Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik babámat nem akarja a...

Harmadik babámat nem akarja a parom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van már egy 7 és egy 2eves kislányom. Amikor a 2 éves lányommal lettem várandós, akkor is azt mondta a parom hogy ő nem akarja. Összevesztünk és egyedül vállaltam a babát. Miután meg született rá 3 hónapra elokerult apuka. Minden meg beszéltünk és látogatta a babákat. Tavaly decemberben újra össze jöttünk. Azt mondta hogy mi vagyunk a mindenestb. De hiába vigyaztunk újra teherbe estem, a szituáció újra ugyanaz. Nem vállalja. Menjek abortusz rá.! Én nagyon szeretném a babát de a egyedül maradni 3 kicsi gyerekkel? A szüleim se lelkesek... Ami érthető. 36eves vagyok, talán az utolsó kis babám lenne. Apa meg szakadjon meg, hogy ezt teszi velünk már megint

2019. márc. 12. 08:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 A kérdező kommentje:
Köszi nem csak addig látok, mivel én nevelem egyedül a gyerekeket, saját fizetésembol, dolgozom, nem tart el egyik adofizeto sem. Látszik az intelligencia szint nálatok.
2019. márc. 12. 09:39
 22/74 anonim ***** válasza:
83%

"megszakítással védekeztünk"

Nincs több kérdésem.

Ennyit a te intelligenciádról is. Szerintem fuss neki még egyszer.

2019. márc. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
87%

Igen, itt a nagy többség vedekezés mellett esik teherbe, plusz nem szedhet tablettát. Mondd mar el mi az a vedekezés, ami mellett teherbe lehet esni? Én 2x estem teherbe, mindkettőt akartuk, és mellette normálisan vedekeztünk, mikor nem akartunk babát.

A párod a masodikat sem akarta, miert hiszed azt, hogy itt is ugyanaz lesz a szitu? Meg ő szakadjon meg? A nőn is múlik, de van egy olyan sejtelmem, hogy te akartál még egy babát, de ő nem, igy elwg lazára vetted a védekezés dolgot.

Még ha gumi mellett is... 15 éve csak gumival védekezem 1x nem lettem terhes, itt gyk-n meg mindenkinek kiszakadt.


Figyelj kérdező. 36 éves vagy. Van két egészséges gyermeked, akiket fel kell nevelned, és 3 gyerekkel, akiket majd 3 fele kell vinned egyedül...


De te dőntesz, bár szerintem te akartál 3.gyereket embered pedig nem. Akkor viseld is a következményeket.

2019. márc. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 A kérdező kommentje:
Igen meg szakitassal. Ő is így akarta mivel azt mondta nem baj ha terhes leszek! Olvass már egy kicsit
2019. márc. 12. 09:42
 25/74 anonim ***** válasza:
79%
Te beszélsz intelligenciaszintről? Aki a gyerekei apját kibeszéli a világhálón és úgy nyilatkozik róla, ha nem ért egyet veled akkor szakadjon meg? :D
2019. márc. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
92%
Mert gumi, vagy spirál nincs is a világon. Hát nem vagy igaz, hogy itt leírjuk neked 20-an, hogy nem normális a gondolkodásod az ügyben, erre jön 1(!!!) darab elmebeteg, aki osztja a véleményedet, és akkor a többi, értelmes válasz kuka, hiába téged, és a családodat védene, mert találtál még egy hülyét magad mellé, és akkor kettőtöknek már tuti igaza van, az összes többinek meg nem. Akkor megérdemled a sorsodat.
2019. márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 A kérdező kommentje:
Hát nem is dobom el a gyerekem mint ti. Olvasni nem tudtok, értelmezni se. Remélem ha majd nektek is azt mondja a ferjetek hogy nem baj ha lesz baba aztán meg elzavar abortuszra, jól érzitek magatokat.
2019. márc. 12. 09:48
 28/74 anonim ***** válasza:
95%

Ne viccelj.

Már ez volt a második gyereknél is.

Harmadszorra is terhes leszel és nocsak ugyanaz a szitu...

Meglepő?!

2019. márc. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
89%

39 évesen lesz egy 10, egy 7 és egy 3 éves gyereked. Hol fognak szerinted alkalmazni? Hogy fogod ellátni őket, ha egész nap dolgozol? Hogy fognak felnőni? Egymást nevelik? Meg normális kaja se lesz, mert főzni se fogsz tudni. Iskola? Miből finanszírozod? Segítenek biztos a szüleid, de meddig?

Kemény meló 3 gyerekkel egyedül,nekem elhiheted. Ha nem támogat az apjuk, hamar csődbe megy az egész. ...és miért is támogatna? A felelőtlenséged miatt majd fizet neked havi 100-150 ezret? Ugyan...

2019. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
81%
Nőként mondom, hogy hányok az ilyen anyáktól. Teljesen mindegy mit csinál a férfi, akkor is ő a szemét? A másodiknál is tudtad, hogy nem akarja, de most a harmadiknál is itt picsogsz, hogy de szemét... Egy 12 éves kamasznak is fejlettebb az érzelmi intelligenciája, mint a neked. A nem, az nem. Ha belecsúsztok véletlenül, akkor is nem marad. Számomra nem lenne kérdés, hogy mit tegyek. Most család vagyok, és rajtad múlik, hogy ez így marad-e.
2019. márc. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!