Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes és 6 naposan derült...

10hetes és 6 naposan derült ki hogy terhes vagyok egy hét alatt van esély rá hogy elintézzem a terhesség megszakítást?

Figyelt kérdés
3 gyerkőcöm van nem terveztünk negyediket de valahogy még is sikerült 28 adikán tudtam meg hogy már majdnem 11 hetes vagyok a Doktor úr azt mondta legkésőbb 4-én meg kéne csinálni a műtétet erre van lehetőségem hogy 3 napalatt elintézzem?

2019. jan. 1. 12:33
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
34%

Abba bele sem gondolsz,hogy a magzat már milyen nagy?

14 hetes kismama vagyok,a 12 hetes uh-n,mikor láttam milyen kis ficánkolós,egészséges kisbaba van a hasamban,akinek már minden szerve kifejlődőtt, épp az ilyen nők jutottak eszembe,akik képesek már egy ekkora babát megölni,aki már érez és fájdalmai vannak.

És neked van 3 gyereked????

2019. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
67%

Már a 10 hetesnek is megvan a magzatformája.


De tény, ha rendszertelen a ciklusod kérdező, akkor azt ki kell vizsgáltatni, vagy gyógyszert felíratni rá. Vannak jelei a 6 hetes terhességnek is, és nem hiszem, hogy nem tűnt fel.

Érdekes, hogy én csak akkor estem teherbe, amikor akartam, te pedig "nem vetted észre".


Akkor a 3.után el kellett volna köttetned magad, így viszont eső után köpönyeg... Marad az örökbeadás sajnos.

2019. jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
41%
3 gyerekes anyuka h lehet ennyire felelotlen???? Bezzeg akik a lelkuket oda adnak egy kisbabaert annak meg nem jon!!!!!
2019. jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 babyboom567 ***** válasza:
55%
pedig nincs más választásod, lesz egy negyedik gyereketek.
2019. jan. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
65%

Na b+, megjöttek

Komolyan nem tudom eldönteni, melyik undorítóbb, az abortuszellenes (“gyilkos vagy”) propaganda vagy a házi vetélési tippeket adó idióta....


Kérdező, elkéstél, add örökbe a gyereket!

2019. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudok valaszolni a kerdesedre, mert hal isten nem vagyok jaratos a temaban, de nem birtam ki, h ne kommenteljek...

Mi iszonyu sokat kuzdottunk azert, h terhes legyek, csak lombikkal sikerult, kinkeserves volt az ut idaig, h most 12 hetes terhes vagyok es ma vereztem... nem tudom leirni a ketsegbeesesem, imadkozom a jo Istenhez, h ne legyen baj.

Kicsit megkonnyeztem, h mas meg veletlenul teherbe tud esni es siman elvetetne... annyira igazsagtalan az elet:(

2019. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
53%
És mégis hogy keveredtél orvoshoz???
2019. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
64%
28-as szoritok !
2019. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
62%
Es ha lenne ilyen lehetoseg elvetetned a 16 hetes babadat?? En nem vagyok abortuszellenes, vannak olyan helyzetek, de ne haragudj ez borzaszto!!! Neki mar mindene van, erez, mozog...kepes kennel kikapartani magadbol egy kanallal ugy, h van mar 3 gyereked? Vigyaztatok volna jobban. Ha ennyire nem akartok gyereket, miert nem kottetted el magad, 3 utan megcsinaljak. Vallald a felelosseget. Ne meseld, h 3 terhesseg utan nem vetted eszre majdnem 3 honapig.
2019. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
65%

Itthon sajnos már nincs ra esélyed. Max külföldön, ha van egy valag felesleges pénzed (ami gondolom nincs), akkor Hollandia, talán még azt hiszem Angliában is jobban ki van tolva a határidő. De ez nem kis pénz nyilván.

Egyébként nem tudom mi a fene köze van ahhoz a kérdezőnek, hogy sokaknak nehezen jon össze a gyerek.... Es? Ez miért a kérdező problemaja/hibája? Látom ítélkezni mindenki tud, a másik fikazasa és mocskolasa tökéletesen megy. Mindenki azt csinál az életével, amit akar!

2019. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!