Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes és 6 naposan derült...

10hetes és 6 naposan derült ki hogy terhes vagyok egy hét alatt van esély rá hogy elintézzem a terhesség megszakítást?

Figyelt kérdés
3 gyerkőcöm van nem terveztünk negyediket de valahogy még is sikerült 28 adikán tudtam meg hogy már majdnem 11 hetes vagyok a Doktor úr azt mondta legkésőbb 4-én meg kéne csinálni a műtétet erre van lehetőségem hogy 3 napalatt elintézzem?

2019. jan. 1. 12:33
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
94%

Most kár azon veszekedni, hogy sejtcsomó vagy nem sejtcsomó. A törvények lehetővé teszik 12. hétig a terhességmegszakítást, ha az anya kéri.

A probléma az, hogy a kérdezőnek még csak fel sem tűnt 10 héten keresztül, hogy terhes....

Most ezzel mit lehet kezdeni?

Ha le van írva, hogy 28-án 10/6 hetes volt, akkor így járt, nem tudja elintézni, akár sejtcsomó, akár nem. Az egyetlen esélye, ha talál valakit, aki leírja, hogy a terhessége kisebb. Amit nyilván senki nem fog megtenni.

2019. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
91%
Felesleges vitatkozni, hogy joga van-e az abortuszhoz, mert a 12. hét után már nincs joga. És nem fogja egy orvos se kockáztatni a börtönt azért, mert neki ez most xarul jött ki. Hidd el, hogy minden orvos le fogja tojni, és nem kockáztat.
2019. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
24%
Egyebkent felfoghatatlan. En a 7. hetben vagyok, kb numla tunetem van, megis erzem, h valami mas, erzem, h terhes vagyok. Valami nagyon butanak kell ahhoz lenni, h valaki 11 hetig ne vegye eszre. Magara vessen, csak a gyereket sajnalom.
2019. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 piroska és a farkas ***** válasza:
58%
Én azért reménykedem, hogy nem lesz olyan orvos, aki kisebbnek írja a magzatot a valós korànàl. Kérdező, én, mint rendszertelen ciklusű nô azt javaslom Neked - bàr màr mindegy, de a jövőre nézve-, hogy minden hónapban csinàlj tesztet. Mert làtod, sose lehet tudni.
2019. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
Az előző előttiben is csináltam és negetív lett ezután meg is jött aztán a következőben két nap barna ami az ez előtti volt amikor most csináltam a tesztet azt hittem kb 5-6 hetes lehetek de a sors valahogy megtréfált azóta se fogom fel hogy ez mégis hogyehet hogy 11 hét mert közbe megjött ez volt az első hónap amikor nem és most is kezdtem tüneteket produkálni nem kell hülyének nézni ha feltűnt volna biztos nem szórakozok
2019. jan. 1. 23:39
 46/53 A kérdező kommentje:
A másik a többi okoskodonak hogy spirál van fent nem igen nagy az esélye hogy mellette teherbe essek és igen nem szerettünk volna negyediket
2019. jan. 1. 23:44
 47/53 anonim ***** válasza:
47%
Hát, akkor lehet vetélés lesz, mivel a pirált ki kell most venni
2019. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hazudozni. Ha valóban spirális lenne, akkor eü indokkal megcsinálnák a műtétet, nem kellene a csvsz-stel szórakozni. És az orvosod ezzel nyilván tisztában is van...
2019. jan. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%
Spirális = spirálod
2019. jan. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
73%
El kelkett volna köttetni magad!Ez a legegyszerűbb és legbiztosabb!
2019. jan. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!