Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes és 6 naposan derült...

10hetes és 6 naposan derült ki hogy terhes vagyok egy hét alatt van esély rá hogy elintézzem a terhesség megszakítást?

Figyelt kérdés
3 gyerkőcöm van nem terveztünk negyediket de valahogy még is sikerült 28 adikán tudtam meg hogy már majdnem 11 hetes vagyok a Doktor úr azt mondta legkésőbb 4-én meg kéne csinálni a műtétet erre van lehetőségem hogy 3 napalatt elintézzem?

2019. jan. 1. 12:33
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
44%
miėrt nem köttetted el magad a 3.után?
2019. jan. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
94%

Hát számoljunk.

28-án voltál 10+6 napos. Ma elseje van, tehát már 11+3 vagy. Holnap elmész a CsvSzbe, akkor leszel 11+4. 3 nap gondolkodási idő után vissza kell menni, akkor lennél 12 hetes. A műtétet 11+6 napig lehetne megcsinálni, tehát ha még rögtön aznap befektetnek és megcsinálják, akkor is el lennél késve.

Ha hivatalos papírod van a 10+6 napról, akkor esélytelen kategória. Ha csak magándoki mondta, te meg elmész az SZTK-ba és ott kisebbet mérnek valamivel, akkor van esélyed, egyébként megszívtad.


Jah, és senkit nem érdekel, hogy nem vetted észre. Ennyi erővel mindenki ezt mondhatni: "ja bocsi, nem tűnt fel".

A határidő kitolása arra az esetre vonatkozik, ha ORVOSI TÉVEDÉS történt. Mondjuk te elmentél 8 hetesen, mikor már UH-val látható, az orvos meg azt mondja, hogy nem vagy terhes. Na, akkor meg lehetne csinálni később is.

De az senkit se érdekel, hogy valaki olyan butus, hogy még az se tűnik fel neki, hogy terhes. Ráadásul úgy, hogy már szült hármat....


Apropó: Ha 28-án megtudtad, miért nem mentél el a CSVSZ-be? Akkor még el tudtad volna intézni. De te még ültél rajta az ünnepek alatt 4 napot. Mit vártál?

2019. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem védekeztetek, ha már van 3 és nem akartál terhes lenni? :(
2019. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
Csak ha most hétfőn és kedden nem lenne ünnep akkor akkor nem lenne ilyen gond simán el lehetne menni kétszer meg már előbb eltudtam volna menni a nőgyógyszászhoz is
2019. jan. 1. 13:40
 15/53 A kérdező kommentje:
Este 5 kor elég nehéz volt elmennem csvszbe de hidd el megpróbáltam csak sehol nem volt senki
2019. jan. 1. 13:44
 16/53 A kérdező kommentje:
Hidd el van lelkiismeret furdalásom csaknem tudom meg tenni hogy még itthon maradjak a gyerekeket már felvették bölcsibe én meg megyek dolgozni
2019. jan. 1. 13:46
 17/53 anonim ***** válasza:
69%

Lehet hibáztatni bárkit, de tény, hogy ha nem tudsz egy olyan papírt szerezni, amin kisebb a terhességed, mint amit a doki mondott, akkor ez van.

Lehet az ünnepekre fogni, de igazából 10 heted lett volna intézkedni, ha időben veszel egy tesztet. Képtelen vagyok elhinni, hogy egy nő, aki már 3-at szült, nem veszi észre, hogy terhes.

2019. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem védekeztetek?
2019. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
42%
Miért nem tudod megtenni? Szűkösen éltek?
2019. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
77%
Örökbe adod. Aztán szülés után ne felejtsd el elköttetni magad.
2019. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!