Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sgitsetek? Megszületett a...

Sgitsetek? Megszületett a kisfiam 3napja de kiderült súlyos beteg és megfog halni 1hónapon belül!

Figyelt kérdés

Jelenelg a Bp i kórházban van az intenzív osztályon nem mehettem utána mert császároztak őt meg a sürgősségi mentő vitte el tegnap voltam nála de visszakelett jonnom varratszedesemre csaszaroztak 300km re lakunk Pesttol nehez mindig feljarni igy csaszaros heggel de kerlek segitsetek hogy eljem ezt túl?

Minden percben csak sirok es sirok es azon gondolkozom mit kezdjek az élettemmel a fiam nelkul hogy lehet igy tovább élni?

Aki volt hasonlo helyzetben kerem irjanak


2018. okt. 20. 13:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
45%
27# van ahol kiveszik 3-4 nap után. Sógornomnek is a 4.nap reggel vették ki és aznap délután mehetett haza.
2018. okt. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
19%
40-es aha,én inkább az orvosomnak hiszek mint neked, és a szememnek, hogy szinte nem is látszódik a heg. Újra terhes vagyok és ott fogok szülni megint. Megyei kórházról van szó nem egy kis orvosi rendelőről a falu végén. Szerintem felszívódó a varratot használtak, mivel csak a végeit vágták le, de profin csinálták az tuti.
2018. okt. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
37%
Nem minden kórházban ugyanaz a protokoll. Nem tudom mit vitáztok ezen..
2018. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
87%
Beszélj a ronald hazasokkal. Mivel a ronald haz kuratóriumi elnöke a GOKI gyerekkardiológus főorvosa, így szállásolnak el olyan édesanyákat, akiknek a GOKI-ban van a gyerekük, de ott nem tudnak helyet adni nekik.
2018. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
81%

Off: 35-ös válaszadót meg kell védjem, mert nekem is Kecskeméten volt császárom, ugyan az volt mint neki. Délben műtét, este 6kor már jöttek, hogy akkor lehet felkelni tusolni. Másnap megkaptam a babát és velem volt onnantól non-stop. FELSZÍVÓDÓ varratokat kaptam, a 3. napon mentünk haza, előtte megnézett a doki és csak két oldalt elcsippentette a kilógó cérnákat. Tökéletes munkát végzett mindenki, nem tudom ezen mi hihetetlen!


Azt viszont én sem tudom elképzelni, hogy a babám gyakorlatilag haldoklik én meg a gyk-ra írogatok... nekem ez fura.

2018. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
37%
Na úgy már más a leányzó fekvése. Akkor mégsem szedték ki a varratokat.
2018. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
73%
Szerdán hajnalban császároztak, szombat reggel 8-kor már otthon voltam, 4.napon, vasárnap mentem varratszedésre a Bp-i SOTE 1-en. Ez teljesen normális, nincs benne semmi meglepő.
2018. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
84%
És saját felelősségre hazaengednek amúgy is. Nem tarthatják benn az embert az akarata ellenére, bárki bármivel is fekszik benn, a kórház nem börtön. Alá kell írni egy papírt és lehet hazamenni.
2018. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
29%
Szinten Kecskeméten szültem, 5 nap után engedtek ki. A műtét után pedig pontosan 12 órával ébresztenek és nem kell elmenni fürödni, csak anyit kérnek, hogy a szibaban levő mosdokagylohoz sétálj el.
2018. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
74%
SOTE 1-en 6 órával el kell menni mosakodni és pisit produkálni. Minden kórháznak más a protokollja. Azért mert valahol 3 nap után szedik ki a varratot az nem azt jelenti, hogy rosszabb hely, mint ahol 5 nap után.
2018. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!