Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Másnak is eltűnnek az itteni...

Másnak is eltűnnek az itteni állítólagos lányok,nők?Mi értelme van így ennek a kategóriának?

Figyelt kérdés

2023. nov. 3. 23:11
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
40,engem nem zavar,ha csak a macskáid fognak szórakoztatni.Szimplán csak nem értek egyet az általad említett teperős baromsággal.Normális emberek közt nincs teperés.
2023. nov. 4. 19:09
 42/55 anonim válasza:
Hat te fogsz pedig egyedul maradni nem a lanyok. Ha nem tepersz, nem lesz nod. Nem masokat fogsz ezzel megszivatni, csak magadat.
2023. nov. 4. 19:13
 43/55 anonim válasza:
A lányok és nők után teperni kell ez van.
2023. nov. 4. 19:14
 44/55 A kérdező kommentje:
37,mellesleg az is hülyeség,hogy nem írnak rám és nem a teperésről akarok meddő vitát folytatni.
2023. nov. 4. 19:18
 45/55 anonim válasza:
44, biztos vagyok benne, hogy senki nem ir neked itt. Ha meg irnak neked lanyok mit hisztizel, hogy ghostingolnak?
2023. nov. 4. 19:21
 46/55 anonim válasza:

16# vagyok, 52FF.

Kevés olyan topic van ebben a kategóriában amit érdemes elolvasni. Ez kivétel, tanulságos megismerni a "másik oldal" nezőpontját, szempontrendszereit.

Én lazán, komoly remények nélkül írtam ide egy felvetést, szabadidőprogrammal kapcsolatosan. Vagy 10 gyökér válasz érkezett akik primitív, ősbunkó megjegyzéseket tettek. Szórakoztató volt valahol, mennyire "elszabadul" itt egy egy troll, bunkó tudván, hogy nincs lepontozás. Jöttek normális válaszok is. Egyik közös, elég jó szabadidőprogrammal végződött. Más kérdés, hogy egyéb okokból nem lett folytatás. De erről már írtam.

Itt én nem is várok sokat, nem is szeretnék ismerkedni, de nem is zárom ki. Tehát kerülöm ezt a rovatot. (Általában)

Viszont a nem válaszolás, eltünés nem csak itt jellemző.

Lányok, hölgyek! Hogy itt mi a szitu, értem, megértem.

De miért van az, hogy régi ismerős, barát stb lány aki nem a szeretőm, nem hajtok rá úgy "közli" velem, lett pasija, hogy offol, egész egyszerűen nem veszi fel, nem válaszol. Míg addig a vállamon "sírt" , nyekergett, kereste a társaságom, programjaink voltak. Már ismerem a jelenséget, ha ilyen van felismerem, de nem értem Face to Face miért nem ezt közli(k)? Ezt erős jellemgyengeségnek tartom, ami az XX kromoszómához köthető szinte kizárólag. Aztán amikor dobták egymást bármely okból ismét jelentkezne de én az egyszer volt Budán kutyavásár elvét követem, csak akkor veszem fel ismét a kapcsolati szálat, ha valami erősebb (bármely lehetséges okból) kötődés is volt közöttünk. Nos ezt nem értem gyk-s vonalon kívül.

2023. nov. 4. 19:22
 47/55 anonim válasza:

46,

Nincs férfi és nő barátság

Ha nőnek barátja vagy csak hulladék vagy a szemében, ha férfirere talál te mész a szemétbe

2023. nov. 4. 19:27
 48/55 A kérdező kommentje:
42,örülök,hogy jóslással is foglalkozol,de nem szorulok rá az 1 bites kommentjeidre.
2023. nov. 4. 19:34
 49/55 anonim válasza:
46,47,48 hiaba adjatok elo ezt a lekezelo dumat. Ha ti is osszejottok egy novel kioffoljatok a tobbi not, es ez a normalis, hisz csak megtiszteled azzal a parod, hogy nem beszelsz olyanokkal, akikkel volt koztetek valami. 52 evesen meg mar mit akarsz csajozni, nyilvan nem vesznek komolyabban a 30 alatti nok. Azert legyetek mar tisztaban azzal, hogs ilyen koru lanyoknak az apjuk lehetnetek. Aztan tudom jottok azzal, hogy a huszoneves fiuk eretlenek nem ferfiasok stb. Miert ez az amit itt muveltek? Erdekes normalis ferfiaknak az ismerosi korombe mindenkinek van baratnoje. Aztan itt van a gyk-s csajmagnesek, akik ugy csajoznak, hogy minden heten kiirnak valami nogyulolo, sajnaltato kerdest, hogy hogy elromlott ez a vilag. Csak felvilagositalak, ez mindog igy volt, csak a korites mas.
2023. nov. 4. 19:41
 50/55 anonim válasza:

47# Őslényi megközelítés kőbalta szinten 3. műszak csavargyár szerelösor dimenzióban.


Számos kapcsolódási pont lehet ami fedi / részben fedi a barátság kategóriát, de tőled nem várnám el, hogy megértsd.

2023. nov. 4. 19:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!