Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy sikeres 29 éves srác hol...

Egy sikeres 29 éves srác hol talál magának hozzá illő társat?

Figyelt kérdés

Ambíciózus vagyok és valamiért mindig többre vágyom, mint amit elértem, pedig nem keresek rosszul (nettó 1 millió Ft felett átlagban), de mégsem érzem azt, hogy révbe értem volna.



Nem vagyok csúnya vagy félénk, de nincs kedvem a társkeresőt bújni és az ebben kiégett nők miatt nekem is kiégni. Valljuk be, senki nem élvezni ezt.



Hátha itt találok valakit, aki hasonlóan intellektuális és vannak tervei az életben.



29/F/Bp


2023. jún. 17. 19:58
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
Ezek szerint mégsem vagy annyira sikeres.
2023. jún. 17. 21:33
 12/32 A kérdező kommentje:

Bárhol lehet ismerkedni, itt miért ne lehetne?

Sajnos a magyar társadalom egyik fő problémája az az elv, hogy nem fejlődni akarunk, hanem a másikba belerúgni, magunk alá gyűrni, legyen csak szrabb neki és akkor hozzá képest én jól vagyok :D

2023. jún. 17. 21:51
 13/32 anonim válasza:
Lehet itt ismerkedni, csak nem tanácsos. A legtöbbször férfiak adják ki magukat lánynak, hogy szórakozzanak veled. És még ha igazi lánnyal beszélsz se tudod, hogy hogy néz ki, mert ha küld is képet az is lehet kamu. :) Szóval én rosszindulat nélkül mondom, hogy nem tanácsos. #5-ös voltam.
2023. jún. 17. 21:55
 14/32 anonim válasza:
Sikeres ember bárhol talál magának valót,ha tényleg egy fokkal szebb az ördögnél.
2023. jún. 17. 22:11
 15/32 anonim válasza:

Köszönöm, de nem kérek több privátot a "Nem a kérdező vagyok, de..." emberektől.

köszi, 40N

2023. jún. 17. 22:22
 16/32 anonim válasza:
Utolsó, de azért intervallumot adtál hogy rád írjon...🤦
2023. jún. 17. 22:28
 17/32 anonim válasza:
A magyar társadalomnak mindenféle problémája van szegmensektől függően. A legnagyobb viszont az, hogy olyan öntudat van bennünk, mintha a seggünkből kelne fel a nap, mégsem vagyunk képesek semmiben egy minimális együttérzésre. Nem tudunk összefogni semmiért. Mindenhol csak a hangzatos közhelyek és közöny. Sokszor nem is hiszem el, hogy ennek a népnek volt valaha is dicső múltja. Egyszerűen csak "jó" volt a sajtója és az ostoba emberek feltétel nélkül mindent bekajálnak. Bocs, hogy eltértem a kérdéstől.
2023. jún. 17. 23:14
 18/32 A kérdező kommentje:
Írtam, miss "lepukkant" :)
2023. jún. 17. 23:18
 19/32 NTBS válasza:

Nem lesz könnyű dolgot itt.

10-ből 9 ember gyorsan eltűnik.

Egyébként mi újság feléd kedves kérdező?

2023. aug. 28. 09:37
 20/32 anonim válasza:
Tuti, meglenne a millió tisztán szállnának rád a nők, nem a gyakorin kellene kamukázni. Inkább szisszents egy kőbambit az asszonyverőbe meg alsógatyeszba aztán pörgesd csak a tindert.
2023. okt. 1. 18:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!