Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik babámat nem akarja a...

Harmadik babámat nem akarja a parom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van már egy 7 és egy 2eves kislányom. Amikor a 2 éves lányommal lettem várandós, akkor is azt mondta a parom hogy ő nem akarja. Összevesztünk és egyedül vállaltam a babát. Miután meg született rá 3 hónapra elokerult apuka. Minden meg beszéltünk és látogatta a babákat. Tavaly decemberben újra össze jöttünk. Azt mondta hogy mi vagyunk a mindenestb. De hiába vigyaztunk újra teherbe estem, a szituáció újra ugyanaz. Nem vállalja. Menjek abortusz rá.! Én nagyon szeretném a babát de a egyedül maradni 3 kicsi gyerekkel? A szüleim se lelkesek... Ami érthető. 36eves vagyok, talán az utolsó kis babám lenne. Apa meg szakadjon meg, hogy ezt teszi velünk már megint

2019. márc. 12. 08:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti köszönöm szépen. Rengeteg pro és kontra papírom van. Anyagilag eltudom látni, ahogy eddig is elllattam a gyerekeimet. Csak tudom milyen nehéz ezt egyedül. Egy új baba új kihívástenyleg nem tudom mit tegyek.
2019. márc. 12. 10:46
 42/74 A kérdező kommentje:
Már elnézést kedves utolsó. Ki itt aki száz százalékos abban hogy nem marad más gyedul. Állítom a válaszolok 70 százaléka nem lenne képes egyedül semmire. És igen képzeld el tudnám látni... Te nyitva n nem a válaszod alapján
2019. márc. 12. 10:49
 43/74 anonim ***** válasza:
90%
Ha el tudod látni, akkor ki a kérdés? Vállaljad, aztán apuka meg ott szakadjon meg...
2019. márc. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
54%

Igen, marha nehéz lesz. De ha érzed magadban az erőt, vágj bele. Azért itt nagyon könnyen mondják az abortuszt, de bár nekem nem volt, én szerintem marha nehéz lelkileg. Főleg egy anyukának, akk már tudja milyen egy baba.

Kérdés az, hogy melyik a nehezebb. Egyedül felnevelni hármat, vagy abortusz terhét viselned.

2019. márc. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
94%

Én akkor sem értelek. Egyszer már lelépett, majd közölte hogy nem akar több gyereket.

Majd visszatér és te engeded neki a megszakítást egy "nem baj ha baba lesz" mondat miatt? Hiába pattogsz, akkor sem vagy valami értelmes ember. Jó a pasi sem az igaz.

2019. márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
83%

"nem baj ha terhes leszek,"


Ezt mondta. Nem azt, hogy nem baj, ha lesz még egy gyereketek.

Lehet, ő eleve így gondolta, hogy nem baj, ha terhes leszel, mert majd elveteted...


SZóval a kommunikáció hiánya itt egy életbe kerül...


Amúgy meg az előzményeket ismerve, igen, nagy marha voltál, hogy vakon hittél neki!!! Egy kicsit sem kételkedtél? Nem fordult meg a fejedben, hogy a 2. gyereknél lelépett, akkor a 3.-at meg nem biztos, hogy széles vigyorral fogadja??? Te ennyire naiv vagy???

2019. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
22%
Most már tartsd meg, ne a sötét paraszt faszid miatt haljon meg egy ember. A most megfogant baba ugyanúgy a tiéd, mint a már megszületettek. Kérj segítséget az első időkhöz, aztán az is egyre könnyebb lesz.
2019. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 A kérdező kommentje:

Igen, könnyen vagdaljoznak h abortuszra mehetek. De azért ez nem olyan egyszerű. Tudom h mi a helyes döntés, de bánnám egy életen át. Egy terhesség megtortenhet, akármit is mondanak. De sokan estek teherbemeg spirál mellett is. De nem az a megoldás hogy angolosan távozik hanem a hibáért felelősséget vállalok. Én vállalom nem lkule is. Gyáva Ferfi az ilyen. Azért ha már elzavarta abortuszra azt meg kérdezhet e hogy mennyibe kerül, mibe segítsek? Eltudom tartani, fel tudom nevelni

De irtó nehéz. Ki hordani egy babát egyedül az nem piskóta. Nem tudom... Tényleg nem.

2019. márc. 12. 11:20
 49/74 anonim ***** válasza:
82%

Lehet neked bármit írni, csak azt fogadod el aki neked az igazat.

Azt nem fogod fel, hogy ez nem úgy működik, hogy összejött akkor vállalni kell. Ha majd a negyedik, ötödik, hatodikat csináljátok meg, mindet vállalod és ellesz mint a nyulak, mert hát összejött és vállalni kell a felelősséget?

2019. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 A kérdező kommentje:
Értem te elleni szoktál. Ronda látvány lehet. Figyelj én azt nem. Tudom milyen, de mikor ellesz akkor ne harapj közben mert a harapós nyzlaknak ki szoktak akkor venni az első fogat. Szóval ovatosan
2019. márc. 12. 11:32
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!