Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusra kiirt kismamak,...

Augusztusra kiirt kismamak, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Hanyadik hetben vagytok?

Mikorra vagytok kiirva?

Baba neme?

Hogy erzitek magatokat?


Nagyon orulnek, ha lennenk paran, akik ''osszejarnank'' itt a szulesig, es drukkolnank egymasnak.


(Jo lenne, ha nevvel vagy nick-kel valaszolnatok, hogy konnyebb legyen azonositani egymast.)


2015. jún. 20. 17:45
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/170 Alexa19 ***** válasza:

Mi hétfőn nézünk egy 3 órás kocsiút elé. 2 hétre utazunk el majd csak utána kezdek összepakolni. Remélem ez alatt az idő alatt nem lesz semmi gond.

Alexa

2015. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/170 A kérdező kommentje:
Kovetkezo korkerdes: befordult mar a babatok, vagy meg faros?
2015. júl. 6. 21:52
 63/170 anonim ***** válasza:

Egyenlore fejfekvesu. De anno a lanyunknal minden heten más fekvesbe volt a végéig.

Gabi

2015. júl. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/170 Alexa19 ***** válasza:

Nekem bevan fordulva remélem így is marad :)

Alexa

2015. júl. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/170 anonim ***** válasza:

Most jövök a 32. heti UH-ról. Baba továbbra is jó irányban, a feje beékelődve, így a hasi uh-n a méhszáj állapotát már nem is tudták ellenőrizni, mert úm. árnyékot vet a buksija.

Súlyát 1960-ra becsülték, minden adata megfelel a nagykönyvnek. Méhlepény homogén.


Gabi!

Én is a klinikán szülök! Kérdezhetek?

Ősrégiek az infóim, csak annyit tudok, hogy ~10 éve még adtak "kincstári" hálóinget az anyukáknak, amit nyugodtan össze lehetett vérezni, cserélték ha kell; a baba kapott mindent, elég volt a hazamenő ruháról gondoskodni... manapság ezek vajon hogy vannak, tudsz valamit?

Házassági anyakönyviből vajon elég másolat? Helyben esküdtünk.

Köszi!


Bőrönddel még sehogy se állok. Olyan apróságokon is fennakadok, hogy akkor most melyik Tena legyen és hány darab? :)


Lilla

2015. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/170 anonim ***** válasza:

Lilla. Akkor egy helyen leszunk. Csak a szüléskor kaptam egy haloinget a császár után fürdő és átöltöztem. Betétet adtak.

Igen a kis ruhakat adjak. És pelust is. Liberot adtak 3éve. Sokszor ha elraktam akkor azt hitték nincs és adtak sokszor 10et is. En a popsi krémet hasznaltam sajatot. De mi is csak a haza hozós ruhat hasznaltuk. Bár vittem többet is magammal. Biztos ami biztos.

2015. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/170 anonim ***** válasza:
Köszi! :)
2015. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/170 anonim ***** válasza:

Az kimaradt hogy a csecsemosokkel légy határozott mert nem egy szívélyes csapat. De amugy jonnek ha hivod őket. Kibírhatóak. Mondjuk en 3napig mondtam h nincs tejem adjanak potlast mire felfogtak hogy fogy a gyerek sokat. de legalabb ott lehet veled a babo a kenezybe nem.

Lilla, debreceni vagy vagy videki?

Gabi

2015. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/170 anonim ***** válasza:

Tősgyökeres debreceni. És te?


A klinikát a jobb felszereltség és a PIC miatt választottam, de a rooming in-től pont félek. Pontosabban attól, hogy olyan készen leszek a szülés után, hogy nem bírom felemelni se a babát. Persze azon leszek, hogy ne hagyjam el magam.


Lilla

2015. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/170 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ha minden igaz akkor én is a klinikákon szülök itt Pesten. A bőrönd még sehol sincs, kell még pár cucc bele. Ebben a melegben meg úgy bevizesedtem hogy csak na.Ti hogy birjatok? Dóri voltam:)
2015. júl. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!