Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kerlek nyugtassatok meg h...

Kerlek nyugtassatok meg h minden rendben van!?

Figyelt kérdés

Veszelyeztetett terhes vagyok mehnyak rovidules miatt es szigoruan fekudnom kell. Viszont ma annyira osszevesztunk a ferjemmel h kenytelen vtam tobbszor felkelni az agybol es megcsinalni dolgokat. Van mar egy 20 honapos gyermekunk es kiontotte az etolajat a parkettara. Elegge elszortan, mert konkretan razta az uveget... A ferjem feltorolte egyszer, de en felkaptam a vizet mert ha nem hagyja elerheto helyen, akkor a gyerek nem veszi le az asztalrol. Szo szot kovetett, nagyon felhuztam magam (talan a hormonok miatt is). Mondanom sem kell h maga az olajat nem egyszeru feltorolni. Kozben a ferjem a vita miatt elment itthonrol. Egyedul maradtam a gyerekkel es mellette 4-szer kellett feltorolnom az egesz etkezot ugy h kozben a gyereket huztam el a vizes/olajos parkettarol h legalabb ne maszkaljon rajta. Maga az idegeskedes, siras, kis hazimunka (feltorles) es mellette a hisztis gyerek arreb rakasa mennyire rontott a helyzetemen? Fenyegethet ezek miatt is a koraszules? Mert a mehnyak rovidules miatt sajnos alapban fenyeget... :(


Akik alapban veszelyeztetettek vtak ezen a teren, ilyen Veletek nem fordult elo? Vagy maga a hirtelen jott idegesseg, siras veszelyes a babara nezve?


Koszonom h elolvastatok!


2015. ápr. 4. 19:35
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Nyugi,hamar el fog telni az idő. :) Ma kezdtem a 34. hetet,pedig nemrég még csak a 33. hetet kezdtem el. Hihetetlen,hogy repül az idő. Azóta nem voltak fájások,de már úgy várom,hogy végre beinduljon a szülés. Nekem semmit nem mondtak a terhes gondozáson,hogy mi lesz,hogy lesz,de barátkozom a császár gondolatával. Igazából annyival jobb,hogy jóval hamarabb meg van a kicsi,de utána a gyógyulás nem biztos,hogy könnyen menne. Amikor én születtem,anya szanaszét szakadt. A doki azt mondta,hogy olyan mintha egy tigrist szült volna,aki kieresztett karmokkal jött ki, nem pedig egy babát. Kívül-belül varrni kellett szegényt. Szóval egyik sem jobb. :S Annyi,hogy nyilván a császárnál látható helyen van a heg,de hát ha így akar kijönni a kisasszony,akkor jöjjön így. Még fel kell hívnom az NST rendelőt is,mert annyit mondtak az uh-on,hogy lehet a farfekvés miatt hamarabb kezdik el,mint a 36. hét. De erre se mondtak a gondozáson semmit,úgy,hogy rákérdezek inkább,ők jobban tudják. :D
2015. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

Mikor mesz legkozelebb a dokihoz? Irjal am h mit mondott. :) En szerdan megyek, es akkor megirom h nekem mit mondott. Valoban gyorsan megy ido, de jo h Te mar a 34. hetet kezdted, en majd csak a 33.-at fogom a heten. :)

Haat, en megszenvedtem az elsovel a sima szulest, mert en is szanaszet repedtem es engem 45 percen keresztul varrt a doki. :/ Mondanom sem kell h jo par hetig ulni sem tudtam.. Szoval mindegyiknek megvan az elonye es a hatranya is.

2015. ápr. 13. 10:39
 33/48 A kérdező kommentje:
Az NST-re en is rakerdezek majd, mert nem hallottam rola h hamarabb kezdenek el. Sok kerdesem lesz szerdan. :)
2015. ápr. 13. 10:41
 34/48 anonim ***** válasza:
Igen,anyát is kb. addig stoppolták össze,de altatták egyből szegényt. Felhívtam őket,mondtam,hogy mit mondtak az uh-on. Kérdezte a csaj,hogy van-e fogadott dokim,mondom nincs. Erre annyit mondott,hogy jó,akkor most szerdán 11:30. :D Mondom tökéletes :D Legközelebb majd csak a 36. héten megyek gondozásra,ott lesz a doki ha minden igaz. Április 27-re írtak be. Aznap lerendezem még a vér- meg vizeletvizsgálatot és kész vagyok. :D Nem tudom,hogy most majd NST előtt vagy után ránéznek-e ultrahanggal a kicsire,hogy megfordult-e,bár szerintem még mindig faros,mert lent kapirgál a lábával ha jól érzem. Neked is el fog telni az a kis idő. :D Jobb mintha az elején lennél még :D
2015. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
Majd irjal h mi volt ma. :) En is ma megyek, csak este, de utana megirom. Bar en is azt erzem h nem fordult be, mert lent rugdos. Meg a tovabbiakra is rakerdezek.
2015. ápr. 15. 08:40
 36/48 anonim ***** válasza:
Oksi,írok. Bár lehet bent tartanak mert tegnap is már fájásaim voltak,meg tompán érzem még mindig a mindjárt megjön érzést. Lejjebb van a hasam is már jó ideje. A védőnő is szült miatta tegnap.
2015. ápr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Na megvolt az NSt,minden rendben volt,mondtam a fájásokat is,annyit mondtak rá,hogy attól lehet,hogy tágul a medencém meg a kicsinek ahogy gyarapszik a súlya nyom és azt érezhetem. Mondom hát jól van... :D De nem vizsgáltak meg,mert a doki sietett.
2015. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

Orulok h minden rendben! Es NST-n tudjak h hogyan fekszik a babad? Vagy Te is tovabbra is erzed h lent rugdos?

En felvettem a kapcsolatot telefonon egy dokival aki a korhazban is dolgozik es masfel het mulva talalkozunk. Megnez h addig is megfordul-e es ha nem, csaszar lesz, ad idopontot. De nekem nem kell korabban NST-re mennem, mint a 36. het.

Vigyazz magatokra tovabbra is! :)

2015. ápr. 15. 21:05
 39/48 anonim ***** válasza:
Azt ott nem tudják megállapítani,hogy hogy fekszik,legalább is úgy tudom. Én mondtam nekik,hogy faros,innen tudják. Még mindig lent rugdos,de ma reggel kicsit fájt ahogy mozgott és utána már nem a kezét éreztem,hanem valami nagyobb kis gömböt az oldalamon,lehet,hogy keresztbe fordult,bár nem hiszem,mert a fejecskéjét még néha érzem a gyomromnál ahogy kinyomja. Mindenhol ott van mindene egyem meg. :D Lehet én is megkeresek egy dokit,akkor,hátha megnézik és akkor lesz fix időpontom a szülésre,bár nem tudom. :S
2015. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
En is mindig fent erzem a fejecskejet ahogy kinyomja. :) Lehet jobb lenne egy dokit felkeresned aki mondjuk megnez, mert kozeledsz a szuleshez es nem biztos h jo lenne ha igy farosan megindulna a szules. Azert majd irj, h mi van Veled/Veletek! :)
2015. ápr. 19. 09:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!