Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusra kiirt kismamak,...

Augusztusra kiirt kismamak, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Hanyadik hetben vagytok?

Mikorra vagytok kiirva?

Baba neme?

Hogy erzitek magatokat?


Nagyon orulnek, ha lennenk paran, akik ''osszejarnank'' itt a szulesig, es drukkolnank egymasnak.


(Jo lenne, ha nevvel vagy nick-kel valaszolnatok, hogy konnyebb legyen azonositani egymast.)


2015. jún. 20. 17:45
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/170 anonim ***** válasza:

Lilla mi videkiek vagyunk sajnos a klinikan is csak ha orvosom van akkor szülhetek regen lehetett választani. De ezerszer a klinika mint a kenezy. En is a jobb felszereltség miatt akarok ott szülni. Úgyhogy klinikan dolgozó orvoshoz járunk aki a lanyomnal ügyeletbe volt. Ő vart anno.

Dóri, en most nehezen. Már aludni nem is tudok. Pedig jó lenne de nem negy.

Gabi

2015. júl. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/170 anonim ***** válasza:
Gabi! Meg tudom érteni,az ikrek a pociban már a 7. hónaptól úgy fekszenek hogy egyik oldalamon se tudok rendesen feküdni valamit mindig nyomok,háton egyáltalán nem tudok aludni mert visszajön a gyomorsav...Úgyhogy tényleg megértem:) a 150 cm-emhez hatalmas nagy pocak társul,így már a járás sem könnyű,de akárhányszor látom őket uh-on tudom hogy megéri:))A hason alvást várom a legjobban :D :D
2015. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/170 anonim ***** válasza:

Igen nem könnyű nekem már az oldalt alvás sem. Igyekszem huzni meg délután pihheni. Ami nem könnyű.

Gabi

2015. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/170 anonim ***** válasza:
Szurkolok nektek nagyon :))) Dóri
2015. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/170 Alexa19 ***** válasza:
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy nektek mennyit szokott csuklani a baba? Én tegnap este is úgy feküdtem le aludni, hogy csuklott és napközben is elég sokat szokott.
2015. júl. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/170 anonim ***** válasza:

Most is csuklik 😄 valami fura pózba lehet hátul mert pont allul a hüvely felett érzem... így pár hónap szexmentesség után felettébb...khm..furcsa-jó érzés. Nem bánnám ha abbahagyná vagy arrább úszna...

Szerintem normális a csuklás. Gyakorol 😉

2015. júl. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/170 A kérdező kommentje:

Nalam sem megy sem a teljesen oldalt fekves, sem a hanyatt fekves.

Azt szoktam csinalni, hogy pl. amikor a bal oldalamra fekszek, akkor tamaszteknak beteszek egy kisparnat a fenekem ala, es radolok egy kicsit. Igy nem vagyok teljesen oldalt, de a parnatol nem tudok hanyattfekvesbe gurulni.


A csuklas normalis, es nem bantja a babat. :) sokszor negyed oran at is eltart es 1,5-2 mp-enkent randul. :)


Off: Kepzeljetek, azt almodtam, hogy megszultem. Mar alig vartam, hogy mikor adjak a kezembe a babat. Erre a noverke bejott a egy papirzacskoval, benne egy nagy turos retessel, es kozolte, hogy o az...

Turos retes lett a gyerekem. :D

2015. júl. 9. 12:06
 78/170 Alexa19 ***** válasza:

Én is minap álmodtam, hogy végre megszületett a kislányom aki az álomban kisfiúvá alakult :) Arra még nem jöttem rá miért a dédnagymamája hozta haza a kórházból :)

Egy túrós rétes? :) Biztos nagyon édes lesz amikor megszületik :)

2015. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/170 anonim ***** válasza:

Turos rétes ez aranyos.

Igen a csuklas normalis. En az elsovel már a legelejétől éreztem.A születése utani 6. Nap óta csuklós.

Most viszont nem. Múltkor reggel annyira csuklott. Sajnáltam. Kicsit megpiszkaltam es igy abba maradt. De néha mint pl. Fél órája annnyira mozgott azt hittem kiugrik.

Én is a lábam köze teszek egy kispárnát vagy napközben fotelbe pihenek. Este ha fordulok akkor felkelek es mindig mosdó a vége. Lassan már a végéhez közeledünk. De legutóbb könyebb volt mikor terhes voltam hisz oktoberi baba lett azt hittem most is igy lesz.

A hasam is lejebb szállt kíváncsi vagyok meddig lesz még bent.

Gabi

2015. júl. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/170 A kérdező kommentje:

Most jottunk meg a dokitol.

A kis Turos Retesem jol van, de harantfekvesben van.


Andi

2015. júl. 10. 19:36
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!