Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy sikeres 29 éves srác hol...

Egy sikeres 29 éves srác hol talál magának hozzá illő társat?

Figyelt kérdés

Ambíciózus vagyok és valamiért mindig többre vágyom, mint amit elértem, pedig nem keresek rosszul (nettó 1 millió Ft felett átlagban), de mégsem érzem azt, hogy révbe értem volna.



Nem vagyok csúnya vagy félénk, de nincs kedvem a társkeresőt bújni és az ebben kiégett nők miatt nekem is kiégni. Valljuk be, senki nem élvezni ezt.



Hátha itt találok valakit, aki hasonlóan intellektuális és vannak tervei az életben.



29/F/Bp


2023. jún. 17. 19:58
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Megvenni akarod a csajt, vagy meghódítani? Ha a második, akkor felesleges ezzel nyitni, hogy mennyit keresel. Én is jól keresek, saját lakás, stb, de sosem ezzel nyitok. Csak egy jó tanács. 28f
2023. jún. 17. 20:16
 2/32 anonim válasza:
Ha sikeres lennél nem gyakorin próbalnál ismerkedni 🤦
2023. jún. 17. 20:20
 3/32 anonim válasza:
Ha nagyon unatkozol, meséld el privátban egy lepukkant 40 éves nőnek a titkodat. :)
2023. jún. 17. 20:32
 4/32 anonim válasza:
Nekem vannak terveim. Pl. találni egy harminc körüli balekot, aki legalább havi 1 millát keres, mégsem tudott még becsajozni. Összejönnék vele és elvihetne szép helyekre meg vehetne nekem mindenféle szépet.
2023. jún. 17. 20:45
 5/32 anonim válasza:
Miből gondolod, hogy ez a hely jobb lenne ismerkedésre, mint egy társkereső oldal? Itt még csak nem is látod a kiégett nőket. :D 23/Lány/Budapest/Pest/Ház
2023. jún. 17. 21:07
 6/32 anonim válasza:

Én csóró vagyok és buta, de boldog:D


Szerintem sem itt a legjobb ötlet amúgy ismerkedni, hiszen biztos van egy ideálod, és a társkeresőn legalább látod, hogy kivel beszélsz, mégha amúgy öreg korára a legtöbb ember csúnya lesz, és csak a személyisége marad a régi (jobb esetben).


Elhiszem, hogy nehéz azokon az oldalakon ismerkedni, de szerintem jobban járnál vele.


Néha ki is töltik az adatlapot, így ha mondjuk van egy közös érdeklődési kör, akkor akkor már azzal rá tudsz írni és elindul a beszélgetés.


Szóval ne add fel:)

2023. jún. 17. 21:18
 7/32 anonim válasza:

Mekkora kamu, ingatag pszichéjű embereket piszkáló kérdés :DDD


Bilibe lóg a kezed, kérdező!

2023. jún. 17. 21:23
 8/32 anonim válasza:
Ilyen feltételekkel bárhol. Ha nem csüngenek fürtökben a jelentkezők, akkor csak túlértékeled magad, mert jobban keresel, mint az átlag.
2023. jún. 17. 21:23
 9/32 anonim válasza:
Utolsónak igaza van.
2023. jún. 17. 21:29
 10/32 anonim válasza:
Ha ezt itt kell megkérdeznie akkor nem sikeres.
2023. jún. 17. 21:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!