Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy sikeres 29 éves srác hol...

Egy sikeres 29 éves srác hol talál magának hozzá illő társat?

Figyelt kérdés

Ambíciózus vagyok és valamiért mindig többre vágyom, mint amit elértem, pedig nem keresek rosszul (nettó 1 millió Ft felett átlagban), de mégsem érzem azt, hogy révbe értem volna.



Nem vagyok csúnya vagy félénk, de nincs kedvem a társkeresőt bújni és az ebben kiégett nők miatt nekem is kiégni. Valljuk be, senki nem élvezni ezt.



Hátha itt találok valakit, aki hasonlóan intellektuális és vannak tervei az életben.



29/F/Bp


2023. jún. 17. 19:58
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:

Kérdező én egy 37 éves incel vagyok és nem sikeres, egyáltalán nem.


Te 29 évesen elhiszem hogy sikeres vagy de ez a saját mércéd. Ahogy az én mércém az hogy én meg nem vagyok sikeres.


A kérdés az hogy szerinted ha sikeres vagy miért nem kellesz a nőknek? Talán nem azért mert számukra nem vagy sikeres?


Én például mindenféle módon próbálok becsajozni és totális kudarc az egész.


Vagy add fel vagy tényleg legyél sikeres: többmilliós fizetés, álomlakás, nyaraló, luxus ékszerek, órák, ruhák és persze egzotikus utazások!


37F Incel

2023. okt. 2. 10:50
 22/32 anonim válasza:

30-as férfiként én is azt mondom, hogy add fel.

Egy gyerek esetén 20% a fizetésednek a gyerektartás kettő esetén már 40%, egy ilyen erős gazdaságú országban...lehet ha egyedül maradunk az a legjobb, 40-50% válási arány, amiből 70%-ban a nők adják be a válást, tehát ráhatással se vagy a dolgokra. Mire elég a fizetésednek az 50%-a, ha albérletet meg kaját is kell fizetned? Én már kezdem feladni....

2023. okt. 2. 21:25
 23/32 anonim válasza:
Azt még hozzátenném, hogy a gyerektartást a gyereked 25.évéig fizetheted, ha tanul, tehát hosszú ideig keresztbe tehet az asszony...Hatalmas az egojuk és akkorát kell küzdeni egy randiért, 3-4 hét beszélgetés neten, ami munka mellett annyira nem vicces.
2023. okt. 2. 21:30
 24/32 anonim válasza:
Itt a gyakorin feltett kérdések és hozzászólások alapján szerinted hány sikeres ember van itt, akinek érdemes megfogadni a tanácsát? Nem sok. Főleg intellektuális, motivált hozzád illő nő? Előfordulhat, hogy egyszer majd olvassa a kérdésed, de hosszú idő amíg megtalál. Nem véletlen, hogy a kérdésed június óta aktív. Próbálj keresgélni az ismeretségi körödben is, barátok, munkahely, hobbi, csak van köztük egy szimpatikus nő. Esetleg látogass programokra: múzeum, színház, egyéb és szólítsd meg aki tetszik. Értem mi a gondod a társkereső oldalakkal, valóban elviszi a kedvet a kiégettség, sok ilyen nő van fent. De nem az összes nő ilyen és neten könnyebben megismerhetsz olyan embereket, akikkel élőben sose futottál volna össze. Egy kis időráfordítás egy társkeresőre ér annyit, hogy esetlegesen megtaláld a szerelmet.
2023. okt. 2. 21:43
 25/32 A kérdező kommentje:
nettó 1 milliós fizetés, vezetői pozíció, saját lakás 30 évesen, ezek objektív mércéi a sikernek
2023. okt. 5. 17:58
 26/32 anonim válasza:
25: csak nem a te sikereidnek :DDD
2023. okt. 5. 18:29
 27/32 anonim válasza:

#25 gondolom a vezetői pozi apu cégénél, a lakást anyuék összedobták, “saját” AMG verda megint apuci cégétől lízing.


A nők tudják milyen az igazi siker, és mi az ami csak valaki alá lett tolva. Ha nem kellesz senkinek az azért van mert kamu az életed meg az “objektív sikereid”

2023. okt. 5. 18:33
 28/32 A kérdező kommentje:

ki mondta, hogy nem kellek senkinek?

pont ott van a baj, hogy nekem is magasak az elvárásaim és emiatt nehéz megfelelő partnert találni... :)


Egyébként nem apuci cége, nem apuci lakása és autója, de meg tudom érteni, ha a frusztráltságodat itt próbálod kiélni a projekcióiddal

2023. okt. 5. 20:21
 29/32 anonim válasza:

Kérdező! Hasonló cipőben járok mint te, azt gondolom "sikeres" vagyok, a fizetésem a szakmához mérten jó, a lakás megvan, a külsőmmel sincs gond, DE!


Most jön a lényeg: azt hogy ki sikeres nem mi férfiak döntjük el hanem a nők.


Ha ők nem ítélnek alfahímnek, vagy Chadnek akkor esélytelen az egész.

A nőknek mindig azok a pasik kellenek akikre pályázik 20-30-50-100 másik nő. Azok az igazán vonzóak, azok viszik a prímet.

A többiek hiába tartják magukat sikeresnek, ez semmit se jelent.


Szóval lehet magunkat áltatni hogy de hát 'papíron' sikeres vagyok. A nők nem a logika mentén döntik el ki sikeres és ki nem.

A pénz, külső, vagyon egy dolog de ehhez kell a megfelelő szociális készség ami a nőknek vonzó ( értsd: sokat-dugott férfi ).


Sajnos ez van, ezt el kell fogadni.


37F incel

2023. okt. 6. 13:49
 30/32 anonim válasza:

Ne haragudj, a nettó 1 millió forint feletti fizetés soknak tűnhet, de pl amerikában a havi 7 ezer dollár is csak egy enyhén átlag feletti kereset, sok ember még a szüleivel él annyi pénzzel.


Jól el lehet lenni 1 millióból itthon, viszont ha valami nagyobbat akar az ember magának, szerintem kicsit tovább kell menni. Én itthon élek, jelenleg havonta kb 1.250.000-ret keresek ha forintba átszámoljuk, tényleg jó életszínvonalat lehet belőle fenntartani, de nem mondanám magam még sikeresnek, ez még bőven a középosztály szerintem.

2023. okt. 23. 21:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!