Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusra kiirt kismamak,...

Augusztusra kiirt kismamak, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Hanyadik hetben vagytok?

Mikorra vagytok kiirva?

Baba neme?

Hogy erzitek magatokat?


Nagyon orulnek, ha lennenk paran, akik ''osszejarnank'' itt a szulesig, es drukkolnank egymasnak.


(Jo lenne, ha nevvel vagy nick-kel valaszolnatok, hogy konnyebb legyen azonositani egymast.)


2015. jún. 20. 17:45
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/170 anonim ***** válasza:

Hát...ahogy olvastam felhívtam a kórházamat mi a helyzet BCG oltás ügyben, a hölgy megrökönyödve válaszolt hogy nem tud hiányról de utánanézett az adatbázisban. Ausztriába van oltás, de nyilván megint megy az agymosás otthon.

Bosszantó az fix de szerintem nem jelent nagy veszélyt a kicsire nézve főleg hogy pótolni fogják, mondjuk a tamtamot verném érte az fix!!

Miujs nálatok lányok? 32. hetet taposom, gyakran keményedem és gyanús szúrkálódásaim vannak. Csomagom összerakva, babakelengyék mosás alatt, jövő héten a szoba is kész lesz! Ti hogy álltok rakodással-pakolással?

Reni

2015. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/170 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!


Ooooh Reni, jo otlet kiirni, hogy a nev utan, hogy eppen akkor ki hany hetes, mert igy nem kell minfig ranezni a listara, hogy mikorra van kiirva. :)

Nalam vannak joslok, de ami meg rosszabb, hogy a babam ratelepedett egy idegre, es nagy fajdalom aran tudok csak jarni.


Andi (35+6)

2015. júl. 18. 20:58
 93/170 anonim ***** válasza:

Andi ismersos helyzet. Nekem jo pár hétig volt így. Már nem nyomja de nagyon lent van. A gravitáció az ellenségem. Sétálni nem egyszeru folyamatosan feszít szét odalenet. Fordulni meg szörnyű. Mint vmi partra vetett bálna.De még huzzuk. Legutóbb a lanykammal még az utolsó nap is pakoltam. Senj jele nem volt a szülésnek. Minden nap nagyokat aludtam. Na most nem. Teljesen más. 😉😊

Gabi (34+6)

2015. júl. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/170 Alexa19 ***** válasza:

Sziasztok.

Sikeresen megtettük a 4 órás autóutat. Nagyon nehezen bírjuk ezt a rekkenő hőséget és tegnap nagyon örültünk a pár csepp esőnek amivel megajándékozott minket Isten. Én még mindig egyáltalán nem vizesedek ebben a nagy melegben sem. Tegnap előtt annyira kinyomta a lábacskáját a kicsi babuka, hogy megszámoltuk apával a lábujjait :)

32+3

2015. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/170 A kérdező kommentje:

Gabi a 'partra vetett balna' hasonlatert nyertel egy narancsos kemenycukorkat, amit megeszek helyetted! :D

Ezen besirtam!


Alexa, ez nagyon eeeedes!!!! Komolyan ereztetek az egesz tappancsat???


Andi (36+0)

2015. júl. 19. 12:59
 96/170 anonim ***** válasza:

Partravetett bálna...naaaagyonjoooo pont úgy érzem magam pedig tégnyleg csak pocira szedtem fel!

Alexa én sem vizesedem, reméljük ez így marad, vagy csak most jön nekünk!?

Az komoly rugdosódás lehetett!! 😉❤👣

Nem tudom nekem a babó buksija a csípőcsontomat tetoválja. Pont olyan érzés komolyan durva...szerintem befordulna arany szíve csak hát már elég nagy...

Tényleg zebrásodással hogy álltok? Kit mennyire viselne meg ha kijönnének a terhes-tetkó csíkok?

Reni 32+3

2015. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/170 anonim ***** válasza:

Köszi lányok. Hat na egyszeruen a mozgástér beszűkülése nem kellemes egyikünknél sem. Andi, köszi a cukrot gondolatban elfogyasztottam.. 😂

A terhessegi csikok. Nekem van. Volt az elsőnél is ami megmaradt és persze lett sok új is most. Annyira nem zavar. Mindig volt tulsuly rajtam talan ezert nem hiztam hanem fogytam a mostani baboval is.

Gabi

2015. júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/170 Alexa19 ***** válasza:
Látni is lehetett csak sajnos lefényképezni nem volt időnk :( Addig eldugta ismét. Még nem fedeztem fel terhességi csíkokat bár sokan mondták, hogy a linea barna csík is kijött rajtuk terhesen nekem az sem látszik. Majd meglátjuk ez után mi következik.
2015. júl. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/170 anonim ***** válasza:

Hulla vagyok. Kivettem a gyerek ruhákat a szekrényből és elkezdtem a mosásukat. Hat..... nem is emlékeztem hogy ennyi pici ruhája volt a lanykamnak. Hat most par napig moshatok, vasalhatok. 😲😆Bodyk rugik sokasaga varakozik arra hogy uj helyre kerüljenek. Jajj de nem bannam ha már minden készen lenne. Ideje osszerakni a kiságyat és a babaholmikat. Ti hogy álltok???

Arra sem emlékeztem hogy ilyen picurka ruhakat hordott az első. Szinte ámultam hogy repül az idő.

Gabi

2015. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/170 A kérdező kommentje:

Tarts ki Gabi!!! :D

Ennel jobb tanacsot nem tudok adni. Bizony, elvezet a 40 fokban hatalmas pocakkal mosni, meg vasalgatni. :S


Ma voltunk dokinal, es meg mindig farfekveses a baba. A doki szerint mar nem fog megfordulni.

Ha elobb nem indul meg a szules, es marad a farfekves, akkor augusztus 12-en programozott csaszarom lesz.


Andi 36+2

2015. júl. 21. 22:21
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!