Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sgitsetek? Megszületett a...

Sgitsetek? Megszületett a kisfiam 3napja de kiderült súlyos beteg és megfog halni 1hónapon belül!

Figyelt kérdés

Jelenelg a Bp i kórházban van az intenzív osztályon nem mehettem utána mert császároztak őt meg a sürgősségi mentő vitte el tegnap voltam nála de visszakelett jonnom varratszedesemre csaszaroztak 300km re lakunk Pesttol nehez mindig feljarni igy csaszaros heggel de kerlek segitsetek hogy eljem ezt túl?

Minden percben csak sirok es sirok es azon gondolkozom mit kezdjek az élettemmel a fiam nelkul hogy lehet igy tovább élni?

Aki volt hasonlo helyzetben kerem irjanak


2018. okt. 20. 13:04
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
100%

Igen, haza engednek császár után is. Egyik ismerősöm babáját Debrecenbe vitték születése után, mert agyvérzést kapott. Ismrősöm még aznap indult utána. Aláírta a papírokat és mehetett. Mesélte, hogy ott a csecsemős nővér kötötte át a sebét, nagyon rosszul volt, ülni is alig bírt, de nem érdekelte, élet-halál között volt a babája napokig.

Nekem az a fura, hogy itt írogat a kérdező, ha tényleg akkora a baj, akkor pont a gyakori lenne az utolsó gondolata az embernek szerintem.

2018. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
65%
A kérdező írta hogy kapcsokat kapott. Ezt ne keverjétek varratokkal főleg nem a felszívódó varratokkal. Kapcsot semmi esetben nem vesszük ki 7- 14 nap előtt. Én vagyok, aki műtőben ( is ) dolgozik.
2018. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
59%
Valóban azt írta, most látom. Csak a kérdésben meg varratokat írt, ez elég fura...
2018. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
9%
Tölts már fel képet (a neveket gondosan kitakarva) arról a halálos ítélet zárójelentésről. Ha nem teszed, akkor csak kamukérdés ez is.
2018. okt. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
42%

Milyen jogon számoltattok el egy anonim kérdezőt?

Még, ha sántít is a dolog...

Ez gusztustalan!

Ennyire unatkozik mindenki szombat délután?!?!

2018. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
96%

Nyugodtan pontozzatok le, de érdeklődnék, melyik magyarországi település van Bp- től 300-400km-re? Bárki válaszolhat, nem csak a kérdező.

A 300 alattiak nem érnek, hiszen a kérdező egyszer 300-at, máskor 400-at írt, tehát inkább a kettő között lehet valahol.

2018. okt. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
9%
Ezt a parasztlázadást egy kérdés miatt...
2018. okt. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
92%

56 - os nal a pont.

Most direkt megnéztem Tiszabecs ez tűnik a leg meszebbnek Budapesttől, 324 km. De ott meg nincs szülészet, a legközelebbi Debrecen az meg ugye már közelebb van.

2018. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
69%
Kisvárda esetleg, bár az is 281 km...
2018. okt. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is csak amiatt furcsa a sztori, mert ha ilyen helyzetben lennék, én is inkább a fiam után mennék, mintsem hogy előre a halálán gondolkodnék és írogatnék gyakorin. Még él az a gyerek, miért van már eltemetve? Ha egyatalán létezik. Bízom benne, hogy nem, különben ez egy szörnyű tragédia.

Na meg, hol van a család? Akihez amúgy normális esetben fordul az ember? És miért egyedül kell intézkedned? Úgy beszélsz mintha egyedülálló, család nélküli nő lennél, akinek egyedül kellene minden megoldania.

2018. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!