Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes és 6 naposan derült...

10hetes és 6 naposan derült ki hogy terhes vagyok egy hét alatt van esély rá hogy elintézzem a terhesség megszakítást?

Figyelt kérdés
3 gyerkőcöm van nem terveztünk negyediket de valahogy még is sikerült 28 adikán tudtam meg hogy már majdnem 11 hetes vagyok a Doktor úr azt mondta legkésőbb 4-én meg kéne csinálni a műtétet erre van lehetőségem hogy 3 napalatt elintézzem?

2019. jan. 1. 12:33
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
37%
Kedves utolso..igen, a sajat eletevel...de ez a baba elete.
2019. jan. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
37%
Hát pont ez az a saját életével azt tesz amit akar, de egy másik élettel játszik. Megszüli, örökbeadja...lehet jó, szerető családhoz kerül majd, de lesz lehetősége élni és majd ő dönt a saját életéről...
2019. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
48%
Ne haragudjatok már, de a 12.hetig a nő dönt arról, hogy minek van helye, avagy nincs a méhében. Az egy dolog, hogy idehaza ebből a határidőből kicsúszott a kérdező, de más abos kérdéseknél is levagjak sokan ugyanezt a hisztit. Tehát csak hogy tisztázzuk, egészen addig, amíg a nő testében fejlődik az az embrió és általa képes egyáltalán ott létezni, addig igen is a nő kizárólagos döntése, hogy mit tesz azzal az embrioval! Ez ilyen egyszerű, hiába vergődnek ezen sokan. Az nem a “baba teste”, az még csak egy kifejletlen, tudattalan sejthalmaz, aminek még csak fajdalomerzete sincs, olyannyira nincs még kellően kifejlodve. Szóval nem kell a szezont a fazonnal keverni!
2019. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
47%
Kedves utolso! Gondolom gyereked nincs. Voltal te mar 12. Heti ultrahangon? Az a sejthalmaz ugyanugy nez ki, mint te. Van feje, labai, kezei, kukija, meg mindene. Mozog, kalimpal, dobog a szive. EREZ! Es epp annyira erzi mikor kikaparjak, mintha neked letepnek a labad, kezed. Vetesse el, ha beteg, megeroszakoljak, mittudoen, de csak azert mert 3 mellett nem fer el meg egy gyerek???? Csak kibujik a felelosseg alol. Es attol mert a torveny lehetoseget ad a 12. hetig, attol az a sejthalmaz meg egy kisbaba, akar tetszik, akar nem.
2019. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
59%

Hihetetlen vagy utolsó. Neketek minden "sejtcsomó", gondolom a majdnem születés előtt álló gyereket is kikapartatnád mert az csak "sejthalmaz aki nem érez".

Nem vagyok abortuszellenes, és soha senkit nem gyilkosoztam itt se meg máshol sem, de azért egy 12+ hetes magzatot nem tudnék elvetetni, nyugodtan pontozzon le aki erre élvezkedik.

Kérdező te meg fura hogy elmennél a műtétre, úgy hogy már van 3 gyereked. Velük is voltál 12 hetes, azért tudod hogy ez nem egy friss terhesség.

2019. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
36%
72%-osnak ment persze.
2019. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
73%
Amugy kerdezo hogy vedekeztete? Hogy lettel terhes!?? 3 gyerek utan mar lehetne annyi eszed, h nem leszel terhes, ha nem akarsz.
2019. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
73%
Attól, hogy terhes vagy, még elmehetsz dolgozni
2019. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
57%
Ezt a mocskolódást légyszives ne itt folytassátok. Privàtban is lehet köpködni
2019. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
46%
34es, a szó legszorosabb értelmében te is, a gyereked is meg én is csak sejtcsomók vagyunk. Akkor tehát én is büntetlenül megölhetlek téged vagy a gyereked? Hisz csak sejtcsomók.
2019. jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!