Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 150 Ezres nettóval milyen...

150 Ezres nettóval milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, hogy 150-160 ezer forintos nettó fizetéssel milyen autót vehetnék?

Elgondolkodtam a hitelről is (mert míg össze szedek pl 1 milliót egy autóra, addig azt csak fizetem havonta kb 30 ezresével)

1 milliót fel tudnék venni 3 évre havi 30 ezres költséggel.

Ez megérné?

1 milliót kb 10 hónap alatt tudnék félretenni. Az nem sok?

Esetleg kivárni, és közben néha autót bérelni? Nagyon szeretnék már vezetni.



2021. ápr. 2. 23:10
 51/93 A kérdező kommentje:
Apám nem velünk él. Nem magam ellen beszélek de majd ő segít. Értelmesebbeket mond mint az itt levők 80%-a. Ilyen ez a gyakori, többször nem is kérdezek ilyeneket, írjátok a f@szságot akinek akarjátok. Jöhet még válasz de lesz@rom. Szép napot mindenkinek.
2021. ápr. 3. 19:18
 52/93 A kérdező kommentje:
Mellesleg ha elolvasnátok a kommenteket, azokban is írtam pár dolgot de szerintetek mindenki járjon gyalog akinek nincs 400 nettója. Menőzök a 150 nettóval? Hogy a f@szba lehet 150 ezerrel menőzni? Te csináltad azt, Te elmeháborodott. Mellesleg rendőrség mellett mást is dolgozom, de azt nem számoltam bele, ugyanis nem fix jövedelem, de általában 50 ezerrel több. 200 ból sem érdemes autót venni igaze? 300 ból is csak egy swiftet, mert hát na.
2021. ápr. 3. 19:24
 53/93 A kérdező kommentje:
Nem mindenki olyan luxusban él mint Te. A 400 nettó felénk olyan hogy megélsz belőle egy audival meg hitellel együtt. Vagy 2 audival.
2021. ápr. 3. 19:30
 54/93 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező a 49-es válaszoló vagyok.

Egy autó fenntartása igen is sok, sokba kerül, mindegy mennyit keresel. Inkább köszönd meg, hogy akiket te nagyképűen lepontozgatsz, ők segítenek és azt mondjak ezzel hasznos tanácsot adva, hogy akkor vegyél autót, ha szükséges, akkor is érdemes kissebb autót venni, és olcsón fenntarthatót. Anyukád nyakán élsz, ami nem probléma, de fogalmad sincs az életről és nem tudtad megindokolni, hogy suzukit miért nem szeretnél?! Mi a bajod a suzukival? Most is, mint hülye gyerek, 400 nettobol már egy vagy két audi fenntartásán gondolkodsz, látod ez a te bajod! Nem azon, hogy suzukit veszel és menyni marad +-ban hanem te már ebből is audikban gondolkodsz.. így soha nem fogsz egyről a kettőre jutni. A Ford, a Vw atlagos autók, de a festési munka oylan ritka,m int a fehér holló, a biztos jövedelmed 150 netto, jó auto aford vw is de nem 150 nettobol.. :D Ez az apukanak hiszel dolognál azt ne felejtsd el, hogy elhet neki szerencséje volt és sikerült egy jó focust kifogni, de mi van, ha te nem leszel ilyen szerencsés, majd rajössz, hogy az itteni valaszolóknak, akiket te lepontoztal, mégiscsak igazuk volt. De akkor mar késo lesz minuszba leszel 100 ezrekkel..


De hogy segitsek is, excsajoméknak autókereskedesuk volt. 1 millaért még olyan bontoszökevény romokat adtak el, 2 év muszakival hiba nelkul persze elméletileg, hogy fél év mulva rakoltotte 3x a vetelarat a srac. pedig seatokrol vw-krol fordokrol stb atlag autokrol beszelunk... ugyhogy 1 misi sem olyan egetveroen nagy osszeg és nem aza gond h ennyit keresel, hanem az h mar hitelt akarsz felvenni.... 150 nettora... ha annyira vezetni szertnel boven jo lenne neked egy suzuki swift is azt fogd mar fel h nem kell azt 40 evig haszanlni 1-2 év meg gyujtogetsz addig van egy autod ami nagyjabol problémamentes olyanm amilyen aztan veszel, amilyet akarsz par ev mulva nagyobb rutinnal több esszel talan tobb fizuval.. Vw-knél az EGR szokott bosszankkodni vagyis golfnal nalam ezzel sokszor volt gond. Volt egy mondeom, az is jo volt de kellett ra kolteni és ette az olajat sokszor 150 ezer ment ra... ha én 150 et keresnek jo lenne egy suzuki wagon r kenyelmes nagy stb mi kell meg? 400 nettobol ha audit meg hitelt veszel akk mi marad? kevesebb mint 150 gondolkozzal mar.. amugy ha mar itt tartunk hidd el megengedhetnem magamnaka mustangot porschet stb de minek? Minek koltsek ennyit autora? nem latom ertelmet.. ezzel azt akarom mondani h azta 400 nettot el lehet baszni audira persze meg hitelre de lehet belole szepen elore haladni is... a kevesebb neha tobb az esetedben suzuki... amugy fegyveres biztonsagi ornek picit komolyabb emberek kellenek...

2021. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:
17%
swift swift
2021. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 A kérdező kommentje:
G astrára fog esni a választásom. ~700 ezer forint körül.
2021. ápr. 3. 20:42
 57/93 anonim ***** válasza:
28%

Leírom amit hallani akarsz! De aztán pontozz fel!!!


BMW M8-at vegyél, simán kapol rá hitelt, és nem gond fizetni a törlesztőt a portás fizubó! Ne hallgass az itteni károgókra, csak visszahúznak báttya!

2021. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 anonim ***** válasza:
26%
49-54-es vagyok g astra ok, bar sztem jo lenne olcsobban is, roszdara nagyon figyelj oda! Ha van rajat akk nyulcipo ;)
2021. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 anonim ***** válasza:
24%
Amúgy igen sokkal jobb lenen az országnak hogyha az aki mondjuk 150 nettó keresné nem venné autót kb a jövedelmed 30% a arra fog menni hogy autód van, de vegyél csak mutasd meg ki a f.sza gyerek
2021. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:
76%
Gratulálok sikerült bőven erőn felül autót vened. Alig várom a jajj hogy jöjjek ki a fizetésembol kérdést pár év múlva
2021. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!