Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik babámat nem akarja a...

Harmadik babámat nem akarja a parom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van már egy 7 és egy 2eves kislányom. Amikor a 2 éves lányommal lettem várandós, akkor is azt mondta a parom hogy ő nem akarja. Összevesztünk és egyedül vállaltam a babát. Miután meg született rá 3 hónapra elokerult apuka. Minden meg beszéltünk és látogatta a babákat. Tavaly decemberben újra össze jöttünk. Azt mondta hogy mi vagyunk a mindenestb. De hiába vigyaztunk újra teherbe estem, a szituáció újra ugyanaz. Nem vállalja. Menjek abortusz rá.! Én nagyon szeretném a babát de a egyedül maradni 3 kicsi gyerekkel? A szüleim se lelkesek... Ami érthető. 36eves vagyok, talán az utolsó kis babám lenne. Apa meg szakadjon meg, hogy ezt teszi velünk már megint

2019. márc. 12. 08:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
81%

Mit tegyél?

Döntsd el, hogy 2 gyerekes boldog család maradtok, vagy 3 gyerekes csonka család lesztek, te 3 gyerekes egyedülálló anya leszel!


Nem kényszerítheted a férjedet, hogy jó pofát vágjon hozzá. Egyszer már engedett. Akarata ellenére lett még egy gyereke. Elfogadta, megbékélt. Te miért nem tudod elfogadni? Miért akarod újra rákényszeríteni azt, amit nem akar??? Ne őt szidd, mert ő kerek perec megmondta, mit szeretne. Te ennek ellenére cselekedtél. És most ő a hibás??? Miért is?

2019. márc. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 A kérdező kommentje:
Végül tok igazatok van. A megoldás az abortusz nem a felelősség elvállalása hamár így lett. De egy férfinak a legkönnyebb ha elzavarta a nőt abortuszra anélkül hogy meg kérdezném mit szeretnék. Bőven jól keres. Az előző e se volt bele kényszerítve. 4 hetesen elhagyott minket. Egyedül is meg álltam a helyem. Egyszer se kérdezte mi újság? Majd egy évre rá nagy hálálkodva jött hogy szeretne a babát
2019. márc. 12. 09:13
 13/74 anonim ***** válasza:
33%

EZ hihetetlen, hogy itt talán pont anyukák, felnött értemes nök ítélkeznek egy másik nö felett, és elítélik a nöt és ezzel szinte apukát teszik pozitívnak...

De miért is pozitív ebben a történetben az apuka?


A kedves apuka bedugta a kukiját az anyukának és abban a pillanatban ugyan olyan felelös volt a fogantatásért mint az anyuka. De ez csak egy dolog.

Apuka már egy meglévö családott hagyott ott, mert nem bírja a gyereksírást. A második gyereknél csak azért lépett le, mert ö nem képes minden nap a gyerekekre vigyázni és velük együtt élni. Milyen apuka is az ilyen?

Ok tudta a nö, hogy apukának a 2 gyerek is sok, habár apuka ugya a kisbabás idöszak után még is vissza ment. De az aktust közössen közös megegyezéssel csinálták, és bizony apuka miért is nem húzott a farkára egy gumit???? Arról is a nö tehet, hogy apuka képtelen egy óvszert kinyitni és felhúzni????


Kedves kérdezö az én tanácsom, hogy apukából sajtolj ki annyi pénzt amennyi csak jár a gyerekre, ö is ott volt a készítésüknél, neki is felelössége a gyerekek. Ès amennyire csak tudod kényszerítsd a gyerekekkel való foglalkozásra. Minden ovodai eseményre hívd el, menjen be a szülöi értekezletekre, és ünnepeljen veletek együtt.

DE én a helyedben keresnék egy értelmesebb embert...

