Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan tudom igazolni, hogy...

Fontasticky kérdése:

Hogyan tudom igazolni, hogy online kötöttem K&H kötelező-felelősségbiztosítást?

Figyelt kérdés

Okmányirodában mivel tudom igazolni, hogy online kötöttem K&H kötelező-felelősségbiztosítást? Az a problémám, hogy "clb"-n keresztül csináltam, csak el lett rontva. A K&H már javította a hibámat. Ezt az új ajánlatot, szerződést, honnan tudom letölteni? Kinyomtatni?

Okmányirodában mit mutassak így fel? Közúti igazoltatásnál ez így probléma lehet, hogy nincs nálam nyomtatvány?

Előre is köszönöm a válaszokat



#Kötelező-felelősségbiztosítás #Közúti igazoltatás
2020. júl. 2. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom kikuldik az igazolokartyat.. de miert nem kerdezed meg oket?
2020. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A K&H-t hívd fel, ők biztosan meg tudják mondani, honnan tudod az ajánlati igazolást illetve ha már megkötötted a szerződést, akkor annak igazolását letölteni. Ezt nyomtasd ki, mind az okmányirodában, mind a közúti ellenőrzéskor megfelel majd (a biztosítók többsége nem is küld már semmilyen papírt, inkább rád bízza, hogy nyomtasd ki - elvileg a rendőrök is látják online, hogy van biztosításod).
2020. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Küldtek egy visszaigazoló emailt a biztosítás megkötéséről.

Illetve, ha valami gigszer volt, és az email elveszett, akkor be kell menned a legközelebbi K&H irodába, és ott kész egy fénymásolatot (megmondod miért van rá szükség)

2020. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szuper

Köszönöm

2020. júl. 2. 22:35
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

már nem kell izgulni, ha tényleg van érvényes kötésed, az igazoltató rendőr azonnal le

tudja kérni biztosítva vagy-e. Ez már így van néhány éve pontosan a netes kötések elősegítése érdekében.

2020. júl. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Okmányirodába kell neki, valószínűleg átíratáshoz.
2020. júl. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!