Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » TÜV nélküli autót hazahozni...

TÜV nélküli autót hazahozni viszonylag olcsón?

Figyelt kérdés

Pár hónapja lejárt a TÜV az autón.


Azon gondolkodtam tréleren hazahozom, de azt sehol nem találom hogy mennyibe kerül trélerrel elhozni az autót. Vagy olcsóbb forgalomba helyezni? Esetleg máshogy lehet?


Meg a Magyarországi papírjait megszerezni?


És az egész végösszege érdekel:

-Az autó ára: 1200€

-Motor: 2533cc

-Lóerő: 205Le

-Évjárat: 1999/03

-Tréler: ?


2020. febr. 29. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Valahol azt halottam, hogy tüv nélkül nem vizsgáztatják le itthon.
2020. febr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha bejelent vizsgára egy autót, aminek megvan a számlája, akkor a vizsgabizottság levizsgáztatja(ha megfelel műszakilag, és nem lopott)Itt nem írja felül a TÜV a műszaki vizsgát.(sem a hiánya)


Szerintem.


Hogy mennyi a tréler? keresse meg a legolcsóbbat. Általában olyan, akinek van egy fiztős fuvarja csak kifelé, akkor a tréleres persze hogy ad engedményt visszafelé rakottan.

2020. febr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 qkker1 ***** válasza:
79%
500-1000 € attól függően, hogy Németország melyik részéről akarod hazahozni.
2020. febr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

180-200 Ft/km a trailer. Ilyen filléres autót nem hinném, hogy megéri elhozni.

Minden egyéb költségre van kalkulátor

2020. febr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Mond meg nekik hogy csináltassák meg a TÜV-öt.Kifizeted nekik,itthon meg átírják rá a műszaki érvényességét ameddig a TÜV jó.
2020. febr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!