Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 evesen kismamak! Ti mitcsin...

17 evesen kismamak! Ti mitcsinaltatok? Hogyan mondtatok el?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok es 10 hetes terhes,de nem vetettem el,en ezek ellen vagyok akik elvetetik.Anyameknak meg nem mondtam el.

#terhesség #17 evesen gyermek
2014. jún. 13. 23:28
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
68%
Akkor magyarul feketen dolgozol... Legalis nem lehet mert kiskorura kiskoru nem vigyazhat...20-as vagyok... Azt irtad valasznak hogy anyudek elhozzak rajuk szamithatsz... Na akkor csak kell anyu? Te "független, felnött nö" hogy tudhatod h szamithatsz rajuk ha majd a 12. Het utan elebük allsz egy kenyszer helyzetben h biza terhes vagy es nem veteted el mert van egy "fél" kapcsolatod, es mar amugysem tehetnek semmit, nem vetetheted mar el... Gratulalok!
2014. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

Az mar nem az en dolgom hogy elhiszitek vagy nem,es nem aztmondtam hogy nem vagyok egyutt vele,igenis egyutt vagyunk azt ugy ertettem hogy hetvegen egyutt vagyunk de hetkozben pedig kulon de talalkozzunk.

Igen elfogom mondani nekik a hetvegen,mert elejuk allok es megmondom nekik.Nem fog ehezni,es nem lesz senkinek szenvedes.

Es mindegy nem nagyon szamit mit mondtok,elfer minde tudom felelotlenek voltunk.stb...

2014. jún. 14. 12:38
 33/53 anonim ***** válasza:
65%

Hát én csak hulok-halok, hogy emberek mikent tudnak foldbe dongolni masokat, emberi eleteket es erzeseket. Mintha ok nem hibaztak volna sosem. Itt aki negativ kommentel van, bar sztem csak az van, 1-2 kivetellel; ovek a tisztelet-na ok akik ocsarolnak, tuti makulatlanok es peldaeletuek. Ja igen,...ezt meg en nem hiszem el. Csak azt ne felejtsetek el,h lehet koztetek is van olyan akit konnyen meg lehet, hogy 17-18 evesen hozott vilagra az edesanyja es akkor az nem volt baj? Akkor is lehet a te eletedrol volt szo, es ha ugy dontott volna, akkor most nem irogatnatok itt a szebbnel szebb szovegeitek...

Konnyu elitelni egy fiatal lanyt, aki csak segitseget akart kerni de igen hadd ne minositsem milyen velemenyu es egzisztenciaju emberekre talalt...

Igenis, biztos nehez lehet neki odaallni nemhogy egy ilyen bejelentessel, meg azzal is, ha megbukott evvegen.

De hat igen, ez a magyar mentalitas, konnyebb elitelni,mint segiteni netan a dolgok moge latni....grat!

2014. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó vagyok.

Kedves Negativ Kommentelok!

"Kinek nem inge, ne vegye magara!"...

Azt ne felejtsetek el, hogy egyszer ti is lesztek szulok vagy mar azok is vagytok es soha de soha nem tudhatjatok mit hoz szamotokra az elet. Ti is probaljatok magatokat kicsit az o helyzetebe kepzelni...mit tennetek?? Es ha a ti gyereketek jar egyszer igy? Itt mutatkozik am meg a felelossegtudat, elobb gondolkodj aztan beszelj es ocsarolj masokat!!

2014. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
32%
Jajj már 10ezreket keres meg olyan jó a viszonya a szülőkkel akkor minek ide irogat?!!! Aztán lehet lepontozni!! Jól tudsz hamukázni kedves kérdező!!
2014. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
39%

"Hát én csak hulok-halok, hogy emberek mikent tudnak foldbe dongolni masokat, emberi eleteket es erzeseket. Mintha ok nem hibaztak volna sosem."


Azért a szülőket átverni, úgy hogy döntést sem hozhatna csak majd nevelhetik kérdező gyerekét, már nagyon nem kis hiba kategória. Ez tudatos szülő átverés, nem más.

Mert ha van munkája hanem gyerek mellett, iskola mellett szülők nélkül semmire nem fog menni egy kamasz gyerekkel.


Ja és nekem pl már nagyanyám sem szült kamasz fejjel nemhogy anyu. Szóval nem nincs a családban olyan aki 26 éves kora előtt szült volna minimum az elmúlt 120 évben.

2014. jún. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
46%

Mondom LEHET....szinten "kinek nem inge..." sztori.

De kar is ragozni. Abszolut megoszto kerdes, mint annyi minden mas.

2014. jún. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
53%

Nem vettem magamra csak leírtam a véleményem pont mint te.

Ilyen alapon neked sem kellett volna megírni a válaszod, mert ha nem inged ne vedd magadra.

2014. jún. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
77%

Szia.


Látom a kérdésedre nem kaptál megfelelő választ. Mert mindenki ír, csak az nem akit kérdeztél.

A KÉRDÉS A 17 ÉVES KISMAMÁKNAK SZÓLT, NEM AZ AGYON TAPASZTALT ANYÁKNAK!


Szóval Kedves kérdező!


Én 17 évesen estem teherbe kislányommal, annyi különbség hogy apával akkor már 2 éve együtt voltam, remek kapcsolatba és féléve összeházasodva.

Anyósoméknál éltünk, férjemnek ekkor nem volt még munkája, suliba jártam. DE megoldottuk, én fojtattam a sulit, férjem talált állást, mindenünk meglett, mire a lánykám világra jött. Nehéz volt, NAGYON! De erősnek kell lenni és kitartónak. Szerintem nem felelőtlenség az hogy nem ölöd meg a gyereked, azért mert fiatal vagy. Én sem tettem! És boldog vagyok, nem csináltam volna máshogy! Kitartást kívánok neked, és légy erős!

2014. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
52%

Még annyi, kedves nagyon okos válaszolók!


Ti Mit gondoltok???? Mi a helyes??? Inkább haljon meg egy pici gyermek, nehogy a mamának segíteni kelljen? Nem ez az önzőség hanem az ahogy ti gondoljátok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!