Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a nagy melegben...

Szerintetek a nagy melegben előzékenyebbeknek kénne lennie az embereknek a kismamákkal?

Figyelt kérdés
2019. jún. 11. 10:28
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 A kérdező kommentje:
Már hogy ne lenne fontosabb hiszen egy új életet hordoz és az ártatlan kisbaba szenvedjen azért mert bunkók az emberek?
2019. jún. 11. 13:52
 42/69 anonim ***** válasza:
79%
És ha egy sorozatgyilkos a gyereke? Akkor nem fontosabb. És ha egy olyan nő sérül, aki szülne 4-et, a terhes meg csak egyet?
2019. jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
70%
Ah, értem. Tehát ha ő elesik és megsérül ő vagy a baba amire amúgy kb 0% az esély, mert a magzatvíz igencsak nagy védelmez ad-, akkor nemzeti gyasznapot kell rendezni. Ha csak Szabó Pistike középiskolai tanuló esik el és töri el momdjuk a lábát, az a ki nem xarja le szint. Gratulálok. Remélem enyhi esszel nem szülsz a büdös életben se gyereket
2019. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 A kérdező kommentje:

Azt nem tudhatod hogy hogy eshet el! Aztán meg ha rá kell hívni a mentőt mert baj van akkor még csak bámulsz.

És nem kénne ilyet kívánni senkinek se hogy ne szüljön gyereket mert van egy véleménye erről! De úgy láttom jó neveltetést kaptál...

2019. jún. 11. 14:06
 45/69 A kérdező kommentje:
És egy baba elvesztése nagyobb fájdalom lelkileg mint egy törött kéz
2019. jún. 11. 14:07
 46/69 anonim ***** válasza:
56%
majd ha te gyerekednek törik el így a karja, akkor se pattogsz, ugye?
2019. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
43%
Finoman fogalmazok kerdezo: sík hulye vagy.
2019. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
33%
Velem akkor sem foglalkoztak mikor a 3-4napos császár sebemmel mentem a kisfiamhoz mindennap naponta többször, mert a gyerekklinikán volt és 3 hétig jártam be hozzá. Akkor sem foglalkoztak velem mikor 9hónaposan a megtömött buszra felszálltam hogy dokihoz tudjak menni még bele is könyököltek a hasamba sőt most se adják át mikor kenguruba viszem a gyereket orvoshoz a gimnazista kamaszok is nyugodtan ülnek úgy hogy mellettük az iskolatáska pont lesz.rják.Én innentől kezdve SENKInek nem adom át a helyemet lehet szemétség, de ez nekem rohadt nagy csalódás volt az emberiségbe
2019. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 A kérdező kommentje:

Azért vagyok sík hülye mert én átmerem adni a helyét? Köszönöm

Ide jutottunk...

2019. jún. 11. 15:27
 50/69 anonim ***** válasza:
14%

Nem azért. Ezekert:


"A kérdező kommentje:


Már hogy ne lenne fontosabb hiszen egy új életet hordoz és az ártatlan kisbaba szenvedjen azért mert bunkók az emberek?"


kérdező kommentje:


Azt nem tudhatod hogy hogy eshet el! Aztán meg ha rá kell hívni a mentőt mert baj van akkor még csak bámulsz.


És nem kénne ilyet kívánni senkinek se hogy ne szüljön gyereket mert van egy véleménye erről! De úgy láttom jó neveltetést kaptál...



A kérdező kommentje:


És egy baba elvesztése nagyobb fájdalom lelkileg mint egy törött kéz


A kérdező kommentje:


De enged csak át a diákoknak hiszen ő nekik el ülni ne hogy eltörjék a kezüket és nem fognak tudni majd írni az iskolába. Micsoda tragédia

2019. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!