Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 evesen kismamak! Ti mitcsin...

17 evesen kismamak! Ti mitcsinaltatok? Hogyan mondtatok el?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok es 10 hetes terhes,de nem vetettem el,en ezek ellen vagyok akik elvetetik.Anyameknak meg nem mondtam el.

#terhesség #17 evesen gyermek
2014. jún. 13. 23:28
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
46%
En is irtam hogy ennyi idosen estem teherbe csak nem reagalt ra a kerdezo :)
2014. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk en nem szulokhoz szultem hanem kulon lakunk, kulfoldon, es nem kerek anyagi tamogatast toluk.
2014. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

33.valaszolo sajnos itt mar csak ilyenek vannak,en is meglepodok ezeken,senki se tokeletes nem hiszem hogy a negativ valaszolok sose hibaztak,en nem hibaztatok senkit a valaszokert,de mindenki gondoljon bele(persze csak a negativ valaszolok)ha ok jartak volna igy vagy naluk lesz ilyen,ebbol latszik hogy ki milyen,en nem olnem meg a lanyomat ha erre kerul a szo,nem orulnek,de ha mar az anyja leszek akkor az a dolgom hogy vele legyek jo es rossz pillanatokba,mindenkinek eljon ez a pillanat nekem most jott el.

De sajnos tapasztalnom kellett a rossz indulatu embereket,amikor csak segitseget kertem.

39.valaszolo.hat igen a kerdesemre nem sok valasz erkezett,csak lekopesek.TISZTELET A KIVETELEKNEK!

2 eve vagyunk egyutt,de a gyermekem papaja azt mondta hogy ha megszuletik akkor hazassagba.En mondtam ra nemet,mert a gyerek melle meg hazassag is.Ugy mar sok.Igen en kitartok a dontesem mellet,hogy nem olom meg,mert o mar egy elet es nem szabad evvel jatszani,es ha mar igy alakult akkor valaljuk a feleloseget.

Kitartunk a vegsokig a parommal,barhogy alakul,es en nagyon boldog vagyok,nem valtoztatnek semmi miatt.

Es koszonom a valaszt,sajnos nem mindenki gonsolkodik igy,inkabb megolik mint hogy segitseget kerjenek,bennem van annyi,hogy felvalalom,hogy mi tortent es nem rohanok megolni.

41.valaszolo neharagudj hogy nem reagaltam ra, sak sajnos a hulyesegekre figyeltem most.

A paromnak is van lajasa,van minden,de a kotelesseg az elso.

Nektek pedig gratulalok a gyerekekhez,szerintem ok csodak az eletben.

En nagykn orulok hogy anyuka leszek,nem banom,es nem forditanam vissza semmi keppen,nem olnem meg a sajat gyermekemet.

Szerintem aki anyuka vagy anyuka lesz az megerti min megyek keresztul.Boldogok vagytok hogy lett gyermeketek?

Boldogok vagytok a csaladban?

Szerintem mi nok csak orulhetunk egy gyereknek,mert bearanyozza az eletunket.Minden jobb lesz.

ES TELLEG KOSZONOM MINDKETTOTOKNEK .

SOK BOLDOGSAGOT NEKTEK.

2014. jún. 14. 17:59
 44/53 anonim ***** válasza:
Holnap lesz 1 honapos es hat oszinten nem konnyu. Igy hogy kulfoldon lakunk segitsegem sincs. De nagyon boldog vagyok :)
2014. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
61%

Azt azért nem értem, hogy aki fiatalon szül/t azt lenézitek, még ha nem is kérik a szülők segítségét, de azt ha valaki már idősebb korba többet vár el a szüleitől, azt persze nem hurrogjátok le!

Meg mióta létezik olyan, hogy csak a felnőtt korúaknál van olyan , hogy védekezés mellet eset teherbe? Én még ilyenről nem hallottam! De ti még is ezt teszitek, mert ha valaki azt írja, hogy "védekezés mellet estem teherbe"azt támogatjátok, Ok hogy van aki tényleg nem védekezik és csak úgy él nemi életet, DE NEM CSAK A FIATALOK VANNAK ÚGY!

