Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Másnak is eltűnnek az itteni...

Másnak is eltűnnek az itteni állítólagos lányok,nők?Mi értelme van így ennek a kategóriának?

Figyelt kérdés

2023. nov. 3. 23:11
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim válasza:
20-as: én nem büntetek senkit, a többit szívesen kifejtem privátban.
2023. nov. 4. 12:56
 22/55 anonim válasza:
#21: Nem is neked szólt a kérdés, viszont állandóan csak az elvárásaitokkal meg az igényeitekkel jöttök, de marha kevés olyan nő van, aki ezeket adni is tudja, nem csak elvárni. Illetve hiába normális, udvarias és érdeklődő az ember, ha 10 nőből legalább 9 ugyanígy viselkedik akkor is. Így viszont teljesen értelmetlen normálisnak lenni, ha úgyis ugyanaz a vége, mintha bunkó f...ok lennénk.
2023. nov. 4. 13:01
 23/55 anonim válasza:
19 és 21 vagyok. Én nem jövök igényekkel és elvárásokkal. Ha az elvárásnak minősül, hogy leaakadjanak arról, hogy punciképet küldjek benne dolgokkal vagy dolgok nélkül, akkor igen, egy prűd, elvárásokkal teli negyvenes nő vagyok. Ha annyit várok el, hogy emberi módon beszélgethessek egy férfival, amiből vagy lesz valami, vagy nem, akkor talán mégsem járok a fellegekben.
2023. nov. 4. 13:04
 24/55 NTBS válasza:
Rengetegen. Beszélgetni akar ráírok, nem is válaszol. Agyrém.
2023. nov. 4. 13:35
 25/55 anonim válasza:
Csodalkoztok? 4/5 ugy ir ram, hogy mekkora a melled, meg van-e kedvem szexkapcsolathoz. Meg egybol atakar menni mashova beszelgetni. De miert? Ha valami alakul ugy is atfogunk menni mashova beszelgetni, ha meg fel napnal tobbet nem tudtunk beszelgetni itt, tok felesleges privat infokat kiadni magadrol. Neha magatokba kell nezni, mert egy ora alatt megkerdezni 3x, hogy mit csinalok nem a legizgalmasabb tema. Persze van kivetel, sok normalis ferfi van, akivel sokat tudok beszelni ertelmes dolgokrol. Viszont senkivel nem talalkoztam innen meg eloben, addig sosem jutottunk el. 28/N
2023. nov. 4. 18:01
 26/55 anonim válasza:
25: Ha a sok ember közül egy sem felelt meg neked, akkor nem biztos, hogy csak velük van a probléma. Nehezen hiszem el, hogy a több tucat (?) emberből egy értelmes sem lett volna, aki érdekelt volna téged. És egyébként számodra mi az izgalmas téma? De te is érdekesebbé teheted a beszélgetéseket pl. azzal, ha te is érdeklődsz, kérdezel, témákat hozol fel.
2023. nov. 4. 18:08
 27/55 anonim válasza:

26

De ha egy nőre és lányra ráírsz akkor neked kell érdekessé tenni a dolgot, mert te voltál az aki megkereste őket. Én teljesen megértem az előző nőt.

Ha ez nem megy, és nincs is közös téma akkor mégis mit akarsz tőle?

Élőben sem menne, meg a közösségi platformokon sem, akkor juthatsz oda ha tényleg nagyon érdekes voltál a nő számára

2023. nov. 4. 18:11
 28/55 anonim válasza:
25 vagyok. Erdeklodtem en is persze, nem egyoldalu a dolog, de ebben az oraban is ram ir egy idosebb ferfi, hogy o azt szereti ha megalazzak es parancsolnak neki. Most ilyennel mit kezdjek? En amugy sem tarskeresesre hasznalom ezt az oldalt, valaki meg csak azert jon fel, hogy csajozzon. Azokat elszomoritom, innen egy no sem aksr ferfit talalni. Es nem ertelmeset nem talalok, hanem fiatal ferfit. 28 evesen nem 40 felettivel akarok beszelgetni, hanem velem egykoruval, vagy par evvel idosebbel/fiatalabbal. Sajnalom ha nunkonak tunok, csak leirtam az igazsagot, hogy en mit erzek errol.
2023. nov. 4. 18:13
 29/55 anonim válasza:
27: Oké, viszont nekem sem kötelességem udvari bolondként szórakoztatnom senkit. Másrészt az ismerkedés két ember közös munkája, nem az van, hogy a férfi csinál egyedül mindent, a nő meg nagy kegyesen néha odalök válaszként egy félmondatot.
2023. nov. 4. 18:15
 30/55 anonim válasza:
Teljesen egyetértek 28-al. Én 43 vagyok és nem akarok kéjelgő huszonévesekkel beszélgetni, hanem a korosztályommal.
2023. nov. 4. 18:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!