Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Engem még sohasem hívtak meg...

Engem még sohasem hívtak meg egyetlen házibuliba sem. Szeretném egyszer kipróbálni. Lehetséges lenne hogy valaki meghívjon? Beszélgetnénk is előtte. Kecskemét 17/l

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam házibuliban sőt semmilyen buliban sem. Osztalytarsam heti szinten járnak és szégyellem hogy én még nem. Nem is hívott senki.

Sajnos az antidepresszánsomra nem ihatok de majd valahogy megoldjuk vagy aznap nem veszem be.

Kecskemétivel szeretnék beszélgetni mint barátság, lehet az fiú vagy lány is akár. Mivel kb a tinik 90%-a jár házibuliba így valószinüleg egyikkükkel megtudnám beszélni a dolgot.

Nem szeretnék szégyenbe maradni hogy meg soha sem voltam házibuliban és szeretném ezt az élményt egyszer megtapasztalni mivel még soha nem voltam egyen sem. Részeg még sosem voltam amit szintén szégyellek egy kicsit habár egy pici alkoholt már ittam de a gyogyszer ugye amennyit engedett.

Fiúm nincs és nem is volt soha. Nem is bánnám egyáltalán ha fiú írna.

Tényleg nem vagyok túl idős hazibulihoz? Ezt idősebb korban már nem lehet bepótolni? Nagyon el vagyok kesve? Sürgősen most szeretném mert az osztálytarsaimhoz szeretnék tartozni mint közösség. Saj os rendkívül felénk vagyok, barátaim alig vannak. Azok meg olyanok hogy pont az a 10%-akik nem járnak hazibuliba. De talán még ők is elmondásuk szerint. Mindenki úgy beszél a hazibuliról mintha a bevásárlásból jött volna haza. Én nekem hatalmas élmény lenne egyszer elmenni egyre.



2023. jan. 10. 10:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/299 anonim válasza:
Nem olyan jók ám ezek a bulik. Felnőttként mikor van alkohol, de nem aköré épül az egész program, az nagyon jó tud lenni. De a tinibulikban általában az megy, hogy valakinek valamijét tönkreteszik, a társaság egyik fele baszni akar, a másik fele verekedni és mivel csórók vagytok, gusztustalan lőréket isztok, amik sosem láttak minőségi szeszt.
2023. jan. 10. 16:40
 22/299 A kérdező kommentje:

De meg te is beismered hogy ez az átlag. Én miert nem tartozhatok a atlagosba? Meg egy fiu kezet se fogtam meg soha.

Én egy öregasszony vagyok. Te is azt nondtad hogy ez az átlag tini.és én mar kinövök a tinikorból. A buliba legalabb felszedetnem magam egy sraccal

2023. jan. 10. 17:25
 23/299 anonim válasza:
Azért azzal óvatosan, ha “felszedeted magad” egy fiúval, az pont annyira is fog értékelni téged. Nem vagy elkésve, nem kell ilyen görcsösen házibulit keresni. De amúgy ha csak egy ember van, akivel elmennél mondjuk egy buliba, ami nem házibuli (Ápoló, Mirage stb) lehet tök jól éreznéd magad, vagy másik véglet rájönnél, hogy nem a te világod az egész. Ha mindenképp házibulit szeretnél, akkor inkább olyannal kéne beszélned, akit ismersz. Érthető okokból aki házibulit tart általában olyan embereket hív el az otthonába akikben megbízik.
2023. jan. 10. 17:54
 24/299 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ismerek senkit. Sem az osztalyban sem mashol. Azt nem ertem hogy masoknk meg bulizni és lerészegedni is van ideje én nekem meg az időm csak a hazikkal es a tanulassal telik és igy is alig van szabadidőm.

Mi az az Ápolo meg a Mirage?

Mas ember ismer annyi embert amennyi egy buliba kell?

Sajnos senkihez nem merek szolni mert ugye nem vagyok a szintjükön, nem vagyok olyan szép mint ők. És félek hogy alutasitananak, elzavarnanak, ha hozzajuk szolok megbántanak attól félek.

2023. jan. 10. 18:05
 25/299 anonim válasza:
Küldj már egy képet. Biztos vagyok benne, hogy te is jól nézel ki csak félenk vagy.
2023. jan. 10. 18:28
 26/299 anonim válasza:
viccen kívül, a kérdezővel komoly bajok vannak (ha nem trollkodik), és nem azért, amiért nincs társasága :(
2023. jan. 10. 19:33
 27/299 anonim válasza:
Csak úgy mondom, tök felesleges vele foglalkozni. Őt a pesszimizmus, és a negativitás élteti. Nem is fogja felfogni azt, ha valami pozitívumot írtok neki. Mindig keresni fog valamit, amivel rákontrázhat. És mindig van valami bónája, amire épp rá van kattanva. Egy fél éven át azon hisztizett, hogy ő lépten-nyomon el akar ájulni. Aztán ideológiát csinált abból, hogy miért zabál, mint valami sertés. Most meg élete célja, hogy tökrészegen hányjon.
2023. jan. 10. 19:51
 28/299 A kérdező kommentje:

De nem trollkodok könyörgöm

Ennyi idősen mar kene lennie a bulinak meg a lereszegedesnek

Sajnos sok időt pszichiatrian is töltöttem ahol sokszor külön raktak igy meg most is azt erzem hogy nem vagyok való a tarsadalomba.

Kb olyan vagyok mint Faust.

Amikor tanultuk irodalmon akkor sirtam mert nagyon magamra ismertem. Az is ugy volt hogy sose tudott elmenni inni, szorakozni, nem volt baratnője egy öreg tudos volt. És meg fiatalítót is ivott hogy ujra fiatal tudjon lenni. Meg ugyd az elejen meg akarta ölni magát.


Azert gondoltok trollnak mert ennyire hihetetlen hogy valaki ennyi időse meg sosem volt hazibuliba es szeretne egyszer elmenni egyre? Meg hogy ennyi evesen sosem boltam meg spicces se?

2023. jan. 10. 20:04
 29/299 A kérdező kommentje:
Az az eletem célja hogy a többsegi tinedzser közösség befogadjon amihez olyannak kell lenni mint a többseg. Hazibuliba menni es hanyni, bebaszni.
2023. jan. 10. 20:05
 30/299 anonim válasza:
Ha valaki csak akkor fogad el ha iszol-bebaszol-hanysz, akkor az nem is valos baratsag, nem ertem miert vagysz ilyenre. En jarok bulizni/hazibulizni baratokkal sokan cigiznek es mindig megkinalnak de igazabol tudjak hogy verseny szinten sportolok, ugyse fogadom el soha. Nem vagyok emiatt kikozositve vagy barmi, ha emiatt ki lennek “cikizve” mar reg nem buliznek veluk, ennyi. Masik dolog: velem gyakran elofordul, hogy a buli utani masnap igy rendesen szorongok hogy uristen a tobbiek mit gondolhattak rolam ha reszegen gaz dolgokat csinaltam (nem gondolnak amugy semmi rosszat, de valamiert igy erzek). Na most en nem ismerlek, de ezeket olvasva, teljesen biztos vagyok benne, hogy egy ilyen bebaszos szintu buli a mentalis egeszsegednek sem tenne jot ilyenek miatt.
2023. jan. 10. 22:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!