Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Engem még sohasem hívtak meg...

Engem még sohasem hívtak meg egyetlen házibuliba sem. Szeretném egyszer kipróbálni. Lehetséges lenne hogy valaki meghívjon? Beszélgetnénk is előtte. Kecskemét 17/l

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam házibuliban sőt semmilyen buliban sem. Osztalytarsam heti szinten járnak és szégyellem hogy én még nem. Nem is hívott senki.

Sajnos az antidepresszánsomra nem ihatok de majd valahogy megoldjuk vagy aznap nem veszem be.

Kecskemétivel szeretnék beszélgetni mint barátság, lehet az fiú vagy lány is akár. Mivel kb a tinik 90%-a jár házibuliba így valószinüleg egyikkükkel megtudnám beszélni a dolgot.

Nem szeretnék szégyenbe maradni hogy meg soha sem voltam házibuliban és szeretném ezt az élményt egyszer megtapasztalni mivel még soha nem voltam egyen sem. Részeg még sosem voltam amit szintén szégyellek egy kicsit habár egy pici alkoholt már ittam de a gyogyszer ugye amennyit engedett.

Fiúm nincs és nem is volt soha. Nem is bánnám egyáltalán ha fiú írna.

Tényleg nem vagyok túl idős hazibulihoz? Ezt idősebb korban már nem lehet bepótolni? Nagyon el vagyok kesve? Sürgősen most szeretném mert az osztálytarsaimhoz szeretnék tartozni mint közösség. Saj os rendkívül felénk vagyok, barátaim alig vannak. Azok meg olyanok hogy pont az a 10%-akik nem járnak hazibuliba. De talán még ők is elmondásuk szerint. Mindenki úgy beszél a hazibuliról mintha a bevásárlásból jött volna haza. Én nekem hatalmas élmény lenne egyszer elmenni egyre.



2023. jan. 10. 10:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/299 anonim válasza:

Annyira szeretnék az osztalyhoz tartozni csak nem tudok. Inkabb legyek minden masodik nap reszeg csak velük lehessek


Lassan elvegzed a sulit, es a drága, rohadtul nem követnivaló osztálytarsáid tobbsegevel soha tobbe nem találkozol.

De a kérdés eléggé provokatív, vagy kimaradt a gyogyszer, vagy nagyon jól trollkodsz.

2023. jan. 10. 14:07
 12/299 A kérdező kommentje:

De nem kerlek ne

Nem tropkodom

Ennyire nehezen hihető hogy nem hivott meg meg soha senki hazibuliba ennyi idôsen?

Komolyan prpblémaim vannak

Sertralint szedek

2023. jan. 10. 14:20
 13/299 A kérdező kommentje:

Szeretnek egyszer tenyleg reszegen üvöltve enekelni valami fesztiválon

De nem is vagyunk gazdag csalad

De hazibuliba tényleg szeretnek elmenni

Mert basszus már csak fél és és q8 leszek

Es kiöregszem a tinikorból

Majd felnőttkorban sirathatom a tinédzser éveimet

És randin sem voltam még soha

2023. jan. 10. 14:25
 14/299 anonim válasza:
Dettol, te vagy az?
2023. jan. 10. 15:17
 15/299 anonim válasza:

#14

Az nem egy vízkőoldó márka?

2023. jan. 10. 15:19
 16/299 anonim válasza:
Dettike. Egy itteni celeb. Mindig kitalál valami aberrált mániát, és utána arra keres önigazolást. Most épp ott tart, hogy mennyire szeretne mattrészegen a hányásában feküdni. Mert az olyan menő.
2023. jan. 10. 15:24
 17/299 A kérdező kommentje:

Nem de tenyleg úgy szeretnek elmenni házibuliba. Meddig várjak? Mar 17 eves vagyok.

Ma éjjel tenyleg semmit nem aludtam a stressztòl a tegnapi történések miatt. Amugy a buliba nem csak inni akarok menni hanem hogy a röbbiekkel legyek. Az alkohol nem cél hanem eszköz.

2023. jan. 10. 15:27
 18/299 anonim válasza:

Hívasd meg magadat. Amikor szóba kerül kérdezd meg a meghívót, hogy te is mehetsz-e.

Valószínűleg igen mond akkor is ha amúgy nem akart meghívni. Mond, hogy tudsz vinni xy piát is. ( ha tudsz csak akkor )

Aztán ott lehet tolni. Mivel nem iszol úgy sem kell sok és már érzed is a hatást. Nem gond ha nem ízlik, 2-3 után már jobb lesz bármit is iszol.

2023. jan. 10. 16:04
 19/299 A kérdező kommentje:

De mondom hogy a gyogyszer miatt nem ihatok

Es sajnos az osztalyban nem tudok velül beszelni mert felek tőlük es nem erek fel a szintjükre

Nem vagyok olyan szep mint ök, dedosabb vagyok, nem vagyok olxan nepszerű,egyszerűen én nem erek fel a szintjükre

Eddig nem is nagyon mertem hozzajukszolni

Es ugy nem vinnenek el buliba

Tegnap meseltem el nekik hogy gyogyszert szed igy meg kevesbe fogadnanak el

2023. jan. 10. 16:29
 20/299 A kérdező kommentje:

Nalam ez a fogalom hogy tarsasagi elet egyszerűen nem letezik.

Azt remeltem kedves, ismerkedős, baratkozós valaszok jönnek, erre csak lebeszelnek róla és elhordanak mindennek. Pedig tenyleg szüksegem van olyan baratokra akik aterzik a helyzetemet és be tudnak vezetni a tini elet világába.

2023. jan. 10. 16:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!