Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik babámat nem akarja a...

Harmadik babámat nem akarja a parom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van már egy 7 és egy 2eves kislányom. Amikor a 2 éves lányommal lettem várandós, akkor is azt mondta a parom hogy ő nem akarja. Összevesztünk és egyedül vállaltam a babát. Miután meg született rá 3 hónapra elokerult apuka. Minden meg beszéltünk és látogatta a babákat. Tavaly decemberben újra össze jöttünk. Azt mondta hogy mi vagyunk a mindenestb. De hiába vigyaztunk újra teherbe estem, a szituáció újra ugyanaz. Nem vállalja. Menjek abortusz rá.! Én nagyon szeretném a babát de a egyedül maradni 3 kicsi gyerekkel? A szüleim se lelkesek... Ami érthető. 36eves vagyok, talán az utolsó kis babám lenne. Apa meg szakadjon meg, hogy ezt teszi velünk már megint

2019. márc. 12. 08:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
90%

És te biztál benne annyira a második gyerek után, hogy hajlandó voltál megszakitassal szexelni valakivel, aki már egyszer kihátrált a felelősseg alol és meg te legyél a mártír?

Ha valaki velem ilyet tett vokna, igenis megmondom neki, hogy apukam huzzál gumit a farkadra, mert igy nem szexelek veled. Nehogymár 36 évesen ennyire naiv legyel.

Nem az apat védem, mert tényleg gusztustalan, amit tett a 2.gyerek után, de kijelentette, hogy nem akar többet. Akkor vagy elmész spiralt feltetetni, vagy húzzon gumit.

Te pedig kérdező eléggé bolond vagy, hogy elhitted neki, nem baj, ha terhes maradsz. Az ilyenek nem változnak.

Legalább neked lehetett volna annyi eszed, hogy tudd, a megszakítás nem védekezés. A gumi és a spirál az. Szóval, ha mar ilyen felelőtlen voltál, tartsd meg a gyereket, önerőből, tartsd el mind a hármat.

Szakadj meg te, ne az apukanak kivanj ilyet. Ő csak talált egy szerencsétlent, aki minden szavát elhitte. Ennyi.

Boldog babavárást neked 😊

2019. márc. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem is dobom el a gyerekem mint ti. Olvasni nem tudtok, értelmezni se. Remélem ha majd nektek is azt mondja a ferjetek hogy nem baj ha lesz baba aztán meg elzavar abortuszra, jól érzitek magatokat.



Mi nem dobjuk el a gyerekeinket. Mi felmérjük a lehetőségeket, és eldöntjük hogy önállóan hány gyereket tudnánk felnevelni, és nagyon teszünk érte, hogy annyi gyerek is jöjjön össze. Ugye milyen elképzelhetetlen ez neked?

Tudod, felelős gyerektervezésnek hívják.

2019. márc. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
91%

"De hiába vigyaztunk újra teherbe estem"

Neked 36 évesen tényleg ennyi eszed van????? Neked a megszakítás a "vigyáztunk"????


És el nem tudom képzelni, hogy a nőgyógyász közli, hogy tablettát nem szedhetsz, úgyhogy marad a megszakítás...

Te tényleg ilyen hülyének nézel mindenkit???


Aki nem akar gyereket, annak nem lesz!!! Ha nekem azt mondaná az orvosom, hogy nem javasolja a tablettát, biztosan keresnék vele valami megoldást. De biztos vagyok benne, hogy te nem beszéltél nőgyógyásszal arról, hogy nem akarsz több gyereket, így keresel valami megfelelő védekezést...

Ha meg akartál 3. gyereket, és a 2-vel is tök jól elboldogulsz, akkor most miért is jöttél ide panaszkodni??? Ne mondd, hogy hideg zuhanyként ért, hogy a párod nem akar 3. babát, amikor már a 2-nél is lelépett...

2019. márc. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
94%

"Remélem ha majd nektek is azt mondja a ferjetek hogy nem baj ha lesz baba "


A gyerekvállalás nem így történik. Hanem úgy, hogy akarunk gyereket, vagy nem akarunk gyereket!


