Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek hányadik alkalommal...

Nektek hányadik alkalommal sikerült a forgalmi vizsgátok? Aki megbukott, le tudná írni, hogy min hasalt el?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm.

Főként Miskolcon vizsgázottak válaszaira lennék kíváncsi, de bárki írhat, hogy tanuljak belőle. Természetesen végigjártam az órákat, még plusz órákat is vásároltam, de hátha a ti hibáitokból is tudok tanulni.



2019. szept. 2. 20:39
1 2 3 4 5 6
 51/53 zsombianyu ***** válasza:
100%

Eddig sem volt kérdéses korrektek voltak-e a vizsgabiztosok.

Szerintem a második esetben is az volt azért is én vezethettem vissza is.

Az oktató nagyon nem mindegy.Csúnyán becsapható egy naiv lelkes tanuló.Sosem hittem volna,hogy megeshet velem is,ahogy több sorstársammal is....

2020. febr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 elistvan ***** válasza:
100%
Sokat számít, hogy előtte tudsz-e valakivel gyakorolni. Nekem nem sok lehetőségem volt. Anno 2006-7 körül vizsgáztam Miskolcon. Másodszorra lett meg. Az ATI-tól jöttünk felfelé a Centrum irányába, a villamossinek mentén. Majd a vizsgabiztos megkért, hogy a Szinvaparknál kanyarodjak be a Vörösmaryt út irányába na itt sajnos a a kanyarban rossz sávba álltam be illetve elfelejtettem kiiendexelni.
2020. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim válasza:
0%
Méghozzá nincs boritékolás Miskolcon hajuk már nem egy ismerősöm kente meg a vizsgabiztost meg két szaros puzzáért oda adják azt a nyamvadt papírt olyan embereket engednek át akiknek nincs meg a 8 osztályuk kis boritékocskáért!!!
2023. ápr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!