Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyibe kerülne az átírás...

Mennyibe kerülne az átírás ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szeretnékegy autót, amin tudok autószerelést gyakorolni, de viszont nem szeretnék rendszámosat. Egy olyan autó ami ideiglenesen ki van vonva a forgalomból, annak mennyi lenne az átírása, illetve kell rá biztósítás?
2021. ápr. 15. 14:42
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
#19, Nem tudhatod hogy nekem mi az élmény, senki sem egyforma, és egy szóval nem mondtam hogy roncsot akarok venni.
2021. ápr. 16. 16:19
 22/23 anonim ***** válasza:

Dehogynem roncsot akarsz.

Két esetben lehet egy autó rendszám nélküli. Még az előtt lett végleg kivonva a forgalomból, hogy vezettél az aktuális rendszert, tehát 10+ éve rohad valahol egy kert végében, vagy kintről, papírok nélkül bontásra behozott romhalmaz.

2021. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
#22 Nem roncsot akarok, egyébként is találtam már egy jó állapotút olcsón, már írtam is a tulajnak, májusban valószínűleg el is hozzuk, ha élőben is ilyen szép. Ennyit erről. Köszi az értelmes hozzá szóloknak a segítséget.
2021. ápr. 17. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!