Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kerlek nyugtassatok meg h...

Kerlek nyugtassatok meg h minden rendben van!?

Figyelt kérdés

Veszelyeztetett terhes vagyok mehnyak rovidules miatt es szigoruan fekudnom kell. Viszont ma annyira osszevesztunk a ferjemmel h kenytelen vtam tobbszor felkelni az agybol es megcsinalni dolgokat. Van mar egy 20 honapos gyermekunk es kiontotte az etolajat a parkettara. Elegge elszortan, mert konkretan razta az uveget... A ferjem feltorolte egyszer, de en felkaptam a vizet mert ha nem hagyja elerheto helyen, akkor a gyerek nem veszi le az asztalrol. Szo szot kovetett, nagyon felhuztam magam (talan a hormonok miatt is). Mondanom sem kell h maga az olajat nem egyszeru feltorolni. Kozben a ferjem a vita miatt elment itthonrol. Egyedul maradtam a gyerekkel es mellette 4-szer kellett feltorolnom az egesz etkezot ugy h kozben a gyereket huztam el a vizes/olajos parkettarol h legalabb ne maszkaljon rajta. Maga az idegeskedes, siras, kis hazimunka (feltorles) es mellette a hisztis gyerek arreb rakasa mennyire rontott a helyzetemen? Fenyegethet ezek miatt is a koraszules? Mert a mehnyak rovidules miatt sajnos alapban fenyeget... :(


Akik alapban veszelyeztetettek vtak ezen a teren, ilyen Veletek nem fordult elo? Vagy maga a hirtelen jott idegesseg, siras veszelyes a babara nezve?


Koszonom h elolvastatok!


2015. ápr. 4. 19:35
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen 6-os h igy egyutt erzel velem. Amit leirtal, az mind igaz!! Nem egyszeru fekve, kiszolgaltatottan nezni azt ahogy fut a lakas. De aki ezen nem ment keresztul, az ugysem tudja. A terhessegem feletol fekszek, nem csak 1-2 hete. A ferjem munka utan faradtan meg itthon segit. Persze h neki is gyorsan szakad a cerna!!

Kivanom h a kedves kommentelo ezen soha ne menjen keresztul!

2015. ápr. 5. 06:53
 12/48 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom 9-es es 10-es valaszolo! Szerencsere nem gorcsoltem utana, probaltam tovabb pihenni. Hat igen, aki atesett rajta, az mind tudja h milyen erzes ez. Foleg mint ahogy irtam is h a terhesseg feletol fekszek.

Koszonom meg egyszer azoknak akik megertenek!

2015. ápr. 5. 07:00
 13/48 anonim ***** válasza:
100%

Azért kibékültetek, ugye? Apának sem lehet könnyű most!

Vigyázzatok magatokra!

6-os voltam.

2015. ápr. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy! :) Igen, persze kibekultunk, mert nem jo haragban lenni a masikkal. Foleg h mind a ketten hirtelen bepoccenunk.. :/ Meg legalabb 6 hetet kell kibirnunk h addig bent tartsam, utana a dokim szerint mar csinalhatok mindent.


Kellemes Husveti Unnepeket Kivanok! :)

2015. ápr. 5. 10:26
 15/48 anonim ***** válasza:
0%
Hirtelen bepoccensz, nyilvan ez volt az elso alkalom. Hisztis pi...
2015. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire veszélyes a méhnyak rövidülés, de mintha egy kicsit eltúloznád.


Én kettőzött méh miatt vagyok veszélyeztetett, bármikor beindulhat a szülés, mert mivel kettő méh van kicsi neki a hely, de még én sem paráztam soha ennyire túl. Ha kellett megcsináltam bármit itthon, volt olyan is hogy fát vágtam, mert olyan hideg volt már hogy nem bírtam ki. Mégis itt vagyok 37 hetesen. Egy egészséges kislánnyal a pocimban.

2015. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:

9-es vagyok,remélem minden rendben lesz. Az utolsónak csak annyit mondanék,hogy nem minden ember egyforma. Anya pl. terhesen járólapozott,betonozott én meg olyan beállítottságú vagyok,hogy egy erősebb torokgyulladás van,hogy ágynak dönt. Azért nem kell senkit leszólni,mert más mint te. Nem mindenki viseli ugyanúgy a terhességet meg más dolgokat mint az igazi szuper anyucik és kismamák.

A méhnyakrövidülés meg ugyanolyan mint neked a két méhed. Neki is bármikor beindulhat a szülés.

2015. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos a mehnyak rovidulessel barmikor beindulhat a szules ha nem tartom a dokim utasitasat: szigoru fekves, csak tisztalkodni kelhetek fel. Be akart utalni egybol a korhazba, de sajat felelossegemre itthon maradtam, mivel van mar egy kislanyom. De biztos itt mindenki mindent jobban tud!

Koszonom a kedves hozzaszolasokat es akik megertik ill. ateltek a helyzetemet!

2015. ápr. 5. 22:30
 19/48 anonim ***** válasza:
10-es vagyok. Hát igen,vannak akik fel sem fogják,mert annyira király szülők,hogy az nem igaz. Na de mindegy is,nem kell velük foglalkozni. Az a fontos,hogy tényleg sokat pihenj és minden rendben legyen. Nekem is most megint sokat kell(ene) feküdnöm,mert sok a jóslóm meg néha befeszül a hasam a magnézium ellenére is. De ugye menni kell majd megvenni a babacuccokat,meg kell csinálni a helyet a kiságynak stb. Ezt meg nem bízom senki másra,mert én tudom miből milyet és mennyit szeretnék venni. Majd lesz valahogy. :D Kitartást neked is! Hány hetes vagy? Lehet,hogy már írtad,bocsi.
2015. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Nem is értem azt a válaszadót, aki az orvosi utasítás ellenére mindent, de mindent megcsinált otthon. Mire jó ez? Ettől lesz szuper csaj? Hát én ezt a kategóriát mar nem bátorságnak, hanem hülyeségnek tartom.


Amúgy meg meg kellene tanulni szöveget értelmezni. Az, hogy a kérdező és a férje könnyen bepöccennek,nem azt jelenti, hogy napirenden hatalmas patáliákat csapnak. A helyzet miatt nyilván feszültebbek mostanában. Szerintem teljesen hihető, hogy most jobban elgurult a gyógyszerük a szokásosnál.

De emiatt hisztis pi.-nek nevezni valakit, meg sajnálgatni a férjet alaptalan ítélkezés. Talán ott voltatok, és hallottátok, ahogy szó szót követett? Abban is biztosak vagytok, hogy a férjnek egy rossz szava nem volt, és egyáltalán nem szította ő is a vitát?

Komolyan kérdezlek benneteket, ti sosem szoktatok vokálozni apával egy kicsit? Bár gondolom nem, ez tökéleteséknél nem így működik:-)

2015. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!