Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek hányadik alkalommal...

Nektek hányadik alkalommal sikerült a forgalmi vizsgátok? Aki megbukott, le tudná írni, hogy min hasalt el?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm.

Főként Miskolcon vizsgázottak válaszaira lennék kíváncsi, de bárki írhat, hogy tanuljak belőle. Természetesen végigjártam az órákat, még plusz órákat is vásároltam, de hátha a ti hibáitokból is tudok tanulni.



2019. szept. 2. 20:39
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
Egyébként mikor mész? Én január 14., de mindenki azt mondja, hogy a köd, hó, stb. miatt ne aggódjak. Alaposan le fog lassulni tőle a forgalom, ami egyenlő a több gondolkodási idővel , és a kevesebb hibalehetőséggel.
2019. dec. 28. 21:12
 22/53 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem is vannak olyan utcák amiket szeretek, de van olyan amitől stresszhelyzetben megijedek, hogy most szabályosan haladok-e vagy hasonlók.

Hát én minden bizonnyal majd február környékén, hisz 18.án vizsgáztam,ugye utána leállás volt, 6.-án kezdik újra, és az oktatóm még nem kért új időpontot. Pont holnap kell felhívnom, hogyan legyen tovább.

Szóval, ha valaki hóban ködben vezet, az én leszek.

Amúgy bármilyen ijesztő,vizsga szempontból sokkal szerencsésebb a havazás, sokkal engedékenyebbek.

Sok sikert a vizsgádhoz, egy kalappal. De azért, ha túl vagy rajta, írj kérlek, kíváncsi vagyok, hogy sikerült, milyen volt. :)

2019. dec. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de szerintem csak akkor merek írni, ha sikerül. :DDD


Sok sikert kívánok az új évre! ^^

2019. dec. 29. 20:52
 24/53 anonim ***** válasza:
100%

Azon sem kell agyalni, de télen előfordul, hogy elnapolják a vizsgákat, ha a balesetveszélyt fokozottan magasnak itélik.

Kisebb havazás, kisebb köd még nem ok a halasztásra, de vannak helyzetek, amikor lefújják a vizsgákat a vizsga napján.

Ilyen lehet az extrém havazás, köd, ónos eső, amikor a gyakorlott vezetőknek is kihívás gépjárművel közlekedni.

Olyankor az oktatóknak esélye nincs időben közbe avatkozni, ha a tanuló hibázik, az utak lényegében nem alkalmasak biztonságos közlekedésre.

2019. dec. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
#24 Mondjuk ónosban még sétálni sem szeretek, nem hogy kocsiba ülni, szóval ezt megérteném. :)
2019. dec. 30. 19:44
 26/53 A kérdező kommentje:

Hát persze, hogy bukta. :)))

Iszonyúan izgulok minden k**va forgalmi előtt, éjjel pl. aludni sem bírtam, és itt az eredménye.


Nekem utolsó volt.

Tudom, hogy még lenne 2 alkalom a kötelező PÁV-ig, de inkább nem kísértem az ördögöt.


Azért sok szerencsét kívánok annak, aki még most megy vizsgázni!

2020. jan. 14. 12:32
 27/53 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom. (A padkázós buktás vagyok).


Elhiszem, hogy eléggé lehúzta a kedvedet, de attól még ne mondj le róla. Beszélj az oktatóddal, hogy ő miként látta a hibáidat, hogy lehetne rajtuk változtatni. Ha pedig az oktatód szemétkedik, jobban járnál, ha átmennél máshoz. De semmiképpen sem szabad, hogy lemondj a jogsidról. Gondolj abba bele, hogy mennyi időt, energiát és pénzt belefektettél, és ezeket már nem kapod vissza.


Pihenj egy kicsit, kapcsolj ki, pár napot - hetet hagyj ki, aztán újult erővel vágj neki.


Teljesen átérzem az izgulási részt, rajtam most kezd kijönni. Egy hete tudom, hogy holnap vizsgázok, eddig még úgy nem stresszeltem, de most már kezd kijönni rajtam. Nagyon remegek és izgulok egyszerre. A fejemben megállás nélkül az pörög, hogy csak ne az xy feladatot húzzam az xz útvonallal, mert ott mindig nehézségeim vannak.


De én is most átkapcsoltam magam mentálisan arra, hogy képes vagyok rá csak el kell hinnem. Mert ez a nyitja mindennek. Ha azt hajtogatod, hogy nem fog menni, az agyad leblokkol,és tényleg nem tudod végre hajtani.


Azt megkérdezhetem min buktál meg? Végzetes hiba volt, vagy a vb ráfogta, hogy elkövetted, pedig nem is?


Meg egy kis segítséget kérnék. Y megfordulást akkor nem csinálhatok, ha tabla tiltja, zavaró tényező pl ág lóg oda, és kapubejáró van mindkét oldalt? Ezzel mindig gondba vagyok😅


Neked pedig sok sikert a jövőre,és ne csüggedj, idővel összehozod. :)

2020. jan. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

Sok szerencsét kívánok!


Röviden: egy városból kieső, nem túl forgalmas parkolóban voltunk, de nagyon keskeny volt az út, én meg áttértem a menetrend szerinti bal oldalra.

Megjegyzem, síkideg voltam közben, és ott volt az elsőbbségadás kötelező tábla, én meg megadtam az elsőbbséget, és csodálkoztam is, hogy miért mondja ennek ellenére, hogy álljunk félre.


Nem megy ez nekem.


Mindegy.


Tudom, hogy sok időt, energiát, pénzt feccöltem bele, de rohadtul nem akarok még minimum 11.000-rel (és a plusz órák díjával) szegényebb lenni. Az én esetemben sokkal érettebb, felnőttebb döntés beletörődni, hogy a vezetés nem az én asztalom, mintsem kísérteni az ördögöt egy-két balesettel, ha valamilyen csoda folytán át is engednek.



Neked azért sok szerencsét kívánok! ^^

2020. jan. 14. 19:49
 29/53 A kérdező kommentje:

Ja tényleg, az Y.


Be fognak vinni arra a helyre, ahol meg kell csinálnod, és ott szabályos is lesz.

Olyannal nem fognak szívatni, hogy mondjuk bevisznek egyirányúba, és ott kérnek meg rá. Az már tényleg szemétség lenne, így beugratni az embert. :D


Mindenesetre pontosíts az oktatóddal, ne egy olyannak a szavára adj, aki 3-szor megbukott.

2020. jan. 14. 19:52
 30/53 anonim ***** válasza:

Itt szabályos az egyíves megfordulás? Kapubejárónak minősül? Kapubejáróban szabad megfordulni?



[link]

2020. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!