Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek hányadik alkalommal...

Nektek hányadik alkalommal sikerült a forgalmi vizsgátok? Aki megbukott, le tudná írni, hogy min hasalt el?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm.

Főként Miskolcon vizsgázottak válaszaira lennék kíváncsi, de bárki írhat, hogy tanuljak belőle. Természetesen végigjártam az órákat, még plusz órákat is vásároltam, de hátha a ti hibáitokból is tudok tanulni.



2019. szept. 2. 20:39
1 2 3 4 5 6
 41/53 zsombianyu ***** válasza:
100%

Nem sikerült ez az elején volt.Nem volt alkalmam megmutatni mit tudok.

Párhuzamos közlekedésnél ha mellettem satut nyomnak akkor nekem is azt kell..

2020. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:

Ahj, te jó ég.


Sajnálom.

Annyira utálom ezeket a szerencsén múló kis hülyeségeket is...

2020. jan. 16. 19:41
 43/53 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyértelmű bukást jelentő hibát vétettél, de szerencséd sem volt.

Nem a satuzás volt a kulcs, hanem a szabály megsértése.

Kijelölt gyalogos átkelőhely előtt álló jármű mellett megállás nélkül tovább hajtani tilos.

Nem tudod, miért fékez, lehet gyalogos jön - ő is megbukott volna, ha forgalmi vizsgázik, mert nem megfelelő sebességgel közelítette meg az átjárót, és az is lehet, hogy megtévesztette a többi közlekedőt is (nem derült ki, miért is satuzott)

Ezen ne keseredj el, természetes, hogy bosdzantó, ha egy hülye segít hozzá a hibához.

2020. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:

Utolsó: de akkor ebben a szituban mit kellett volna tennie?


Ha zsombianyu is satuzott volna, ahogy meglátja, hogy a mellette haladó fékez, akkor lett volna esélye átmenni a vizsgán?


Bár az is lehet, hogy ő eleve lassabban közelítette meg a zebrát, ahogy kell. Nem tudom. Majd megmondja, ha itt van még, és szeretné.

2020. jan. 16. 20:46
 45/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk a részleteket.

Kijelölt gyalogos átkelőhelyet ugye olyan sebességgel szabad megközelíteni, hogy előtte szükség esetén meg lehessen állni, vagyis fékkészenlétben.

A többi a nem ismert részletektől függ, hogy mi is történt pontosan, és mi lett volna a helyes

2020. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm. :)
2020. jan. 16. 21:36
 47/53 zsombianyu ***** válasza:
100%

Igen.Abban az esetben nekem is satuzni kellett volna.

Én 2esben mentem lassan,azzal nem volt baj.

Igen itt nem az számít lelépett e a gyalogos,hanem.az,hogy ilyenkor azonnal.tudni kell reagálni,nekem ezt kell tanulni még.

Hiába néztem előtte jobbra még utána is többször oda is kellett volna.

Ez egyértelmű kresz szabály megsértése volt.Azt hiszem egy életre megtanultam és tényleg örülök is,hogy így történt,baj nélkül,mert pont ezért vagyok ott,hogy biztonsággal tanuljak meg vezetni..ehhez meg órák kellenek még.

2020. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
100%

1x,buktam. Sávváltasnál nem adtam elsőbbséget. Egyszerre értünk a kikerülendő autóhoz... Na most 2 sávra 3 autó az sok....

Zeljesen jogos volt....

2. Ra 5hiba pont

2020. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 zsombianyu ***** válasza:
100%

Sziasztok!

A mai.napon sikeresen levizsgáztam.3.alkalom volt,elsőnél oktatói hiba(nem tanitott meg pedáltkezelni)

2.nál egy kisteherauto satuzott mellettem én meg a gyalogátkelőn elkanyarodtam szépen balra mellette.(oktató szerint nem volt tiszta helyzet)Én vezettem vissza

2-es kör,régen jártam arra,de ment.U alakú megfordulás,úttal párhuzamos parkolás.

Korrekt szimpatikus vizsgabiztos.

3hibapontom lett.

2020. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok:-)


A második vizsgádon nem volt szerencséd a gyalogos átkelőhely előtt befékezővel, de az sem volt haszontalan eset, mert tanultál belőle. Nam csak azt, hogy meg kell állni, hanem, hogy váratlan helyzetre is kell számítani.

A sikeres vizsgád után meg neked is lett pozitív tapasztalatod is a vizsgabiztosokról... közöttük is van rendes, segítőkész fazon, nem feltétlenül az a cél, hogy megbukjon a vizsgázó, sokszor még segítik is a tanulót, ha ideges (nem az összes vizsgabiztos ilyen, de az sem igaz, hogy szándékos buktatásra mennek)

2020. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!