Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a nagy melegben...

Szerintetek a nagy melegben előzékenyebbeknek kénne lennie az embereknek a kismamákkal?

Figyelt kérdés
2019. jún. 11. 10:28
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
100%

"És nem nem adnám át egy iskolásnak mert ő korán reggel kell és aki dolgozik az nem kell korán? Nem dolgozik 8-12 órát?vagy nem állja végig neki nem esik jól hogy leüljön egy hosszú nap után?"

A kisgyereké anyuka mega kisgyerek miben fárad el?



"Nem is várnám el hogy előre engedjenek a boltba de ha pl nekem 2 dolog van a kosaramba előttem meg még teli bevásárlókosár van jól esik hogy tessék menjél csak neked úgy is kevés van."

Ennek mi köze a terhességhez? Ha tele van a kosaram és amúgy se sietek és látom, hogy nálad két dolog van, akkor előre engedlek és tökmindegy, hogy terhes vagy e. Ha sietek, akkor nem engedlek előre, szinten tökmindegy, hogy terhes vagy e

2019. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
81%
amúgy 29-30 fok van és nyár, na bumm. nincs nagy meleg. sok helyen vannak kismamák ahol 40+fok van.
2019. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 A kérdező kommentje:
31-es én csak egy példát írtam le mert már itt elkanyarudtunk másfelé is, de egy részben ez igaz is
2019. jún. 11. 12:17
 34/69 anonim ***** válasza:
100%
Igaz hát. Amúgy meg értelmes felnőtt ember-es remélhetőleg az, ha már gyereket vallal- ha rosszul érzi magát akkor szól és egészen biztosan lesz aki feláll és átadj a helyet vagy elorebb engedi a sorban
2019. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
71%
Nem, hideg időben is átadom a helyem egy kismamának,maximum nyáron, kevesebb ruhában, jobban látszik, más különbség nincs.
2019. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:
Az a kérdés is felmerült bennem hogy ha tömeg van a buszon és a nagy a pocakja akkor is inkább nézitek ahogy összenyomják a pocakját? Vagy nyissa a ki a száját hogy ugyan leszeretne ülni
2019. jún. 11. 13:22
 37/69 anonim ***** válasza:
81%
ha nagy a tömeg akkor valszeg kap helyet, olyan még sose láttam, hogy a tömegben állna egy terhes
2019. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
100%
Tömegben elég nehéz lesz észrevenni, nem gondolod ? Momdjuk én pl nem szállnék fel liszt a nagy pocakkal, ha tömeg van, az biztos.
2019. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nagyon fontos, hogy átadjuk a helyet a kismamáknak függetlenül attól, hogy bírja-e az ácsorgást vagy sem. Ha történik bármi a busszal, villamossal, vonattal, akár csak egy hirtelen fékezés, akkor sokkal nagyobb a sérülés esélye ha ő éppen ácsorog.
2019. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
47%
Ez már ki lett vesézve a másik kérdésnél, utolsó. Bárki sérülhet és bizony egy kismama se fontosabb mint egy diák, dolgozó, vagy egy muhnkanelkuli
2019. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!