Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusra kiirt kismamak,...

Augusztusra kiirt kismamak, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Hanyadik hetben vagytok?

Mikorra vagytok kiirva?

Baba neme?

Hogy erzitek magatokat?


Nagyon orulnek, ha lennenk paran, akik ''osszejarnank'' itt a szulesig, es drukkolnank egymasnak.


(Jo lenne, ha nevvel vagy nick-kel valaszolnatok, hogy konnyebb legyen azonositani egymast.)


2015. jún. 20. 17:45
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/170 anonim ***** válasza:

Andi. Ne aggodj. Meg boven van ideje megfoRdulni. Nalunk minden heten atfordult anno. Kitartast.

Gabi

2015. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/170 A kérdező kommentje:

Minden heten???

Ejj, jo kis porges lehetett odabent! :D


Andi

2015. júl. 10. 21:16
 83/170 anonim ***** válasza:

Nekem mondod. Az apja kis alien-nek hívta. Kifele nem igyekezett de azóta kis örökmozgó. Egésznap csak futkos. 😆

Gabi

2015. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/170 A kérdező kommentje:

Latod, megsporolsz egy fittness berletet. :D


Csajok, hogy alltok a szemeremcsont-popsifajdalommal?

2015. júl. 11. 11:50
 85/170 anonim ***** válasza:

Az nincs. De a csaszaros hegem viszont nagyon fáj.

Gabi

2015. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/170 anonim ***** válasza:

Az (még?) nekem sincs. "Maradtam" a bordafájdalomnál. És a lábam is gágog. Olyan, mintha a terheléstől ott is csúsznának szét a csontok.

Lilla

2015. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/170 anonim ***** válasza:

Mi újság? Ki hogy van?


Én borzasztóan dagadok. A gyűrű már vagy egy hete nem megy fel az ujjamra, de mára a lábam is akkora, hogy a két számmal nagyobb papucs se igazán kényelmes.


Próbálok tenni ellene (folyadékfogyasztás, sómentesség, lábfelpolcolás...), sikertelenül.

Szerencsére a vérnyomásom emellett rendben, és fehérjét se mutattak ki.


Lilla

2015. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/170 anonim ***** válasza:

Lilla a dagadas nem jo de azert figyeld a vérnyomást lehet toxémia gyanú is. Tudom nekem az volt 3eve a 16. Hettol de halisten nemmalakult ki. En akkor nem dagadtam. Most neha vizesedem de lemegy par nap alatt.

Mi is megvagyunk. Kevés a helye a picinek nem mozog most sokat. Csak neha rug nehanyat. Varjuk meddig marad bent.

Többiekkel mi a helyzet?

Gabi

2015. júl. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/170 anonim ***** válasza:

Igen, mérem rendszeresen. Szerencsére nem megy feljebb, olyan alacsony, mint máskor (90/60 körül). A doki is megnyugtatott (nagyjából), hogy a lábszári részen nagyon minimális, és szerinte tökéletesen betudható a melegnek is. Igaz, nem neki kell 35/36-os lábbal 38-as papucsban mászkálnia (eleve torkos a lábam, most meg főleg szétterül), remélem szülés után visszakapom az eredetit. :)

L.


Nem tudjátok véletlenül, hogy az EDA-hoz szükséges laborvizsgálatot éhgyomorra kell elvégeztetni, vagy lehet sem?

2015. júl. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/170 anonim ***** válasza:

TI hallottátok a legújabb hírt.Tegnap halottam a híradóba, hogy BCG oltáshiány van.És az elkövetkezendő két hétbe elfogy itthon, európában már nincs is.A tartalékot csak azok az újszülöttek kapják meg akik környezetében TBC-s beteg van.Tehát mi belleesünk az érintett csoportba, akiknek a gyerek nem fogja megkapni. Annyit ígértek, hogy a gyerekek egyéves korokig meg fogják kapni amint a gyártó újrainditja a rendelést.Engem kimondottan bosszant a dolog. Ti hogy vagytok vele?

Gabi

2015. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!