Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy sikeres 29 éves srác hol...

Egy sikeres 29 éves srác hol talál magának hozzá illő társat?

Figyelt kérdés

Ambíciózus vagyok és valamiért mindig többre vágyom, mint amit elértem, pedig nem keresek rosszul (nettó 1 millió Ft felett átlagban), de mégsem érzem azt, hogy révbe értem volna.



Nem vagyok csúnya vagy félénk, de nincs kedvem a társkeresőt bújni és az ebben kiégett nők miatt nekem is kiégni. Valljuk be, senki nem élvezni ezt.



Hátha itt találok valakit, aki hasonlóan intellektuális és vannak tervei az életben.



29/F/Bp


2023. jún. 17. 19:58
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
Havi 1 millio, vezetoi pozicio? Kamionsofor vagy? 😆😆😆
2023. nov. 13. 06:22
 32/32 anonim válasza:

Az hogy sikeres vagy azt a nők döntik el. És bocsi hogy ezt írom de egy sikeres férfi nem ír gyakorin és nem itt sírja el hogy nincs társa.


A sikeres férfi most épp egy gyönyörű nővel ébred, vagy majd egy gyönyörű nő várja haza, aki szereti stb.!


Tehát először is önismeret kell neked. Vagyis legyen önbizalmad de kezeld magad a helyeden és ezt nem rosszindulatból mondom de ez hogy sikeres, oké hogy annak látod magad de ezt rossz platformon írod le. Abszolút ellentmondásos minden amit utána írsz.


Te nem vagy ( ezen a téren ) sikeres. Van amikben értél el sikereket. Írd azt hogy értékes ember vagy, mert ezt készséggel el is hiszem.


Én is értékes embernek tartom magam mégsem találok társat. Most volt egy randim ( jó régóta nem volt ), és kiugrom a bőrömből. Ez kb. az én szintem.


37F incel

2023. nov. 13. 06:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!