2019. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes ember. Hihetetlen számomra is hogy meg apuka a szuper, mert az elsőt úgy csináltuk hogy tudta hogy terhes leszek. Majd azt mondta hogy ő ezt megse akarja.
2019. márc. 12. 09:17
 15/74 A kérdező kommentje:

A mostaninál is tudta hogy esetleg teherbe eshetek mert nem száz százalékos volt a védekezés. Azt mondta rendben van mert neki csak mi kellunk. Akkor ki is lett becsapva

Asszem én

2019. márc. 12. 09:19
 16/74 anonim ***** válasza:
70%

És miért pont a kérdező a mártír? Ordít a szövegéből hogy direkt lett terhes, mert ugye 36 évesen ez lehet az utolsó, meg ugye szakadjon meg... Stb.

Az apuka ott volt amikor készült igen. De egy nőn van a legnagyobb felelősség, neki kellene észnél lenni. A pasas a másodikat sem akarta, de vállalta érte a felelősséget mégis. Ezek után ha a kérdező majd úgy gondolja akár egy negyediket, ötödiket is, akkor majd mindet vállalja be a ferje is önként és mosolyogva, mert hát így alakult?!

2019. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
88%

Hogy vigyáztatok ha 2 a férjed által nem kívánt terhességet is össze tudtatok hozni? Ez mindkettőtök felelőtlenségét mutatja.Nyilván te meg akarod tartani, nagyon nehéz a mai világban 3 gyerekkel egyedülálló anyának lenni és megértem a szüleid is, hogy nem lelkesednek.Felnőtt nő vagy akinek kutya kötelessége lenne végre felnőtt ember módjára viselkedni és nem csak addig látni, hogy babaillat meg xaros pelenka, hanem talán tudomásul venni, hogy van már két gyereked akiket fel kellene tudni nevelni..

Hogy az apuka szakadjon meg?:) Hidd el te se vagy apukánál különb semmivel.

2019. márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
78%
Először védekeztek, aztán a férjed tudhatta volna, hogy mi lesz, mert nem volt biztos a védekezés. Egyébként meg mindenki hülye, aki nem neked ad igazat. Tipikus. :D A férjed sem kutya, megmondhatta volna, hogy nem gondolja komolyan, de arra nincs mentség, hogy 36 évesen annyi eszed van, hogy képes voltál még egy gyereket bevállalni, amikor már az előzőt sem akarta szerencsétlen. Nem jöttek be a számításaid, hogy majd egy újabb gyerektől minden szipi-szupi lesz. Ciki.
2019. márc. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
90%

Komolyan mondom az eszem megáll. Ha valamit egyértelműen kijelentek hogy NEM AKAROM , mégis utána AKARATOM ELLENÉRE mégis van akkor én vagyok a hibás?

Persze, apuka a szemét, akit ki kell sajtolni anyagilag, és le kell nullázni.

Kérdező, te nem vagy felelős igaz!?

Ez annyira tipikus... ha kibaxnak innen, akkor is leírom, mert már annyira idegesítenek az ilyen emberek mint te!

Nem kell a semmire gyereket csinálni főleg nem egy instabil pasitól! Ha meg mégis, akkor nem kell sarat dobálni rá amikor ő nem akarta! És végül nem telepicsogni a gyakorit hogy milyen és mekkora szemét!

Abba belekezdjek, hogy te és a hasonló emberek döntenek az én sorsomról , ti kaptok adókedvezményt, támogatást, segélyt stb az én pénzemből?

Hallgass már el és neveld a gyerekeid, hogy valamivel értelmesebbek legyenek mint te!

A moderátorokat meg csókoltatom.

2019. márc. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 A kérdező kommentje:
Közlöm, hogy anyagi felelősséget jelenleg is én vállalok. Mit vállalt? Semmit sem. Most azt mondta hogy rendben van ha az is leszek, ne szedjek tablettát. Megszakítása védekeztünk.. Többször kérdeztem hogy biztos ebben? Azt mondta biztos.
2019. márc. 12. 09:36
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!