Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik babámat nem akarja a...

Harmadik babámat nem akarja a parom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van már egy 7 és egy 2eves kislányom. Amikor a 2 éves lányommal lettem várandós, akkor is azt mondta a parom hogy ő nem akarja. Összevesztünk és egyedül vállaltam a babát. Miután meg született rá 3 hónapra elokerult apuka. Minden meg beszéltünk és látogatta a babákat. Tavaly decemberben újra össze jöttünk. Azt mondta hogy mi vagyunk a mindenestb. De hiába vigyaztunk újra teherbe estem, a szituáció újra ugyanaz. Nem vállalja. Menjek abortusz rá.! Én nagyon szeretném a babát de a egyedül maradni 3 kicsi gyerekkel? A szüleim se lelkesek... Ami érthető. 36eves vagyok, talán az utolsó kis babám lenne. Apa meg szakadjon meg, hogy ezt teszi velünk már megint

2019. márc. 12. 08:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
31%
Kedves Kérdező! :) Nem vagy könnyű helyzetben. Együttérzek Veled. Szerintem tartsd meg. Ebben csak a nőnek van joga dönteni. Olyan nincs, hogy valaki abortuszra kötelez. Ha te nem szeretnéd, akkor ne menj abortuszra. És fordulj segítő szervezetekhez, ők mindenben tudnak segíteni. Nem szégyen segítséget kérni rokonoktól, családtagoktól sem. A szüleidet is váratlanul érhette ez az egész, de megváltozhat az ő viselkedésük is, olvastam ilyen esetekről. Meg én a helyedben utánanéznék az abortusszal kapcsolatban annak, hogy éreznek az abortuszon átesett nők akár sok év után is, illetve olyanok történeteinek, akiknek nagyon nehéz volt, de megtartották a babát. Illetve annak, hogy zajlik az abortusz, hogy legyen elég információm a döntéshez. Igazad van abban is, hogy talán ez az utolsó esélyed. Nekem vannak olyan ismerőseim, akik régóta próbálkoznak hiába... Szerintem ne menj abortuszra, mert egy életen át bánnád. Főleg úgy, hogy valójában nem is akarod. Ő ugyanúgy a te gyereked, ahogy a már megszületettek. Nem lenne könnyű 3 gyerekkel, de nem lehetetlen. Kívánom, hogy minden rendbejöjjön, és jó döntést hozz! :)
2019. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
64%
"Szerintem ne menj abortuszra, mert egy életen át bánnád." Mert azt nem fogja bánni hogy egyedül kínlódik három gyerekkel? Hogy sansza sem lesz társat találni?
2019. márc. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
Végül hogy döntöttél, megtartottad a babát?
2019. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 Egy kérdés ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szeretnék érdeklődni hogy döntöttél? Remélem jól vagytok mind a 4- en?

jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!