Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 150 Ezres nettóval milyen...

150 Ezres nettóval milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, hogy 150-160 ezer forintos nettó fizetéssel milyen autót vehetnék?

Elgondolkodtam a hitelről is (mert míg össze szedek pl 1 milliót egy autóra, addig azt csak fizetem havonta kb 30 ezresével)

1 milliót fel tudnék venni 3 évre havi 30 ezres költséggel.

Ez megérné?

1 milliót kb 10 hónap alatt tudnék félretenni. Az nem sok?

Esetleg kivárni, és közben néha autót bérelni? Nagyon szeretnék már vezetni.



2021. ápr. 2. 23:10
 21/93 anonim ***** válasza:
14%
Volswagen polo classicot néz szerintem az nem rossz autó és nem is drága
2021. ápr. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
84%
Semmit.
2021. ápr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim ***** válasza:
71%
250-ből is lenulláztam magamat hóvégére annyi baja volt anno az 1m leonomnak vásárlás utáni fél évben...igaz, én magamban élek, nem csak a járgányra kell költenem.
2021. ápr. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen hozzáállással semmit ne vegyél.

Maradj a busznál.

Tudnám mi a bajod egy Suzukival, aminek alacsony a fenntartása is, fogyasztása is, és szervizelése is.

2021. ápr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
95%

"1 milliót kb 10 hónap alatt tudnék félretenni."


Nem tudom hogy csinálod, hogy havi 50-60e-ből megélsz. De lényegtelen is. 1 millióért is lehet elfogadható autókat kapni. Ha össze tudod így spórolni a pénzt, akkor nem sok. Én is kb ilyen paraméterekkel vettem az első autómat.

Ha viszont így össze tudod spórolni, akkor minek a hitel?! Minek tartanád el még a bankot is? Bár amit írtál, az alapján a THM csupán 2,6% lenne, ami igen jó konstrukció.

2021. ápr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
94%

Most van munkád, van jövedelmed, de a jövőbe látsz?

Megbtudod mondani biztosra, hogy fél év múlva, egy év múlva is rendben mennek a dolgaid?

Autót hitelre venni többnyire fölösleges kockázatvállalást jelent, nem törvényszerű, hogy lesz gond, de minek kockáztatni, ha nem muszáj?

Egymillióból ráadásul 700ezerért megvehető autót kell keresni, nem csak megvenni kell egy autót, az kevés, hogy kifizeted az árát.

2021. ápr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
95%

Az 1 millás autóra számolj még pluszba 5 kilót, papírra meg szervízre. Nagyon max 500-ért néznék autót a helyedbe, de lehet még annyiért se.


Swift, F astra és társait nézném, de csak is úgy, hogy vétel után maradjon még pénz szervizre és papírmunkára, ha ezek az autók nem felelnek meg, akkor engedd el az egészet.


1 millió forintos autóra hitelt felvenni a világ egyik legnagyobb 🌳szságja

2021. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
95%

Ne is haragudj, de neked tényleg egy Swift a legjobb megoldás. Ne törődj vele; valahol el kell kezdeni az autózást. Én annak idején Trabanttal kezdtem (1992) - utáltuk. Két évig volt meg, és semmi de semmi baja nem volt. Utána vettünk egy "bármit, csak ne trabantot" típust, és a köv. két évben a gatyánkat is ráköltöttük.

Ezt lehet a helyzet nálad is; 1. vagy veszel egy Swiftet, olcsó a fenntartása, alkatrész olcsó, problémamentes; pár évet kibírsz benne. Vagy 2. beleugrasz valami tetszetős lutriba, és esetleg jól megszívod.

Keress egy alig használt papa/mama autót, és nem bánod meg.

2021. ápr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 anonim ***** válasza:
18%
Észre sem veszitek, hogy trollkodik? Bezzeg amikor én kérdeztem, hogy le levegősödik e a dízelem 2 hét állás után írtátok, hogy trollkodok mert tudhatom, hogy nem.. köszi..
2021. ápr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 A kérdező kommentje:

Ne mondjátok már, hogy fix 100 ezres havonta félrerakott pénzből ne vehessek már autót mert besz@rok és az arcomra kenem komolyan 😅

Rendőrségnél dolgozom, sajna nem fizetnek olyan sokat, viszont melózom majd mellette is. Mások éves szinten költenek 100-200 ezret az autóra a kötelezőkön túl.. és az nem swift hanem 2007-8 as mazda 6 stb.

2021. ápr. 3. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!