Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kisautóm 'motorcserejével'...

Kisautóm 'motorcserejével' kapcsolatban már kérdeztem itt,de van folytatása,kell-e 'motorcsere' miatt okmányt cserélni?

Figyelt kérdés

Szamla nincs,a motorszám lemarva,típusazonos motort tett bele.Azt mondta,aki motort cserélt bontóból, mondjam azt az okmányirodában, hogy műszakivizsgánal derult ki hogy lekopott a motorkód.Totál osszevagyok zavarodva.Hulyézesre nincs szükségem,azok ide NE irjanak, azok se, akik nem ertik,mit kérdezek! Csak az,aki segitóen adna tanácsot,kell-e ilyen esetben okmanyt cserelni, vagy maradhat úgy ahogy van?

Szivesebben folytatnam priviben a rossz tapasztalatok miatt.


2021. febr. 21. 08:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ez valami drága autó? Nekem számlásan 160-ban volt a motorcsere, munkadíjastól. Adott a szerviz (a bontót is a szerviz működtette) egy számlát a motor beépítéséről. Motorszámot feltüntetve. Ezen kívül adtak még egy igazolást is - ezt kérnem kellett, mert maguktól "elfelejtették" - amin cégszerűen aláírva (cégvezetpő, cégbélyegző) nyilatkoztak arról, hogy a beépített motor típusazonos. A következő vizsga után be kellett mennem az okmányirodába törzskönyv- és forgalmi cserére.
2021. febr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

priviben is megirtam kicsi regi 2003as renault twingo

azt mondta mast is csinalt rajta...vagy ki tudja

2021. febr. 21. 20:08
 23/23 A kérdező kommentje:
nagy kalamajkaba kevertem magam es nagyon elkeserit. ez van
2021. febr. 21. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!