Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 150 Ezres nettóval milyen...

150 Ezres nettóval milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, hogy 150-160 ezer forintos nettó fizetéssel milyen autót vehetnék?

Elgondolkodtam a hitelről is (mert míg össze szedek pl 1 milliót egy autóra, addig azt csak fizetem havonta kb 30 ezresével)

1 milliót fel tudnék venni 3 évre havi 30 ezres költséggel.

Ez megérné?

1 milliót kb 10 hónap alatt tudnék félretenni. Az nem sok?

Esetleg kivárni, és közben néha autót bérelni? Nagyon szeretnék már vezetni.



2021. ápr. 2. 23:10
 61/93 anonim ***** válasza:
77%

Két hónap múlva meg a következő kérdést fogjuk látni:

"Tönkrement a futómű a kocsimban. Hogy lehetne ingyen megjavítani?


Elkezdett csörömpölni az autó eleje ezért elvittem szervízbe [értsd: haver ismerőséhez aki szeret a garázsban bütykölni- a szerk.]

Azt mondta a szerelő, hogy a futómű javítását azonnal meg kell csinálni, mert így életveszélyes az autó. Utángyártott alkatrészekkel 220 ezer lenne a javítás. Nekem ennyim nincs rá, valahogy meg lehetne csinálni hogy pár hónapig még elmenjen? Most nem tudok költeni rá, de ha összerakjuk valahogy hogy 3 hónapot még kibírjon, addigra összeszedem a pénz felét, a másik felét meg később megadom a szerelőnek. De az is lehet, hogy csak a szerelő akar lehúzni, mert apám Fordjára fél év alatt kell ennyit költeni."

2021. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
32%
Én is várom 2 év múlva a sírásokat: kihagy 2 henger hogy lehetne ingyen okosba megjavítani? :D
2021. ápr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
74%
Meg azt se felejtsük el, hogy jön majd a sírás, hogy 36 éves korára mért nem tudott egy saját lakás kezdőrészletére pár milliót összeszedni, mekkor szar ez az ország stb.
2021. ápr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 A kérdező kommentje:

Örülök hogy ennyire ráértek hogy más életével foglalkoztok :) Ti már bizonyítottátok azt, hogy Ti vagytok a f@szagyerekek. Valahol el kell kezdeni, de biztos hogy nem itt fogom. Több kérdést nem látsz tőlem cimbi, már csak azért járok fel, hogy nézzem ahogy kisírjátok magatokat 😂😂

Komolyan mint valami nyomorult élettelenek, akik már csak arra jók hogy jól megmondják mindenkinek itt. Na csöcs

2021. ápr. 4. 10:03
 65/93 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Kérdező!

Ne kapd fel a vizet. Lehet, hogy más válaszokra vártál ("Ne törődj senkivel, valósítsd meg az álmaidat!!") De őszintén szólva, egyelőre nem túl nagy a mozgástered. Ez majd biztosan változni fog, de most tényleg a Suzuki a legreálisabb döntés. Az elején már egyszer írtam, hogy miért, ezt most is tartom.

Aztán pár év múlva, lehet, hogy változik a helyzeted. Úgy legyen.

2021. ápr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 A kérdező kommentje:
Suzukival az a gondom, hogy papír, lassú, hangos a beltere, rezeg minden. De inkább az a probléma, hogy papír.
2021. ápr. 4. 11:20
 67/93 A kérdező kommentje:
Unokatesóm a katonaságnál dolgozik, kb 200 körül keres. Van neki lakáshitel és egy 2.5-ös a4-es audija, ami híres a hibáiról. Mégis jól elvan. 6 milliós háza van (rohadt kis városban lakunk délkeleten, itt a 6 millióban benne volt a padlófűtés, márvány padló stb. Elhiszem hogy nagyvárosba ennyivel lehet éhen halok, de itt boldogan meg lehet lenni 200-ból
2021. ápr. 4. 11:24
 68/93 anonim ***** válasza:
79%

Írtam egy verset neked kérdező :


Jó nagy arccal érkeztem,

Négyes Golfba tévedtem,

Ez illik most jobban hozzám,

A suzukival odébb huzzál!


A munkahelyem nem jól fizet,

Nem iszok sört, csakis vizet,

4-es Golfal jól megszívtam,

Egy lelakottat jól rám sóztak.


El telt két év jól keresek,

400 nettó arany nekem,

Van Audi 2 darab,

A 400-ból alig marad.


A csajok is kihasználnak,

Balekja vagyok az országnak,

Jobb lett volna a suzuki,

De az nem kell, mert nagyon Ósdi.


Egyedül élek végre,

Hó végén nem jut kenyérre,

A kocsim viszi a pénzt,

Tanfolyammal nem adtak észt.


Anyám nyakán jó volt élni,

Nem volt gond, csak kellett élni,

S ha úgy találom netán vélni,

Audival nem jó élni.


Boldog nyuszit kistöki!

2021. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
77%
Muti már meg hogy hol lehet padló fűtéses normális házat hát millaert venni, előre is köszönöm!
2021. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
4%

Gondolom a kérdező nem Gy-M-S megyében él, ahol 100k egy albérlet...


Kérdező, válassz ki egy neked tetsző modellt, amire ha kell szívesen költenél, arra figyelj, hogy a vételáron kívül legyen pénzed átírásra, biztire (ezekre vannak kalkulátorok a neten) illetve első szervízre én a helyedbe 1milláig mennék el, mert nem bírnám kivárni, de ha 1 milla az autó akkor kb 1.5 millád legyen, hogy biztosnággal tudjat megvenni

2021. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!