Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Másnak is eltűnnek az itteni...

Másnak is eltűnnek az itteni állítólagos lányok,nők?Mi értelme van így ennek a kategóriának?

Figyelt kérdés

2023. nov. 3. 23:11
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
44,szerinted hol érdekel,hogy te miben vagy biztos?Látom,hogy szövegértési problémákkal is küzdesz,sebaj.Nincs időm agyalágyult troll kisfiúkra,nekem meg ez a képem rólad.
2023. nov. 4. 19:48
 52/55 anonim válasza:
49# Jól nézek ki, fiatalos, aktív vagyok és nem akarok ismerkedni sem veled sem 30 asokkal. Erről is írtam : -)
2023. nov. 4. 19:50
 53/55 anonim válasza:
51, legalabb a komment szamat talalnad el. Menj csajozni inkabb, ugy latom neked tobb ido kell mint egy atlag embernek
2023. nov. 4. 19:59
 54/55 A kérdező kommentje:

53,már parancsolgatsz is,trollfiú? :D


Itt van,tessék,45.Most boldog vagy,frusztráltgyerek? :D


Annyira szánalmasak ezek az önelégült kommentjeid,hogy már csak röhögök rajtad. :D

2023. nov. 4. 20:15
 55/55 anonim válasza:

#46

A nők bele tudnak mélyedni teljes figyelmükkel egy új kapcsolatba. De annyira, hogy minden gondolatukat, figyelmüket az köti le.


Viszont akikről te írsz, azoknál nem erről lehet szó. Ők inkább az olyan típusú emberek, nők, akik teljes önzéssel, énközpontúsággal élik az életüket. Akiknél igazából nincs sem haver, sem barát, nincs semmi és senki önmagukon kívül. Tudom, tudom, de hát ők nem ilyenek, ők barátok. Hát igen, ezek az emberek nagyon megnyerőek tudnak lenni. Teljesen jó haverok, "barátok". Egészen addig, amíg nekik kedvük tartja, amíg nem találnak valami új, valami érdekesebb társaságot, elfoglaltságot...maguknak.

2023. nov. 4. 22:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!