Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kerlek nyugtassatok meg h...

Kerlek nyugtassatok meg h minden rendben van!?

Figyelt kérdés

Veszelyeztetett terhes vagyok mehnyak rovidules miatt es szigoruan fekudnom kell. Viszont ma annyira osszevesztunk a ferjemmel h kenytelen vtam tobbszor felkelni az agybol es megcsinalni dolgokat. Van mar egy 20 honapos gyermekunk es kiontotte az etolajat a parkettara. Elegge elszortan, mert konkretan razta az uveget... A ferjem feltorolte egyszer, de en felkaptam a vizet mert ha nem hagyja elerheto helyen, akkor a gyerek nem veszi le az asztalrol. Szo szot kovetett, nagyon felhuztam magam (talan a hormonok miatt is). Mondanom sem kell h maga az olajat nem egyszeru feltorolni. Kozben a ferjem a vita miatt elment itthonrol. Egyedul maradtam a gyerekkel es mellette 4-szer kellett feltorolnom az egesz etkezot ugy h kozben a gyereket huztam el a vizes/olajos parkettarol h legalabb ne maszkaljon rajta. Maga az idegeskedes, siras, kis hazimunka (feltorles) es mellette a hisztis gyerek arreb rakasa mennyire rontott a helyzetemen? Fenyegethet ezek miatt is a koraszules? Mert a mehnyak rovidules miatt sajnos alapban fenyeget... :(


Akik alapban veszelyeztetettek vtak ezen a teren, ilyen Veletek nem fordult elo? Vagy maga a hirtelen jott idegesseg, siras veszelyes a babara nezve?


Koszonom h elolvastatok!


2015. ápr. 4. 19:35
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Az lesz,megyek 22-én NST-re,ott úgy is lesz egy doki megkérdezem. Rendben írok! :) Addig is kitartást neked is. :)
2015. ápr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy eltűntem, sűrű napok voltak. Nem vizsgáltak meg,elmondtam a panaszaimat,mondta a doki,hogy a nyákdugó volt valószínűleg,aztán ennyi. Azóta ma hajnalban már egyértelmű fájásaim voltak,nem pedig csak kellemetlen érzés. Lehet,hogy jövő héten már meg lesz a kisasszony. :) Veled minden rendben van?
2015. ápr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:

De jo h ott tartassz! :) Mondjuk az durva h a doki nem vizsgalt meg. En hnap hivom fel azt a dokit, akit felkertem egy esetleges csaszarra h ha arra kerulne a sor. Es megmondja h mikor menjek be a heten, mert meg fog vizsgalni mielott idopontot adna. De en ugy erzem h faros most is.. Jelentkezni fogok h ha tobbet tudok. :)


Hany hetes is vagy pontosan? En 34+4. De olyan jo lenne mar elobbre tartani, mert nagyon nehezen birom a veget. Mar minden olyan nehez...

2015. ápr. 26. 21:10
 44/48 anonim ***** válasza:
Na látod,én el is felejtettem keríteni egy dokit,hogy rákérdezzek. Na majd szerdán NST-n. :D 36+1,nekem is még tuti faros... :S Már én se nagyon bírom,de nem a pocak miatt,hanem ez az időjárás készít ki,meg,hogy már azért fájdogál a hasam alja. Egyébként meg el tudnám még viselni,hogy pocakos vagyok,meg,hogy rugdos. :D
2015. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

Ma beszeltem azzal a dokival aki meg a magandokim elott megnez. Haat, majd csak jovo heten fog.. Azt gondoltam h a heten tobbet fogok tudni, de nem. Mindegy, ezt a maradek idot mar csak kibirom vhogy. :)


Kivancsi vagyok meddig leszel egybe. :) Nekem josloim meg nincsenek, de nem is vagyom ra.. Az elso babammal nagyon jol birtam, tul is hordtam vna ha rajtam mulik, de most... jobb lenne mar a kezemben tudni. :)

2015. ápr. 27. 15:22
 46/48 anonim ***** válasza:
Hát jobb így is mint a semmi. Legalább megnéznek és többet fogsz tudni. :) Én is kíváncsi vagyok,bár anya ma felhívott és közölte,hogy holnap vagy szerdán találkozunk a szülőszobán :D Mondom jó,majd mondom a kicsinek ó,hogy tudjon róla mikor kell kijönni. :D
2015. ápr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
:) Azert meg 1-2 hetig maradjon csak bent. :) Majd irj h mik a fejlemenyek, en is irok!
2015. ápr. 27. 19:49
 48/48 anonim ***** válasza:
Felőlem most már jöhet. :D Nem fogom kihúzni jövőhétnél tovább szerintem. Okés,írok :) Kíváncsi vagyok neked meddig marad bent :D :P
2015. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!