Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Másnak is eltűnnek az itteni...

Másnak is eltűnnek az itteni állítólagos lányok,nők?Mi értelme van így ennek a kategóriának?

Figyelt kérdés

2023. nov. 3. 23:11
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim válasza:

De alapjában véve el kell fogadni hogy nem jelent a legtöbb embernek sokat egy jó beszélgetés, vagyis inkább csak azt hiszed hogy jó de számára mindennapi, és kb el is felejti.


Ha meg sehova nem akar átmenni nem érdekled annyira, kár foglalkozni vele ha többet akarsz

2023. nov. 3. 23:51
 12/55 A kérdező kommentje:
11,ez így van.Ha nem vált felületet,akkor dobom is,mert vagy kamu,vagy csak szórakozik.
2023. nov. 4. 00:04
 13/55 anonim válasza:
Sok eltűnés volt nálam is, de 8-10 csajjal találkoztam innen és jó pár volt akivel mikrofonoztam.
2023. nov. 4. 00:06
 14/55 anonim válasza:
Az értelme az, hogy korábban random topicokat szemeteltek tele ismerkedős kérdésekkel, amiket folyamatosan törölgethettek a moderátorok. Aztán megunták, és inkább kreáltak neki egy külön kategóriát.
2023. nov. 4. 00:25
 15/55 A kérdező kommentje:
14,most is teleszemetelik.
2023. nov. 4. 00:47
 16/55 anonim válasza:

Ezt hasznos volt vegigolvasni.

Nekem egy, gyorsan jött találkozó volt innen. Nagyjából jól indult, de kémia nem volt. Szóval nekem nem jött be a csaj de normál, helyes volt. Mielőtt esetleg változott volna valami, írt, hogy ne keressem többet. Nem kerestem. Más. 2 éve levelezek vele. Nem találkoztunk, nem is cél. De aktív, nagyon jó a levelezesünk, kommunikációnk. A lényege pont az anonimitás. Ettől jó, jobb. Képeket már cseréltünk, váltottunk másik felületre. Telefonszámok megvannak, de még nem volt "mikrofon".

Kapcsolat nem lesz közöttünk, annyira mások vagyunk, mégis jól kijövünk egymással. Ilyen is van. 52FF

2023. nov. 4. 08:43
 17/55 anonim válasza:

Máshol is kb. ugyanez megy. Az a legszarabb, amikor ő is érdeklődik, kérdez, magáról is mesél, és te már úgy érzed, hogy kezd alakulni az ismerkedés, aztán úgy tűnik el egyik napról a másikra. Az hülyeség, hogy valaki "elfelejtkezik" a gyk-ról vagy rólad, ezért tűnik el, mert ha komolyan érdekled, akkor keresni fog, nem fog elfelejtkezni arról, hogy beszélgetett egy számára érdekes emberrel. Azt mondjuk én sem értem, hogy mire jó az, ha először érdeklődnek, kérdeznek, hosszan válaszolnak, majd a végén eltűnnek.

Amúgy az is igaz, amit itt többen is írtak, hogy sok csaj beszari. Velem is volt olyan, hogy mondtam, hogy menjünk át máshová beszélgetni, hát ő nem, pedig már hosszasabban beszélgettünk itt. (Persze olyan is volt, akivel átmentünk pl. Messengerre, de abban sem volt köszönet.) Ha felvetettem, hogy találkozhatnánk (akár később is), 99%-ban azonnal hárítottak. Talán 1% volt, aki nem mondott azonnal nemet, volt konkrétan egy olyan csaj, akivel Messengerre mentünk át, és folyamatosan ígérgetett, meg azt állította, hogy ő is nagyon szeretne velem találkozni, csak mindig talált kibúvót, hogy most az államvizsgájára készül, most vizsgázik, most álláskeresésben van, most dolgozik stb., úgyhogy ez is elhalt. Annyira görénynek tartom az ilyeneket, akkor mondja meg, hogy nem, és kész, ne hülyítsen. És persze az a legviccesebb, hogy miközben egy rakás csaj panaszkodott itt is, hogy rá soha senki nem figyel fel, soha nem kezdeményeznek nála (vagy csak fütyülnek utánuk stb.), ha közeledni próbáltam hozzájuk, akkor leráztak vagy eltűntek. Ennyit arról, hogy könnyebb nyivákolni, mint kimozdulni a komfortzónából.

2023. nov. 4. 10:05
 18/55 anonim válasza:
Nem gondolják a nők komolyan a csacsogást, vagy a férfi, másik fél kihúzza a gyufát. Kezdetben van közös érdeklődés, szimpátia esetleg, de a végén kiderül, hogy a másik is csak egy egyszerű ember.
2023. nov. 4. 12:01
 19/55 anonim válasza:
Nem látok más megoldást, mint felszívódni, ha nagyon bizarr irányt vet a társalgás. Én régivágású ismerkedést-beszélgetést remélek, bizalommal, tisztelettel. Lehet, hogy öregasszony vagyok :-)
2023. nov. 4. 12:50
 20/55 anonim válasza:
#19: És akkor miért büntetik a nők azt is, aki normális hozzájuk? Másrészt mit jelent számodra a "bizarr"?
2023. nov. 4. 12:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!