel és szakmabelivel megbeszéltem ezt.
2014. máj. 8. 10:39
 27/36 anonim ***** válasza:
4%

Akkor?


Hallottam már olyanról, hogy egy pasi nője lejáratókampányt folytatott a pasitól származó gyerek anyja ellen(gyh-i névtelen feljelentés,rágalmazások tömkelege mi egy s más)hogy a gyereket megszerezze annak anyjától, hogy ezzel is a pasit maga mellett tudja tartani.Mert azt hitte, hogy ha a gyereket megszerzi, akkor a pasi nála marad örökre.


Nem egy ilyenről tudok.

2014. máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
5%
Nem mindegy, hogy hogy nevelsz fel egy gyermeket, csendesen, békésen,minden cirkusztól mentesen vagy folyamatos támadások, rágalmazások, ocsmányabbnál ocsmányabb ellened irányuló tevékenységek között.
2014. máj. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Kedves 21.! Ez lesz esetünkben is.
2014. máj. 8. 10:43
 30/36 anonim ***** válasza:
93%
Sajnálom hogy így alakult. :( Amiatt hívd fel hogy megkérdezd, most aláírja-e az apaságit és meg tudtuk-e egyezni a gyermktartásdíjban, vagy majd a bíróságon intézzétek-e el. Ha belemegy, írjatok papírt mindenről, a gyerektartás összegéről, még a láthatást is meg lehet beszélni, ha szeretné. Ezt lehet tanúk előtt, vagy közjegyző előtt, ha később mégis bíróság elé kell menni, akkor figyelembe veszik. Ha pénzt ad, arról MINDIG legyen írásos elismervény!!! Én a helyedben azt is közölném, hogy a nőt nem szeretnéd meglátni a közeletekben a körülményekre figyelemmel (pl. nehogy vele állítson oda láthatáskor). Ha nem hajlandó kultúrált ember módjára megbeszélni a dolgokat, akkor marad a peres eljárás szülés után, ahogy fentebb írták, apasági, gyermekelhelyezési és tartásdíj megállapítására vonatkozóan, aminek a felmerülő kôltségeit ő viseli.
2014. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!