Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik babámat nem akarja a...

Harmadik babámat nem akarja a parom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van már egy 7 és egy 2eves kislányom. Amikor a 2 éves lányommal lettem várandós, akkor is azt mondta a parom hogy ő nem akarja. Összevesztünk és egyedül vállaltam a babát. Miután meg született rá 3 hónapra elokerult apuka. Minden meg beszéltünk és látogatta a babákat. Tavaly decemberben újra össze jöttünk. Azt mondta hogy mi vagyunk a mindenestb. De hiába vigyaztunk újra teherbe estem, a szituáció újra ugyanaz. Nem vállalja. Menjek abortusz rá.! Én nagyon szeretném a babát de a egyedül maradni 3 kicsi gyerekkel? A szüleim se lelkesek... Ami érthető. 36eves vagyok, talán az utolsó kis babám lenne. Apa meg szakadjon meg, hogy ezt teszi velünk már megint

2019. márc. 12. 08:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim válasza:
89%
Fent azt írtad, hogy a párod a második gyereket sem akarta meg a harmadikat sem. Most meg szépíted, hogy azt mondta nem bánja ha terhes leszel? Ezzel csak magadnak hazudsz! Nem nekünk. Figyelj az egyértelmű, hogy nem felelőségteljesen védekeztetek. Ez mindkettőtök hibája. Viszont a pasid a második gyereket sem akarta, ha belegondolsz nem meglepő, hogy nem akarja a harmadikat. Én úgy gondolom, hogy most nem túl valószínű az, hogy visszatér hozzátok. Gondold át magadban reálisan és őszintén az anyagi helyzeted és ez alapján dönts.
2019. márc. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
92%

Akar hogy szepited, ez mindkettotok hibaja vastagon. Amiket meg valaszoltal, mutatja a szinvonalat. 😔

En 100%-osan abortusz ellenes vagyok, de vannak olyan helyzetek, hogy talan az a szukseges rossz.

En a harmadikat varom es szetmentunk. A nagy szulok nincsenek ellene, mert boven eltartom, gondoskodom roluk egyedul. Ez is egy jel...

Remelem, meg ha itt nem is vallod be, megtanultad, hogy a megszakitas nem vedekezes es hogy amit egy pasi a szexert mond az nem garancia. Gondolkodni Kell!

Kivanom a legjobbakat!

2019. márc. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a harmadik miatt mentetek szét? Nem akarta a párod?
2019. márc. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
21%
Mindenki követ el hibát, persze így név nélkül könnyű fröcsögni. Vki hibázik annak neki esünk és már ott tartunk hogy csak a kérdező volt a hibás a pasi nem ő csak úgy bele esett s szitubs.. nem értek itt sokakkal egyet miért kell a másikkal ílyen hangnemben írni...a kérdező leírta hogy tudja hogy hibázott és nem kellett volna hinnie neki azok után hogy a másodikkal is elhagyta... de aki volt már hasonló helyzetben az tudja milyen nehéz nem hinni annak akit szerettél hisz mindig reménykedünk abban hogy megváltozik... kérdező az alapján dönts hogy te mit szeretnél.. ha azt írod el írod őket látni hát gondolkozni sincs min... én biztos hogy megtartanám :) és ez a csonka család dolog is amit írtak nem olyan vészes sok boldog gyerek nőt fel csonka családban... ahogy én is.. :) sok szerencsét neked írd majd meg mi lett veled
2019. márc. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
18%
"Miért, azt olyan könnyű oda vágni egy pasinak hogy "te csináltad, vállald a felelősséget ha akarod ha nem"?" Mert MINDKÉT szülő kötelessége gondoskodnia gyerekről. Nem akar gyereket a pasi? Ne dugjon gumi nélkül.ilyen egyszerű. Vagy utólag ne vinnyogjon hogy "aszittem védekezik a nő" Ha nem volt esze, kussoljon, és fizessen mint a katonatiszt.
2019. márc. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
83%

És ha azt mondta volna a pasi a kérdezőnek hogy ugorjon a kútba akkor beleugrik?

Nem.

Azt mondta nem baj, ha terhes lesz, akkor teherbe is kell esni a harmadikkal?

Ráadásul úgy, hogy nem rég jöttek újból össze, hisz szétmentek! Gondolkozz már, ép eszű nő nem esik teherbe a harmadikkal egy ilyen kapcsolatba ahol már a második se volt tervezett, nem hogy egy olyanba ahol nem rég jöttek a felek újra össze.

Lehet ezt ragozni, senkinek nincs igaza. A férfire se lehet a harmadikat kényszeríteni, meg a nőre se lehet az abortuszt.

Ha ő úgy dönt hogy megszüli a harmadikat a szülei és az apa támogatása nélkül, akkor tegye. A meglevő gyerekeim miatt se szülnék megint, kockáztatva hogy széthull végleg a család.

2019. márc. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
63%

63-as! Nem a baba miatt mentunk szet. Elotte megromlott a kapcsolatunk. Utana derult ki a baba, en pedig nem vetettem el. Nekem az nem opcio ha egeszseges a baba.

Engem meddonek minositettek. 7 ev kezelessel lett a masodik. Szoval, a harmadik egy csoda volt...

2019. márc. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
74%

Itt a GyK-n mindenki úgy lesz terhes, hogy kiszakad a gumi, nem szedhet gyógyszert, gyógyszer mellett, Pharmatex mellett, spirál mellett. A kedvencem: "Megszakítással védekeztünk!" Aha, ja.

Érdekes, én 10 évig Pharmatex-szel védekeztem hatékonyan. Mikor gyereket akartunk, egyből terhes lettem. De annak is azért van ilyen rossz híre, mert nem jól használják. Rá van írva feketén-fehéren, hogy hogy kell használni. Itt már több olyan kérdést olvastam, hogy mellette maradt terhes és addig faggattuk a kérdezőt, míg kinyögte, hogy ő még véletlenül se szabályosan használta. Na, hát pont így van a többi módszerrel is. Aki nem akar terhes lenni, az (valószínűleg) nem lesz!

2019. márc. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
17%
Mert ha neked beválik valami, akkor rögtön mindenki másnak is be fog...
2019. márc. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
61%
Annyi baj legyen! Hátha majd a 4. vagy az 5. Egyszer úgy is eltalálod a jó számot :D
2019. márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!