Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sgitsetek? Megszületett a...

Sgitsetek? Megszületett a kisfiam 3napja de kiderült súlyos beteg és megfog halni 1hónapon belül!

Figyelt kérdés

Jelenelg a Bp i kórházban van az intenzív osztályon nem mehettem utána mert császároztak őt meg a sürgősségi mentő vitte el tegnap voltam nála de visszakelett jonnom varratszedesemre csaszaroztak 300km re lakunk Pesttol nehez mindig feljarni igy csaszaros heggel de kerlek segitsetek hogy eljem ezt túl?

Minden percben csak sirok es sirok es azon gondolkozom mit kezdjek az élettemmel a fiam nelkul hogy lehet igy tovább élni?

Aki volt hasonlo helyzetben kerem irjanak


2018. okt. 20. 13:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
75%
Az ég áldjon meg, utolsó. Kicsit gondolkozz már. Szerinted egy 3 napja császárral szült nőnek kiveszik a varratot, ő pedig 300kilometert utazik autóban Pestre egy papirt aláírni, miközben állítólag a gyerekenek 1 hónapja van hátra. Ezgg feltétlenül egy anonim oldalon kell tanácsot kerni. Hihető.
2018. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
76%

De levezetem neked, higy miért egyértelmű, hogy kamu.


1, Császár utan nem veszik kj 3 nappal a varratokat

2, Nem engednek el nagy hasi műtét után saját felelosssegre sem.

3, Életmentő beavatkozás eseten nem szükséges a szülő beleegyezése, ilyenkor az orvos döntés e felülírja.

4, Ha valaki épp a gyereket vesztene el, nem a ygakorin irkalna

2018. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
27%
Hihetetlen, hogy nektek mennyi szabadidőtök van:D (nem, emiatt nem kell újabb privátot írnod)
2018. okt. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
91%

Lassan másfél órája a kérdező válaszolgat, ha valóban lenne egy három napos haldokló babája, nem ezt csinálná. Ott kezdjük még bent feküdne a kórházban. Varratostól. Nem értem miért kell ilyennel szórakozni? Ettől most boldog vagy??

Mellesleg az újszülött baba anyukáját mindenképp elhelyezik a kórházban, ha nincs hely az anyaszállón, akkor felveszik. Ne nézz már minket hülyének 20 éve dolgozom az egészségügyben.

2018. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
57%
26-os válaszoló vagyok és császárral szültem! De igen, a kecskeméti megyei kórházból 3 nap után hazaküldik a császáros anyukákat!!! Sőt műtét után 6 órával zavarnak ki az ágyból fürdeni( persze közben néznek..)! Én egy nap után megkaptam a lányomat is hogy gondozzam egyedül, csak fürdetni vitték el. Mivel egyikünkkel sem volt gond 3 nap után elvágták a varratok végéig és megkaptam a zárónyilatkozatot, hazaengedtek, mint a többi császárral szült kismamát. Nem tudom egyesek hol élnek, hogy ezen csodálkoznak.
2018. okt. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
41%
Vigyázz Utolsó, a végén téged is elkezdenek privát üzenetekben oltani, hogy mi az, hogy te elhiszed ezt a kérdést. Nagyon sok frusztrált felhasználó van itt, úgy látszik...
2018. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
74%
Én Székesfehérváron.Itt 5 nap a császár utáni bentlét.
2018. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
93%

Az én babámat is elvittek a PIC be tőlünk 130kmre

De csak 5nap után engedték utána. Császárom voltam én is. A varratokat 10naposan szedték ki. 8naposan engedték haza minket. Anyaszallon voltunk..

2018. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
100%
38as vagyok elobb elküldtem. Na szóval sántít a sztori
2018. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
61%
3 nap alatt nem forr össze annyira egy műtéti seb,hogy el lehessen távolítani a varratokat. Ha egy kórházban ezt mégis megteszik,akkor azt a helyet messziről kerülném...
2018. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!