Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sgitsetek? Megszületett a...

Sgitsetek? Megszületett a kisfiam 3napja de kiderült súlyos beteg és megfog halni 1hónapon belül!

Figyelt kérdés

Jelenelg a Bp i kórházban van az intenzív osztályon nem mehettem utána mert császároztak őt meg a sürgősségi mentő vitte el tegnap voltam nála de visszakelett jonnom varratszedesemre csaszaroztak 300km re lakunk Pesttol nehez mindig feljarni igy csaszaros heggel de kerlek segitsetek hogy eljem ezt túl?

Minden percben csak sirok es sirok es azon gondolkozom mit kezdjek az élettemmel a fiam nelkul hogy lehet igy tovább élni?

Aki volt hasonlo helyzetben kerem irjanak


2018. okt. 20. 13:04
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
82%
Milyen érdekes, hogy felvetődött pár kérdés és el is tűnt a kedves kérdező. Biztos anya rászólt, hogy mára elég a gépezésből.
2018. okt. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
74%
56: Szamosújlakon keresztül Letenye :D
2018. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy szeretnék hinni a Kérdezőnek, de tényleg. De az, hogy nem válaszol a kérdésekre, több mint furcsa. Ha nekem érkezne ennyi kételkedő válasz, első dolgom lenne az orvosi papírokkal bizonyítani, hogy igenis igazat mondok, csak hogy megszégyenítsem azokat, akik kétségbe vonták a szavaimat, na meg azért is, hogy visszatereljem a beszélgetés fonalát a fő kérdésemre. Nyilván anonim módon tenném, tehát letakarnám a nevemet, de már csak azért is odadörgölném, hogy “tessék, befoghatjátok”. Szóval... segíts már nekünk Kérdező, hadd hihessük el ezt a valóban vad történetet.
2018. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
80%

Én mindent elhiszek: azt is, hogy majdnem 400 km-re lakik Pesttől (nem biztos, hogy autóval jön fel, pl. vonattal hosszabb az út); azt is, hogy 3 nap után kiengedték a császáros sebbel; azt is, hogy nem tudtak apaságit csináltatni; azt is, hogy mindent neki kell intéznie szülés után 3 nappal.

Egyet nem hiszek el: azt, hogy a halálos beteg gyerek születése után 3 nappal a GYK-n kér valaki segítséget, lelki támaszt, akármit. Ezért kamu, mégpedig nagyon morbid.

2018. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet valaki ennyire beteg agyú, hogy ilyenekkel szórakozik?!

Egy kamu sztorit sem tudok megérteni, de ez mindennek a teteje.

Szégyelld magad kérdező, miközben lehet vannak itt olyan nők, akik valóban vesztettek el újszükött kisbabaát, vagy majdnem ami szintén hatalmas lelki megpróbálatatás volt számukra.

2018. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
21%

Drága kérdező!


Nekem 37.héten februárban sürgősségi császárral született a kisfiam halva.. Előtte 20perccel még éreztem,hogy mozog..ha tudok segíteni írj nyugodtan vagy ha csak ki akarod adni az érzéseid. Ha kérdéseid vannak.Tudom ilyenkor minden támogatás jól jön. 88ntimea@gmail.com sok erőt kívánok

2018. nov. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
76%

Előző ez egy kamu kérdés volt.

Részvétem a babád miatt :(

2018. nov. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!