Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusra kiirt kismamak,...

Augusztusra kiirt kismamak, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Hanyadik hetben vagytok?

Mikorra vagytok kiirva?

Baba neme?

Hogy erzitek magatokat?


Nagyon orulnek, ha lennenk paran, akik ''osszejarnank'' itt a szulesig, es drukkolnank egymasnak.


(Jo lenne, ha nevvel vagy nick-kel valaszolnatok, hogy konnyebb legyen azonositani egymast.)


2015. jún. 20. 17:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/170 Alexa19 ***** válasza:

Én a MÁV kórházban fogok :)

Jobban szeretjük a hűvösebb időjárást a babu is aktívabb akkor. Mondjuk nem panaszkodom 54kg-al kezdtem és még csak 61-re híztam fel, annyira nem érzem soknak még és egyáltalán nem vizesedek.

2015. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/170 Alexa19 ***** válasza:
Lemaradt, hogy Alexa voltam :)
2015. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/170 anonim ***** válasza:
Sziasztok:) Mi voltunk 4d-s uh-on.:) Hát valami csodálatos élmény volt ígyis nézni a két kiscsajt,pedig annyira mozogtak:)) A Csajok a pociban nem bírják a meleget egész nap nem mozognak,éjszaka viszont nem hagynak sokat aludni:) ha minden igaz orvos szerint biztos hogy nem aug 28-a körül fognak jönni,c1000 lett a méhnyak,úgyhogy most sokat kell pihennem.Azért remélem a szülinapomat megvárják és utána jönnek csak:D Veletek mizujs ?:) Dóri voltam
2015. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/170 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok!!

A meleget csípjük nem vizesedek, Alexával kezet foghatok, 54-61re dagadtunk.

Ami aggaszt, hogy 1500 mg magnesii citricii mellett elég sokat keményedek. Nem érzek görcsöt! Kell ezeket figyelni? Lehet ebből baj? Van valami jele a méhszáj nyílásának? Picit aggódok, 120 km-re vagyok otthonról. Elfussak itt egy nődokihoz? 2 hete totál zárva voltam! Köszönöm a segítséget!!! 😉

2015. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/170 anonim ***** válasza:
Reni voltam 😝
2015. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/170 anonim ***** válasza:

1500 mg magnesii citrici azért nem egy brutál adag, hisz ez mindössze ~210 mg elemi magnéziumot jelent (nem terhesen a napi szükséglet 390 körül van).

A helyedben kipróbálnék egy nagyobb mg tartalmút, hátha attól elmúlik (magnesolv, mg diasporal 400).


Egyébként úgy tudom, hogy a méhszáj nyílása végbemehet mindenféle tünet nélkül, ezért is ellenőrzik gyakran. :(


Lilla

2015. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/170 anonim ***** válasza:

Nekem 2 napja abba se hagyja a mozgást. De a hőség nem kímél minket sem. Se reggel se este nem alszok már plusz a gyerkőc melett nem is egyszerű. Lusta bagyok.

Debreceni Klinikán szülök az első is ott született. De sztem biztos elszamoltak vagy három héttel. Jo ha a hónapot végig visszük. Most nem Kemenyedek. Csak melegem van.

Gabi

2015. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/170 Alexa19 ***** válasza:

Sziasztok. Megjöttünk az orvostól. 1750 grammra becsülték a kislányt így 30 hetesen. Az orvos azt mondta 2 héttel idősebb a koránál. Kíváncsi leszek legközelebb mennyi lesz :) Ti hogy vagytok?

Alexa

2015. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/170 A kérdező kommentje:

Csajok, ne is emlitsetek a meleget! Torokorszagban elek, itt annak orulunk, ha 36 fok ala megy. De pl. tavalyelott vegig 39-40 fok volt nyaron.


A korhazi borondot ki mikor pakolja be? En ma alltam neki, mert nalunk mar minden uj nap ajandek, amit bent tolt a baba.

2015. júl. 6. 17:45
 60/170 anonim ***** válasza:

Lassan el kellene kezdeni a pakolást de ebbe a melegbe semmihez nincs kedvem. Lassan a kisagyat is össze kellene pakolni. Kimosni a kisruhakat pólyát melyet már 3eve gondosan elrakva őrzök. Ideje hogy az új tulaja hasznalhassa. 😊

Gabi

2015. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!