Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lebeszélnétek a V12-ről?

Lebeszélnétek a V12-ről?

Figyelt kérdés

Jó, picit vicceskedve adtam a címet, de szóval régi vágyam egy E38 750i. Most 27 évesen eljutottam oda, hogy lehetőségem volna rá, már meg is vannak a fő kiszemelt darabok amik közül végül döntenék, de valahogy fejben még mindig harcolok, ugye egyik oldalról az érzelmek a másik oldalról az ész.

Tisztában vagyok a fogyasztással, tisztában vagyok vele, hogy aranyárban mennek az alkatrészek, hogy kell már a törődés egy ilyen autónak. Páromban bíztam, hogy majd úgy is lebeszél róla, de mg én is meglepődtem, hogy milyen jól fogadta, szóval tényleg annak a kapujában vagyok, hogy ideje választani, aztán kézbe csapni.

De gondoltam adok egy utolsó esélyt annak, hogy esetleg ésszerűen döntsek, mert tudom mivel jár, de a másik oldalról meg gyerekkori álom, hogy E38-am legyen, a V12-ről akkoriban meg még álmodni sem mertem, de ha csak kicsit is de szeretném érezni mit jelentett akkoriban az " elit klub " tagjának lenni.


Szóval valami megdönthetetlen érv kéne, hogy miért nem kéne megvenni, pl valami olyan hiba ami előfordulhat és nagyon zsebbenyúlós, bár amennyire átnéztem az irodalmat, ilyesmiről sem sokat olvastam.


Az a része, hogy idézőjelben az utca embere mit gondol, miért ülök öreg autóban, BMW-ben az nem nagyon érdekel, hisz én szeretném élvezni. :D


Aki meg esetleg inkább a szakadékba lökne esetleg öreg BMW-khez értő szakikat javasolhatna Fehérvár környékén, akik tényleg ajánlhatóak. Ha már úgy lenne akkor szeretném normális állapotban tartani, nem csak összefércelve.



2020. okt. 30. 01:56
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
40%
Unalmas.. A büdös életbe nem fogom megérteni, mi lehet unalmas egy autón, és mitől izgalmas a másik. Mitől unalmas egy 7es BMW, és mitől qrva jó az MX 5 vagy a Z3 pl... Attól, hogy a Mazdában a 100at is 230nak érzed, mert olyan szűkös szar az egész? Meg a másik, tegnap olvastam illetve neztem meg a 8as Golf tesztjét a 2 nagy autós portálon. Ott is a kommentek: unalmas, unalmas... Mi a tökömtől nem jo egy 7es BMW? Teszi a dolgát, jön-megy, megáll, elindul, nagyon gyorsan halad, stb. Mindezt a legnagyobb kényelemben, amit a 90es években tudtak, de még 2020ban is nehezen überelik (nem is nagyon tesznek már olyan kényelmes üleseket semmibe, mint ezekbe a régi nagylimuzinokba). Mi kell még, mi kell ettől nagyobb izgalom? Mielőtt megvádolnátok, Dacia 1310től kezdve Audi A8 és Q7ig volt mindenféle autóm, amit el tudtok képzelni, tudom milyen egy kisautó, nagyautó, milyenek a sportos futóművel szerelt autók, stb. Nekem az ilyen nagy, erős autók sokkal "izgalmasabbak", már ha izgalomban kell mérni az autókat manapság.
2020. okt. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
77%

Ennél már tényleg csak az van lejjebb, mikor a zenei ízlésen vész össze két ember.

- Csak a metál! Fákk jee!

- Tücc-tücc-tücc...

- Az de szar, hogy lehet azt hallgatni?

- Mivamivamiva? Ez a zene, a tiéd fosch.


Szóval a kérdés nem az volt, kinek jön be a fenti tipus és kinek nem...

2020. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
64%
Jogos :)
2020. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!