Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 150 Ezres nettóval milyen...

150 Ezres nettóval milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, hogy 150-160 ezer forintos nettó fizetéssel milyen autót vehetnék?

Elgondolkodtam a hitelről is (mert míg össze szedek pl 1 milliót egy autóra, addig azt csak fizetem havonta kb 30 ezresével)

1 milliót fel tudnék venni 3 évre havi 30 ezres költséggel.

Ez megérné?

1 milliót kb 10 hónap alatt tudnék félretenni. Az nem sok?

Esetleg kivárni, és közben néha autót bérelni? Nagyon szeretnék már vezetni.



2021. ápr. 2. 23:10
 31/93 A kérdező kommentje:
Úgy érzem nagyon rossz helyre írtam, egy normális csoportban senki sem beszélne le
2021. ápr. 3. 10:12
 32/93 anonim ***** válasza:
94%
régi suzuki swift
2021. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim ***** válasza:
29%

Állj!


Azt nem írtad az elején, hogy zsaru vagy!!!


Ha jelvény vagy, akkor a 150 mellé a másik 2-300 simán beszalad, ugye? >:)

Zsebre bünti, behajtás, szállítás, portázás, befenyítés, infók kiadása,...

2021. ápr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim ***** válasza:
20%
A te autód egy benzines G Astra!
2021. ápr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 anonim ***** válasza:
14%

"Úgy érzem nagyon rossz helyre írtam, egy normális csoportban senki sem beszélne le"


Kérdező, pár éve én is megkaptam itt hasonlót a nagyokosoktól.

Én kormánytisztviselő voltam, most közalkalmazott vagyok. Két helyen is dolgozom jelenleg + volt már hogy zsarolnom kellett a főnökömet, hogy ha a bértáblánál nem tud többet fizetni, akkor elmegyek máshova dolgozni. Volt konkrét lehetőség a tarsolyomban, de szeretem a mostani munkámat, nem szívesen adtam volna fel. A lényeg, hogy így most a garantált bérminimumnál (ami alapból járna) sokkal jobban keresek. Havi 100 tartalék nekem is megmarad alsó hangon. Sőt nem ritkán 150 is. Így szépen lassan lecseréltem az addigi öregedő autómat egy újra.

Ne tudd meg mit kaptam itt az oldalon! :D A megmondóemberek rögtön megírták nekem, hogy egészen biztosan lopok, csalok hazudok, mert egy új autóhoz minimum havi nettó 1-1,5 milliós fizetés kell. Úgyhogy szépen ki lettem oktatva, hogy tuti ziher valami illegális bizniszem van, vagy hazudok, mert kizárt, hogy ennyiből új autót vettem. Hozzáteszem, nem valami méregdrága prémium luxusautóról van szó, csak egy átlagos alsó-középkategóriásról. (De figyeld meg, borítékolom előre, hogy most is meg fogom kapni a lepontozást, mert állítólag most is hazudozok! :D)

Szóval a kérdésedre visszatérve, kezdjük onnan, hogy van 1 milliód autóra és van havi megtakarításod, így nem gond egy-egy drágább szerviz, vagy gumicsere. Milyet vegyél? (A többihez úgy gondolom senkinek semmi köze.)

Szerintem nagyjából te is fel tudod mérni a lehetőségeket. Olyan közhelyeket tudnék írni, hogy ne vegyél öreg, sokadik tulajos, import ex-prémiumot, bármilyen csábító is az áruk. Nem véletlenül kerülnek annyiba. Swift, G/H Astra, II. Focus, V. Golf és hasonló autókkal, amikből sok van, sokan értenek hozzá, alkatrész szinte mindig ott van hozzá a polcon, nem nyúlsz nagyon mellé. Én ilyesmi autókból keresnék minél jobb állapotút. Ezekből is ki lehet fogni nagyon jól felszerelt példányokat.

2021. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:
17%
#33 rendőröknek még Orban is ad zsebbe pénzt, mindegyiknek, személyesen , hogy véggyék a néptől a rendszerét. Ezt kifelejtetted.
2021. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 A kérdező kommentje:
Rendőrségnél dolgozom fegyveres biztonsági őrként, plusz mellette elvállalok pár festői melót. (24 óra munka, 3 nap itthon, szerintem belefér)
2021. ápr. 3. 13:20
 38/93 A kérdező kommentje:
#35 köszönöm szépen az értelmes válaszod :)
2021. ápr. 3. 13:20
 39/93 A kérdező kommentje:
Jajj bocsánat véletlenül lepontoztalak titeket, nem volt szándékos. Ha írtok még pótolom
2021. ápr. 3. 13:22
 40/93 anonim ***** válasza:
5%
Nem javaslok autót ekkora jövedelemmel nem tudod fenntartani.
2021. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!