Amúgy meg, ha megegyezünk, hogy lehet, és közli, hogy abortusz, akkor nem jövök ide sírni, hanem közlöm vele, hogy kívül tágasabb, az apasági peren találkozunk...

2019. márc. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
53%

Én nem szeretném firtatni ki a hibàs és miben. Ez màr így alakult.

A helyedben erre a férfira nem alapoznék, ez a két kisgyerek mellöl is leléphet bàrmikor, ha úgy tartja kedve. Nem garancia, hogyha elveteted a babàt nem lép me (akàr most, akàr pàr év mulva).

Azt gondold végig te szeretnéd-e és bevàllalnàd-e egyedül (mert hiàba vagy most a férjeddel, szerintem egyedül vagy most is).

2019. márc. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
40%

Az a legszomorúbb az egészben, hogy a válaszolok nagy százaléka pálcát tör más felett, ahelyett, hogy segítenének.

Apukából mártír lett, egy szent, holott ő is felelős!


Kedves Kérdező!

Menj el abortuszra vagy ne menj, apukát meg dobd ki a francba, menjen oda, ahol eddig volt.

Nem apának, de még csak nem is társnak való az ilyen véglény!

Ne azért vetesd el a gyereket, mert ő akarja, magad miatt hozz döntést!

Semmit sem akar apuka, csak munka után tespedni a fotelben egy sör mellett, felelősség nélkül.

2019. márc. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
82%

Borzasztó buták vagytok a pasiddal(gondolom feleségül nem vett).

Te iszonyú naív vagy,kb mint egy 15 éves kamasu,akinek a bugyijába engedéshez elég egy ital,meg 2 szép szó a fülébe.

A pasid meg, aki időről-időre felcsinál,de lelép,ha éppen nincs kedve hallgatni a gyerekeket úgy képzeli,hogy neki aztán semmi köze hozzá,ha terhes leszel. Úgyis tudja,hogy leléphet bármikor...


A gyerekeidet sajnálom,nincs egy értelmes és felelősségteljes szülője srm, aztán csodálkozol,ha hazaállít majd 15 évesen terhesen...

Mindegy, hogy döntesz, ez a faszi előbb- utóbb megint le fog lépni mellőled. A te döntésed, hogy 3 gyerekkel megbirkózol-e.

Akármi is lesz, a döntésed után köttesd el a petevezetékeid.

2019. márc. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 A kérdező kommentje:
A normális hangnemű válaszoloknak ment a kezecske. A helyzet az hogy már le is lépett. Azt se kérdezi meg hogy mi a helyzet. Mindenki hibás. Én hittem neki hogy valóban akár minket és megbanta h így anno elhagyott minket.hiba valóban h a gyerekem apjának elhittem a szavait. Tényleg hülyeség volt. Én azt gondolom hogy ahol az apa. Szeret minket és azt mondja h nem baj ha terhes leszek, majd lelep biztosan én vagyok a marha hogy a szeretett férfinak ezeket e hit tem. Nem hiszem hogy meg tartom a pasit se tartom meg. Nem vertem at, hiszen ő akarta így. A többieknek meg jó fröcsögest és hasonló kellemes évet kívánok nekik.
2019. márc. 12. 10:37
 39/74 anonim ***** válasza:
31%

Én sem török pálcát feletted, mert egy abortusz azért egy komoly dolog.

Ha nem akartatok gyereket, akkor ezt a védekezést át kellett volna még beszélni. Pasid is nyakig benne van, ha nem húzta ki időben, azt úgy volt vele, hogy majd lesz valahogy.

Gondold át, írj pro és kontra listát. Ha egyedül is fel tudod nevelni, akkor hajrá. De ne alapozz a pasidra.

Ha elveteted is szakíts vele. Fogsz találni olyat, aki mellett biztonságban érzed magad.

2019. márc. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
81%

Ha már így írtad, akkor igen, te vagy a marha.

Mert egy gyereket nem akkor vállalunk, ha apuka azt mondja "nem baj, ha terhes leszel" hanem akkor vállalunk ha apuka nélkül is eltudjuk látni vagy 20 évig egyedül. A harmadikat meg főleg nem úgy vállaljuk hogy azt mondja a másik "nem baj, ha terhes leszel"...

2019. márc. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!