Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a nagy melegben...

Szerintetek a nagy melegben előzékenyebbeknek kénne lennie az embereknek a kismamákkal?

Figyelt kérdés
2019. jún. 11. 10:28
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
0%
Felelős gyermekvállalás itt merül ki: "Nekem nem volt pénzem arra hogy taxizzak"
2019. jún. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy meg ha 14 órát dolgoztam bolti eladóként-ami -emébe kizárt, mert a kismamák nem tulorazhatnak, kamukiralyno- akkor -nem értem miért ne tudtam volna állni a buszon
2019. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
26%
Igen mert nekem az hogy a gyereknek meglegyen minden fontosabb volt minthogy 1000eket dobáljak az ablakon ugyhogy minden hónapban megvettem a 7ezer forintos bérletemet
2019. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
74%
Egyre xarabb a sztorid. Várandósság alatt nem rúghatnak ki. További szép mesedelutant neked.
2019. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
48%
Bocs, de nekem nem fontosabb egy vadidegen terhes nő, meg a meg nem született gyereke, mint mondjuk a középiskolás húgom, vagy a felnőtt, dolgozó barátaim. És amúgy azért óriás hassal én még nem láttam olyat, hogy senki ne adta volna át a helyét.
2019. jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
38%

68!


Gondolom akkor ha annyira gyenge voltál és rosszul voltál, nem buszoztál. Vagy igen? Mert akkor komolyan kétségbe vonom az értelmi képességeidet.

Semmi magad lóról nincs szó és arról se, hohy kötelező lenne taxizni a terheseknek. Amúgy 10ezerert hova mész ? Csak Mert engem tavaly ennyiért még felvitt a taxis a repülőtérre Kecskemétről. Városon belül nem fizetsz te 10ezret, dehat igen, nyilván terhes vagy most is és a hormonok annyira elöntötték az agyadat, hoygbmar gondolkodni se tudsz.

Továbbra is:

1, A terhesség nem betegség

2, A terhesség miatt senki nem elvez előnyöket

3, Bárki, bármikor, bárkivel lehet előzékeny, de ez -énk kötelező.

4, Attól, hogy valaki terhes, nem kell előre engedni a boltban, postán, anyamkinja helyen és nem kell neki átadni a helyet.

5, At lehet adni a helyet a kismamának és előre lehet engedni

6, A kismama remélhetőleg feljött, értelmes, intelligens nő, aki képes az ülés/eloreengedes/akármi iránti igényét normálisan kifejezni és ezek után kizártnak tartom, hogy ne engedné előre valaki, vagy adná át a helyet.

2019. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
75%

Egy szoval nem irtam olyasmit elozo valaszolo..... szerintem. A valasz arra vonatkozott, hogy azt irtad, hogy kulfoldon szules utan 3 oraval mehetnek haza a nok... ez bosszantott fel, kioktatast ereztem a soraidban. Az ertelmi kepesseget meg nincs jogod megitelni ezek alaojan SEM, meg egyebkent.

A masik, utazassal kapcsolatos:

Szerintem mindenki eldontheti, hogyan kozlekedik. Amikor pedig naponta kell ctg-re jarni, ugyan mar ne kelljen tobb ezret taxira kolteni... azt hagyjuk ki hanyszor egy heten, mert lehet vannak bevett szokasok, de ettol elterhet, ha az orvos tobbet rendel el...


Utolso korben pedig:

Mint irtam mindenki maga donti el, at adja e vagy nem.

2019. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
54%

Könyörgöm, hol írtam azt, hogy busszal megy haza valaki szules utan? Nem mellesleg ez is csak sima, komplikáció mentes szülésre vonatkozik.


Azt se írtam, hogy taxival járj. Ha nincs rá pénzed, vagy nem akarod, mehetsz busszal, és választhatsz: vegig dráma sóhajtozod az utat és itt köpköd az majd mindenkire, aki nem adta át a helyét, vagy kinyithatod a kis szádat és elvégezhetsz "elnézést, nem érzem jól magam, leülhetnek"-et

2019. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem igen, annak kéne lenni, de kismamaként nem csinálok már ebből ügyet, még akkor se ha én ezelőtt sok embernek átadtam a helyem. Nemrég pocakkal is felálltam mert egy idős ember le akart ülni. Ma meg pl 50 ember bámult rám a 40 fokos villamoson, senki nem adta át a helyét.

Egyébként nem hiszem hogy különleges állatfajba tartoznék ha azt mondom hogy jól tud esni egy kis kedvesség, figyelmesség és előzékenység másoktól terhességtől függetlenül, de nekem már nincsenek ilyen elvárásaim. Ha bajom van segítek magamon illetve segítséget kérek.

2019. jún. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!