Az meg megint más tészta, hogy ez egy "kérdez felelek" oldal, csak sokan szeretnek eltérni ettől a témától!

EZ CSAK AZOKNAK SZÓLT AKIK LEHURROGTÁK A KÉRDEZŐT!!!


Kérdező! Én a helyedbe annak mondanám el aki megértőbb és utána mondanám el a másik szülőmnek is! Nem lesz könnyű az biztos, de NEM LEHETETLEN! Ebben a világban sokkal normálisabbak a tinimamik mint a többik

2014. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
61%

Szia, 39-es vagyok, remélem mielőbb megoldódik minden.


Légy türelmes, mindennek eljön az ideje, meglesz minden a picinek, mert meg kell hogy legyen :) :)

Ne félj segítséget kérni, akármi kell is, mert nem csak te vagy ilyen helyzetben. A legfontosabb hogy soha egy percre se keseredj el, örülj hogy életet adhatsz, az a baba már most imád téged, téged...az anyukáját! Légy boldog, és járj emelt fővel, mert igenis te végig csinálod! Sok boldogságot kívánok nektek! :)

2014. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:

44.

Nagyon gratulalok a csemetehez :)Biztos tunder.

45.

Hat igen,akik ilyen fiatalon szul/szult az lenezi,csak gondolnanak bele hogy ha ok lennenek ilyen helyzetbe.

Sajnos ez az oldal se a regi es mar masok az emberek is. :(

Ami nagy kar.Azt hiszik hogy csak nekuk lehet ilyen,hogy vedekezessel esnek teherbe,ami nagy tevedes.De mindegy nem akarok errol vitat kezdeni.

Es koszonom hogy segitesz nekem,es kiallsz mellettem.

Igen en is ugy dontottem hogy elobb a megertobbel aki anyum es utana apum.

Nem lesz konnyu,de ezt kell tenni.Ami muszaly.

46.

Neked is koszonom hogy segitesz es te is mellettem vagy,mivel nem egyszeru ez a dolog.

Es igen en is nagyon remelem hogy minden rendben lesz,es en nagyon is orulok annak hogy gyermeket varok,hogy egy eletet hordok a szivem alatt,ami a legcsodasabb,es hogy eletet adok egy pici kis csoppsegnek,aki az enyem,az en sajat gyermekem,es en fogom nevelni.nagyon jol esett amit irtal" A legfontosabb hogy soha egy percre se keseredj el, örülj hogy életet adhatsz, az a baba már most imád téged, téged...az anyukáját!"

Remelem telleg igy van es igy is lesz utana is :)

Igen en vegig csinalom,es koszonom

2014. jún. 14. 21:19
 48/53 anonim ***** válasza:
32%

"Hat igen,akik ilyen fiatalon szul/szult az lenezi,csak gondolnanak bele hogy ha ok lennenek ilyen helyzetbe. "


17 évesen a nemi élettől olyan messze voltam még mint Makó Jeruzsálemtől, elég nehezen lehettem volna ebbe a helyzetbe.

2014. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
49%
Ugyanmar.. dedi mamam beszolt nekem, hogy anno hazassag elott nem lehet szexelni. Mire mamam beszolt dedinek, hogy ok mar 15 evesen ferjnel voltak ugyhogy nem kulonbek...
2014. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem az nézi az ilyen fiatal anyukákat le, akiben valamiért van valami tüske, lehet, hogy irigyek, mondjuk azért, mert megfelelő időben szültek, de mégsem tökéletes az életük.


Szerintem becsülendő az anyuka, és a nagyszülők részéről is, ha vállalják a babát, és tisztességesen, szeretetben felnevelik. Anyuka pedig tanulhat még, bármi lehet belőle, de az látszik is, hogy a kérdező elég éretten gondolkozik.


Nekem két kicsi lányom van, és én sem örülnék, ha kamaszként terhesek lennének, de mindenben segítenék nekik, hogy jól tudják felnevelni a babát.


Egyébként én 30 éves vagyok, a férjem 40, de olyan helyzetben vagyunk, hogy a béka s#gge alatt lennénk, ha a nagyszülők nem segítenének. Pedig nem vagyunk kamaszok, sem tanulatlanok, sem munkanélküliek.

2014. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!